Reklama

Kojeni pri jizde autem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.03.10 21:43
Kojeni pri jizde autem

http://www.novinky.cz/…licisty.html

Co na to rikate?Udelali by jste to taky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 24.03.10 21:48
*

no, nejdřív mi to přišlo docela vtipný, že to při jízdě zvládá, ale je to nebezpečné, dítě má být v autosedačce, je to nezodpovědnost…

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 24.03.10 21:49

Ne, o paní si myslím svý. Ještě jak to popisovala, nána jedna :roll: Ještě si dala dítě za svůj břišní pás :cert: Mohlo se stát cokoliv !!!
Na svůj věk by už mohla mít rozum :evil:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 24.03.10 21:51

Prijde mi to naprosto nezodpovedne!!!!!!!!!!!
radeji necham dite chvili rvat a nejdriv zastavim a pak teprve nakojim.
Radeji nemyslet na to co se mohlo stat.

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 24.03.10 21:53

Mateřšké pudy nemateřské pudy, tak by bylo dítě chvíli protivné, než by našla místo k zastavení. Přeci není normální ohrozit celou rodinu jen pro chvíli klidu. I náš mladý musel dvakrát vydržet skoro 20 minut, když jsme stáli v koloně. A to jsme jen popojížděli, ale ani tak jsem ho ze sedačky nevyndala. Co kdyby se kolona rozjela? Tak by byl ještě větší řev, že mu jídlo beru. No, snad už to příště neudělá, ale ta vypadala, že si stojí za tím, že udělala to nejlepší pro své dítě, takže nevím :think:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 24.03.10 21:58

Ježiš, to je ale blbka :zed: Ve svým věku už by měla mít rozum :roll: Za jízdy bych nekojila ani jako spolujezdkyně, natož jako řidička.Je to nezodpovědnost nejen kvůli dítěti ale i vůči ostatním účastníkům provozu. Napařila bych jí pokutu daleko větší.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.03.10 22:00

Taky mi to prislo ze zacatku vtipne ale kdyz to clovek zene do dusledku tak by potrebovala par facek spis.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 24.03.10 22:00

Četla jsem si to před chvílí a nevěřila vlastním očím. Já bych to nikdy neudělala a ona matka je podle mě (s prominutím) idiot, který nedomýšlí, co je nebezpečné a co se může stát - za volantem nemá co dělat. A navíc mně jako matce mé mateřské pudy velí moje děti chránit a ne je vystavovat riziku :nevim:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.10 22:28

no to já osobně bych vydržela chviku křiku než abych takhle riskovala :-) zrovna nedávno jsme absolvovali 15minutovou cestu po dálnici za jekotu… Bylo mi ho líto ale nešlo to jinak…

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 24.03.10 22:52

Lepší mrtvý dítě než hladový dítě, tomu teda říkám mateřskej pud… :potlesk:

jenny.fields
Generální žvanilka 24716 příspěvků 24.03.10 22:55

Normální blbá kráva! A otec idiot. Měli jí napařit nejvyšší možnou pokutu, dva tisíce je málo. Mateřský pud? Když řídí? :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

culikata
Kecalka 381 příspěvků 24.03.10 23:01

Souhlasim s nezodpovednossti-pokuta nizka za ohrozeni detatka.

Jana206
Nadpozemská drbna 26368 příspěvků 25.03.10 06:50

Taky mi to přijde nezodpovědné.Raději bych nechala řvát než takto ohrožovat :cert:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 25.03.10 07:40

Ahoj,

loni jsem jela v autě se známýma, mimino se začalo hlásit o jídlo, tak ho jeho matka odpoutala ze sedačka a kojila - ale vzadu - neřídila u toho auto. I tak mi to přišlo hooodně nebezpečný. Taky se mi občas stalo, že se kluci v autě rozhodli, že mají problém a začali brečet. Pokud nešlo zastavit, tak prostě chvilku brečeli…

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 25.03.10 08:06

Tak, odkaz mi sice nefungoval, ale je to ta pardubická slepice. Mně o tom říkal taťka už minulý týden (novinky spí a nebo je někdo upozornil na pardubický deník :-D).

Ta ženská je kráva, bez debat. Dala bych jí pokutu mnohem vyšší, kdyby to šlo a profackovala bych i manžela. Nehledě na to, že zhruba asi vím, kudy jeli a zastavit se tam samozřejmě, sice na hraně, ale dá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >