Bolení bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 19:56
Bolení bříška

Ahoj holky, jsou nám tři měsíce a jsme necelý měsíc na UM. (BEBA OPTIPRO)
Zajímalo by mě jakou barvu by mela mit stolice u miminka? Zezačátku malý kakal normálně (žlutá barva) a ted asi poslední tři dny je barva zelena a tužší někdy v tom jsou i nějaký bílý kousky (vim nechutny, ale já si fakt nevím rady :(..)
Děkuji za jakékoliv rady.. :(

Reakce:

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 01.01.18 21:28
@Kaca307 píše:
Ahoj holky, jsou nám tři měsíce a jsme necelý měsíc na UM. (BEBA OPTIPRO)
Zajímalo by mě jakou barvu by mela mit stolice u miminka? Zezačátku malý kakal normálně (žlutá barva) a ted asi poslední tři dny je barva zelena a tužší někdy v tom jsou i nějaký bílý kousky (vim nechutny, ale já si fakt nevím rady :(..)
Děkuji za jakékoliv rady.. :(

No když ho po stravě bolí bříško tak změnit jiný ne? Ne každé UM sedne.

Pocahonta
Kecalka 179 příspěvků 01.01.18 21:32

Tady máš docela dobrý odkaz…https://­prujemudeti.cz/co-znamena-zelena-stolice-u-ditete/
Jinak ty bílé kousky je nestrávené UM…

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.01.18 01:36

@Malike no jeho asi právě bříško neboli, protože není nespokojenej ani nějak nevyvádí..spíš mě jen zarazila ta barva

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >