Kojení při horečce

25.11.15 21:45

Kojeni pri horecce

Ahojte, dneska sem mela horecku 39,9, k veceru mi klesla na 38,5, mam 7 mesicni dceru, muzu ji pri teplote kojit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
25.11.15 21:45

Samozrejme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22580
25.11.15 21:49

@vanesska15 A důvod proč by se nemělo? V 7 měsících to byla u mých dětí ještě pořád hlavní strava. Naopak bych kojila klidně častěji - 1. tekutiny, 2. se u toho trošku uklidní. Každopádně přeji, ať je brzy OK ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672
25.11.15 21:55

@Aries6 horecku ma zakladatelka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22580
25.11.15 21:58
@Lucie66 píše:
@Aries6 horecku ma zakladatelka :think:
:zed: :zed: :zed: :zed: Jasně, musím se naučit číst… už se mi trošku klíží oči, měla bych to zabalit. :roll: :mrgreen:
Tak k věci… mě říkaly, že se nemá kojit nad určitou teplotu, ale bylo to myslím 41°C. Bylo mi to řečeno, když jsem měla zánět prsu a skončila u doktora. @vanesska15 Zítra zavolej na gynekologii a budeš moudřejší. Uzdravení brzy přeji každopádně :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
25.11.15 21:59

Kojit se muze a musi, dite tim dostává protilátky a bud se od vas nenakazi vubec nebo bude mit nemoc mnohem lepsi průběh :palec: ja kojila taky s horečkou a malej nic nechytil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
25.11.15 22:00

Jo, koj, čím ívc budeš kojit, tím menší pravděpodobnost, že to od tebe chytí. předáváš jí protilátky. ať jsi brzo fit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
25.11.15 22:03

To už je dost vysoká horečka, koj jen v případě, že to fyzicky zvládáš, teď jsi na prvním místě ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
25.11.15 22:06

Klidně bych kojila akorát mi známá říkala, že prý může být mléko kyselé, ale jestli je to pravda, to nevím, ji to říkala doktorka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
25.11.15 22:07

Tak ja treba ani léky horecku nesrazim, naopak, horečka léčí a pokud ji nesrazim, proběhne a mnohem dříve zmizí nez kdyz jsem ji kdysi srazela léky…a kojeni mi stav vubec nezhoršovalo…pokud to zvladate tak kojte :palec: dítěti tim jenom prospejete, mleko rozhodne nezkysne, ne zkazi se ani nic podobného, bohužel dnešní lékaři jsou ohledne kojeni velice nevzdělaní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 22:47

Kojila jsem s horečkou a malá, tehdy asi 9m, si nestěžovala. :nevim: Tak nějak jsem to zvládala, řekla bych že líp, než kdybych musela k horečce řešit ještě lahvičky a UM. Nezvládla jsem teda krom péče o dítě nic dalšího, byla jsem totálně vyřízená :mrgreen:
Chytla jsem od malé nějakou dětskou rýmičku, jí pár dní teklo z nosu, já z toho měla pořádný zánět dutin a nakonec i antibiotika. Jak moc malé pomohly protilátky nevím, přeci jen je dostala s určitým zpožděním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
25.11.15 23:10

@Aries6 Tak při 41 by drtivá většina kojení nebyla ani schopna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22580
25.11.15 23:11

@j.a.n.i1 Mě právě doktor vlastně vůbec nevysvětlil proč - klasika tady v ČR a já byla tak vyvalená, že jsem se nezeptala. Ale jsou to už 4 roky. Takže ani nevím, jeslti by šlo jakože spíš o matku nebo o dítě. Ale asi o matku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7289
26.11.15 00:14

@Aries6 Ty jo, bych chtěla vidět borku, která by zvládla kojit při 41, to už je na hospitalizaci, jak u matky, tak u dítěte. Možná, že ten důvod nekojit by u matky byl spojený s velkým rizikem dehydratace :nevim:.

@vanesska15 kojit můžeš a dokonce je to lepší, protože při horečkách může klesat produkce mléka ještě víc, než normálně, tak abys pak neměla problémy s nedostatkem mléka. Jestli fyzicky zvládáš, tak určitě koj. Kojit můžeš i při některých antibiotikách a můžeš i brufen a paralen. Já jsem taky kojila syna 10 dní s horečkama skoro 40, bylo mu tehdy 8 měsíců. Ale ubylo mi mléka za tu dobu, na nakojení to stačilo, ale musela jsem skončit s odstříkáváním mlíka na kaši, už to nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 03:16

Ahoj, já měla 39 když byly malé dva týdny. Volala jsem obvodní, a řekla mi že mám brát dva paraleny a kojit normálně. Naštěstí zabralo a druhý den už jsem byla ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama