Koleno bez výplně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 09:28
koleno bez vyplně

Dobrý den, mám dotaz, byla jsem na kontrole u ortopeda, doma jsem zjistila že my do zprávy napsal že mám koleno bez vyplně, nevít někdo co to znamená

Reakce:
Lucie Lexová
Kecalka 325 příspěvků 31.12.17 09:42

Ahoj,
a nebylo to spíše „koleno bez náplně?“. To by znamenalo zcela fyziologický nález. Tzn., že neobsahuje nadbytečnou krev nebo taky, jak se laicky říká, vodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 09:48

No mám tam opravdu napsáno bez vyplně, což mě zarazilo..

mám napsáno že mám zkrácenou čéšku prohleho tvaru, která vybočuje a okolí je bez vyplně, chodím k němu už rok, a bez efektu, tak budu hledat jiného

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18776 příspěvků 31.12.17 10:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, byla jsem na kontrole u ortopeda, doma jsem zjistila že my do zprávy napsal že mám koleno bez vyplně, nevít někdo co to znamená

Zřejmě máš koleno úplně duté.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33283 příspěvků 31.12.17 10:44
@hanka.br. píše:
Zřejmě máš koleno úplně duté.

asi nejen koleno :roll: :mrgreen:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18776 příspěvků 31.12.17 10:56
@matkabagristy píše:
asi nejen koleno :roll: :mrgreen:
:mavam: Veselého Silvestra přeji.
Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 31.12.17 11:56

Já bych řekla, že kolenu nic neni :nevim: že tam neni nic navíc..
Kdyby to asi bylo zlé tak ti řekne..
Já byla na kontrole přede dvěma měsící a ten mi řekl narovinu, že mám na svůj věk stav kolen tak o 15 let starší, než jsem já. O to právě mi ubývá pružnost, chrupavka slábne a tak..
tak bych pochopila, že tam nebyl jiný nález jak má být, u té zprávy.. :nevim: :mrgreen:
A nebo je myšleno, že tam nemáš žádnou operativní výpln.. Třeba mě říkal, že časem bude nutno vlézt do kolene a dát výpl :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >