Reklama

Problémy s umělým mlíkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kredy
Povídálka 24 příspěvků 31.12.17 17:06
Problemy s umelym mlikem

Dva dny pred Vanoci jsme presli na UM na Sunar, kdyz jsem ho jim dokrmovala tak v pohode, jakmile presel uplne zvracel me ho cely ven… Tak jsem mu koupila Nutrilon, ten bezlaktozovy, ale ten je horky a nechce ho pit, tak jsem koupila Hipp BioCombiotik a po tom tyden dobry a ted mi ho zacal taky zvracet a dnes vykakal i tuhy bobwk, coz nevim jestli je to dobre.. Doktor mi nebere telefony a zas nechci vysilovat a jezdit hned do nemocnice..

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 31.12.17 17:19

Kolik mu je?

Kredy
Povídálka 24 příspěvků 31.12.17 17:24

@ka2ka ma tri mesice a 2 tydny..

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 31.12.17 17:37

Tři druhy mlíka za týden není toho moc na jeho bříško?

Lekninka91
Extra třída :D 10265 příspěvků 31.12.17 17:48

Jak pise @ka2ka, mliko by se prej tak casto stridat nemelo, protoze trva, nez si zvyknou. Kor tak maly dite.. :nevim:

Kredy
Povídálka 24 příspěvků 31.12.17 17:49

No mel ten sunar predtim jen na dokrmeni tak jednou dvakrat za tyden, ale porad spi, takze moc nejedl a me se nedelalo mliko, tak jsem na nej presla uplne ale kdyz mi celou davku vyzvracel vzdycky tak jsem mu ho zmenila aby se najedl… A ten Hipp tyden drzel ale dneska ho zacal zase zvracet… Proto se tu ptam o rady, jak a co.. ????

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 31.12.17 18:08

Sunar expert ar/ac (na ublinkavani a proti zácpě)…

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 31.12.17 18:15

Pokud byl HiPP v pohodě, kup variantu AR proti blinkání a hlavně pár dní vydržet. Časté změny nejsou dobré.

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 31.12.17 18:19

@Kredy takjestli hodně spí není to už tím že je moc slabý na pití? jestli hodně zvrací může být dehydrovaný :think:

Kredy
Povídálka 24 příspěvků 31.12.17 19:58

@ka2ka no spi mi tak od narozeni.. I prvni sym byl hroznej spac.. Zkusim teda jeste vydrzet a uvidim… Dekuji..

Ivana 85
Závislačka 3027 příspěvků 31.12.17 22:21

@Kredy urcite nebi dobry to takhle stridat, vyber jedno mliko a vydrz.Mne rikala dr ze by se mela alespon dodelat krabice nez dam jiny. A s tim zvracenim, mela jsem to s dcerou taky a stacilo dat ji o odmerku min. Dejme tomu u 150 ml melo bejt 5 odmerek a ja ji dala jen 4 a ok.

Kassor
Kecalka 394 příspěvků 01.01.18 05:55

@Kredy kdyz nam mala prechazela na UM, tak jsme meli to same se Sunarem, zvraceka ho.. Doktor nam doporucil Nutrilon Allergy care 1 a to pomohlo… My u nej i zustali…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >