Reklama

Kolegyně a wc, zápach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 12:53
Kolegyně a wc

Mám takový nestandartní dotaz, spíš bych ráda radu co dělat. Pracuji v kanceláři, kde je nás celkem 9. Mix ženy a muži. Nastoupila k nám před nějakou dobou kolegyně. Je trošku ¨jinᨠnež my ostatní, vzhledem i vystupováním, ale to by tak nevadilo. Podstatný problém je s jejím vyprazdňováním. Chodí pravidelně jednou, dvakrát i třikrát denně na wc, na velkou stranu. Bohužel pro nás všechny máme jen jeden záchod k dispozici. Toaleta po její návštěvě je značně poznamenaná zápachem, který tam vydrží i hodinu. Tím, že se tak děje i třikrát za osm hodin pracovní doby, je to velmi, velmi, nepříjemná záležitost. Jde o to, že jedno wc máme i na chodbě, ale to kolegyně nevyužívá a vždy navštěvuje to v kanceláři. Otázka. Jak jí, prosím, velmi šetrně naznačit, aby chodila na ten druhý záchod, který se využívá ne často?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 20.01.17 12:56
@Anonymní píše:
Mám takový nestandartní dotaz, spíš bych ráda radu co dělat. Pracuji v kanceláři, kde je nás celkem 9. Mix ženy a muži. Nastoupila k nám před nějakou dobou kolegyně. Je trošku ¨jinᨠnež my ostatní, vzhledem i vystupováním, ale to by tak nevadilo. Podstatný problém je s jejím vyprazdňováním. Chodí pravidelně jednou, dvakrát i třikrát denně na wc, na velkou stranu. Bohužel pro nás všechny máme jen jeden záchod k dispozici. Toaleta po její návštěvě je značně poznamenaná zápachem, který tam vydrží i hodinu. Tím, že se tak děje i třikrát za osm hodin pracovní doby, je to velmi, velmi, nepříjemná záležitost. Jde o to, že jedno wc máme i na chodbě, ale to kolegyně nevyužívá a vždy navštěvuje to v kanceláři. Otázka. Jak jí, prosím, velmi šetrně naznačit, aby chodila na ten druhý záchod, který se využívá ne často?

A je tam třeba osvěžovač vzduchu? Jinak když ti to vadí a máme k dispozici ještě jeden záchod na chodbě, tak bych chodila tam, na ten rozhovor bych asi neměla odvahu…

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 20.01.17 12:57

Ja bych ji to rekla natvrdo! Mate v kaclu zachod? :mrgreen: to slysim prvne a nebo si kupte kvalitni osvezovac

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 20.01.17 12:57

Tak chodte na to na chodbe vy ostatni ne? Nebo nemate na wc okno ci odvetravani? :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 20.01.17 12:58

Nechápu to, proč teda vy nechodíte na ten druhý záchod? Pokud se zápach nešíří do kanceláře, neřešila bych to s ní. Kdo ví, jestli ty voníš po fialkách :nevim:

Příspěvek upraven 20.01.17 v 12:58

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 20.01.17 12:58

No tak bych chodila na ten druhej záchod, aspoň bych se prošla :mrgreen:

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 12:58

No ten osvezovac… on je z toho pak vetsinou jeste vetsi smrad.

Taky bych chodila asi jinam :oops:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 13:01

Nic bych jí neříkala, nějak nechápu proč se divíš tomu že jde 3× a víckrát na velkou :nevim: jak píší holky osvěžovač vzduchu, otevřít okno pokud máte chodit jinam máte možností spousty ;)

Tereza1986
Kelišová 6751 příspěvků 20.01.17 13:01
@juliettee píše:
No tak bych chodila na ten druhej záchod, aspoň bych se prošla :mrgreen:

Já taky.

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 20.01.17 13:11

Ono to pak asi smrdí až do kanclu :think:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 20.01.17 13:11
@SlecnaSally píše:
Ono to pak asi smrdí až do kanclu :think:

No tak to už je větší problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 13:12

Neobtěžuje to jen mě, ale i mé kolegy, navíc si jde ¨odskočit¨i tři minuty před koncem pracovní doby, kdy ví, že tam chodíme všichni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 13:13

@juliettee ano smrdí, i s tím odérem osvěžovače, a to je opravdu velmi nepříjemné

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 20.01.17 13:13
@Anonymní píše:
Neobtěžuje to jen mě, ale i mé kolegy, navíc si jde ¨odskočit¨i tři minuty před koncem pracovní doby, kdy ví, že tam chodíme všichni.

Tak jít na ten druhý ne?

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 20.01.17 13:14
@Anonymní píše:
@juliettee ano smrdí, i s tím odérem osvěžovače, a to je opravdu velmi nepříjemné

aha, tak pokud to fakt smrdí až v kanclu tak by mě to teda pěkně štvalo :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama