Kojíte přes noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 02.01.18 22:41
Kojíte přes noc?

Ahoj chci se zeptat, jestli někdo nekojí v noci třeba vůbec a neztratil mleko. Syn se někdy v noci vůbec nevzbudi a já se pak bojím, aby se časem mleko neztratilo

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18714 příspěvků 02.01.18 22:42

Tak záleží kolik mu je a jak moc ještě kojíš.

hapolda
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 02.01.18 22:44

Dceri je 10 mesicu, do cca 8 jsem v noci nekojila vubec, krasne spinkala celou noc a mlika jsem mela a mam porad dost. Ted kojim tak 1-2 v noci

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 02.01.18 22:49

Kojím 3 měsíce, poslední měsíc se někdy vzbudí jednou za noc a někdy spi celou noc

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 28 inzerátů 02.01.18 22:53

Dcera byla spavec, v porodnici jsem ji musela na kojení v noci budit, první noc doma jsme všichni vytuhli a probudili se v 8 ráno! 8o První týdny se pak v noci vzbudila jak kdy, někdy vůbec, někdy jednou, a to spíš až k ránu. Neřešila jsem to, mlíka jsem měla tolik, že bych ukojila trojčata. Ze začátku jsem teda trošku strach měla, naočkovaná z porodnice, že prostě musím kojit, a hlavně v noci, jinak o mlíko přijdu. No, nevím, tak nějak instinktivně jsem cítila, že když mám prsa co tři hodiny na prasknutí, tak se to mlíko jen tak neztratí… ;) Kolem 7. měsíce pak dcera začala spát celou noc bez kojení pravidelně. Přesto jsem kojila až do roku a třičtvrtě. Takže hlavně klídek, ten je pro kojení to nejdůležitější… :-) Mimčo si samo řekne…

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.01.18 22:53

@Anetinqua první tri mesice, mala spala celou noc, takze sem v noci taky nekojila, cim starsi je, tim casteji v noci kojim :lol: (7mesicu) a mlika stale dost

milwinka
Kecalka 483 příspěvků 32 inzerátů 02.01.18 22:54
@Anetinqua píše:
Kojím 3 měsíce, poslední měsíc se někdy vzbudí jednou za noc a někdy spi celou noc

Tak to jsem tak měla u obou synů taky kolem těch 3 měsíců (bohužel jen přechodně). Ráno jsem se probudila s úplně nalitými prsy. Kojila jsem zas přes den a mléko jsem neztratila. Takže si to užívej, že se můžeš vyspát. U nás to totiž u obou kluků nakonec bylo zas čím dál horší, čím byli starší- zas se znovu začali budit třeba i co hodinu. :-(

Aries6
Generální žvanilka 21868 příspěvků 2 inzeráty 02.01.18 23:00
@Anetinqua píše:
Kojím 3 měsíce, poslední měsíc se někdy vzbudí jednou za noc a někdy spi celou noc

A „celou noc“ je co? 8, 10, 12 hodin? Já kojila třetí třeba co dvě hodiny, ale v noci spala klidně těch 8 hodin. Mlíka jsem měla až až. Ale třeba u nejstarší jsem kolem roku začala omezovat denní kojení, ona pak ztratila zájem i večer a v noci začala spát líp a byl po kojení. Druhá a třetí by pily ještě teď asi :? :mrgreen:
Já si myslím, že když je dost kojení přes den, tak v pohodě. Některý ti můžou jen závidět ;)

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 23:37

Taky v noci skoro nekojim, max. jednou, podle toho, kdy mala usne - kdyz vytuhne kolem 7., 8., tak se budi kolem 4., kdyz pozdeji, treba v 9, spi klidne do 5-pul 6. A nebudi se ani z jineho duvodu :lol: Dneska to zalomila třeba az v 10. Ze pak ji casteji pred den (hlavne rano, dopol. a k veceru), mi vubec neva, a to spí pres poledne a cast odpolne v kocaru klidne 4-4,5 h v kuse;) A mlika je porad dost, mala pribira vzorne, jen nekdy kdyz chce jist uz po 2 h. misto po tech obvyklých 3-4, ho mam min, protože se ho za tak kratkou dobu nestaci vytvořit tolik. Nality prsa jsou peklo teda, kolikrát me to az vzbudi a musim odstrikat, prip. rozmasirovat ve sprse. A to ji je teprve 3,5 mesice. Malej uz se mi tou dobou budil casteji teda.

Petule030
Kelišová 5695 příspěvků 02.01.18 23:54

@Anetinqua Jéjej, buď ráda, že se můžeš vyspat :) Když budeš kojit přes den, tak se mléko jen tak neztratí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama