Bolení bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 19:56
Bolení bříška

Ahoj holky, jsou nám tři měsíce a jsme necelý měsíc na UM. (BEBA OPTIPRO)
Zajímalo by mě jakou barvu by mela mit stolice u miminka? Zezačátku malý kakal normálně (žlutá barva) a ted asi poslední tři dny je barva zelena a tužší někdy v tom jsou i nějaký bílý kousky (vim nechutny, ale já si fakt nevím rady :(..)
Děkuji za jakékoliv rady.. :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11477 příspěvků 01.01.18 21:28
@Kaca307 píše:
Ahoj holky, jsou nám tři měsíce a jsme necelý měsíc na UM. (BEBA OPTIPRO)
Zajímalo by mě jakou barvu by mela mit stolice u miminka? Zezačátku malý kakal normálně (žlutá barva) a ted asi poslední tři dny je barva zelena a tužší někdy v tom jsou i nějaký bílý kousky (vim nechutny, ale já si fakt nevím rady :(..)
Děkuji za jakékoliv rady.. :(

No když ho po stravě bolí bříško tak změnit jiný ne? Ne každé UM sedne.

Pocahonta
Kecalka 148 příspěvků 01.01.18 21:32

Tady máš docela dobrý odkaz…https://­prujemudeti.cz/co-znamena-zelena-stolice-u-ditete/
Jinak ty bílé kousky je nestrávené UM…

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.01.18 01:36

@Malike no jeho asi právě bříško neboli, protože není nespokojenej ani nějak nevyvádí..spíš mě jen zarazila ta barva

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama