Reklama

Kojíte přes noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 02.01.18 22:41
Kojíte přes noc?

Ahoj chci se zeptat, jestli někdo nekojí v noci třeba vůbec a neztratil mleko. Syn se někdy v noci vůbec nevzbudi a já se pak bojím, aby se časem mleko neztratilo

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 02.01.18 22:42

Tak záleží kolik mu je a jak moc ještě kojíš.

hapolda
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 02.01.18 22:44

Dceri je 10 mesicu, do cca 8 jsem v noci nekojila vubec, krasne spinkala celou noc a mlika jsem mela a mam porad dost. Ted kojim tak 1-2 v noci

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 02.01.18 22:49

Kojím 3 měsíce, poslední měsíc se někdy vzbudí jednou za noc a někdy spi celou noc

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 22 inzerátů 02.01.18 22:53

Dcera byla spavec, v porodnici jsem ji musela na kojení v noci budit, první noc doma jsme všichni vytuhli a probudili se v 8 ráno! 8o První týdny se pak v noci vzbudila jak kdy, někdy vůbec, někdy jednou, a to spíš až k ránu. Neřešila jsem to, mlíka jsem měla tolik, že bych ukojila trojčata. Ze začátku jsem teda trošku strach měla, naočkovaná z porodnice, že prostě musím kojit, a hlavně v noci, jinak o mlíko přijdu. No, nevím, tak nějak instinktivně jsem cítila, že když mám prsa co tři hodiny na prasknutí, tak se to mlíko jen tak neztratí… ;) Kolem 7. měsíce pak dcera začala spát celou noc bez kojení pravidelně. Přesto jsem kojila až do roku a třičtvrtě. Takže hlavně klídek, ten je pro kojení to nejdůležitější… :-) Mimčo si samo řekne…

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.01.18 22:53

@Anetinqua první tri mesice, mala spala celou noc, takze sem v noci taky nekojila, cim starsi je, tim casteji v noci kojim :lol: (7mesicu) a mlika stale dost

milwinka
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 28 inzerátů 02.01.18 22:54
@Anetinqua píše:
Kojím 3 měsíce, poslední měsíc se někdy vzbudí jednou za noc a někdy spi celou noc

Tak to jsem tak měla u obou synů taky kolem těch 3 měsíců (bohužel jen přechodně). Ráno jsem se probudila s úplně nalitými prsy. Kojila jsem zas přes den a mléko jsem neztratila. Takže si to užívej, že se můžeš vyspát. U nás to totiž u obou kluků nakonec bylo zas čím dál horší, čím byli starší- zas se znovu začali budit třeba i co hodinu. :-(

Aries6
Generální žvanilka 21945 příspěvků 5 inzerátů 02.01.18 23:00
@Anetinqua píše:
Kojím 3 měsíce, poslední měsíc se někdy vzbudí jednou za noc a někdy spi celou noc

A „celou noc“ je co? 8, 10, 12 hodin? Já kojila třetí třeba co dvě hodiny, ale v noci spala klidně těch 8 hodin. Mlíka jsem měla až až. Ale třeba u nejstarší jsem kolem roku začala omezovat denní kojení, ona pak ztratila zájem i večer a v noci začala spát líp a byl po kojení. Druhá a třetí by pily ještě teď asi :? :mrgreen:
Já si myslím, že když je dost kojení přes den, tak v pohodě. Některý ti můžou jen závidět ;)

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 02.01.18 23:37

Taky v noci skoro nekojim, max. jednou, podle toho, kdy mala usne - kdyz vytuhne kolem 7., 8., tak se budi kolem 4., kdyz pozdeji, treba v 9, spi klidne do 5-pul 6. A nebudi se ani z jineho duvodu :lol: Dneska to zalomila třeba az v 10. Ze pak ji casteji pred den (hlavne rano, dopol. a k veceru), mi vubec neva, a to spí pres poledne a cast odpolne v kocaru klidne 4-4,5 h v kuse;) A mlika je porad dost, mala pribira vzorne, jen nekdy kdyz chce jist uz po 2 h. misto po tech obvyklých 3-4, ho mam min, protože se ho za tak kratkou dobu nestaci vytvořit tolik. Nality prsa jsou peklo teda, kolikrát me to az vzbudi a musim odstrikat, prip. rozmasirovat ve sprse. A to ji je teprve 3,5 mesice. Malej uz se mi tou dobou budil casteji teda.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 23:54

@Anetinqua Jéjej, buď ráda, že se můžeš vyspat :) Když budeš kojit přes den, tak se mléko jen tak neztratí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >