Koleno bez výplně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 09:28
koleno bez vyplně

Dobrý den, mám dotaz, byla jsem na kontrole u ortopeda, doma jsem zjistila že my do zprávy napsal že mám koleno bez vyplně, nevít někdo co to znamená

Reklama

Reakce:

Lucie Lexová
Kecalka 315 příspěvků 31.12.17 09:42

Ahoj,
a nebylo to spíše „koleno bez náplně?“. To by znamenalo zcela fyziologický nález. Tzn., že neobsahuje nadbytečnou krev nebo taky, jak se laicky říká, vodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 09:48

No mám tam opravdu napsáno bez vyplně, což mě zarazilo..

mám napsáno že mám zkrácenou čéšku prohleho tvaru, která vybočuje a okolí je bez vyplně, chodím k němu už rok, a bez efektu, tak budu hledat jiného

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17955 příspěvků 31.12.17 10:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, byla jsem na kontrole u ortopeda, doma jsem zjistila že my do zprávy napsal že mám koleno bez vyplně, nevít někdo co to znamená

Zřejmě máš koleno úplně duté.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32925 příspěvků 1 inzerát 31.12.17 10:44
@hanka.br. píše:
Zřejmě máš koleno úplně duté.

asi nejen koleno :roll: :mrgreen:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17955 příspěvků 31.12.17 10:56
@matkabagristy píše:
asi nejen koleno :roll: :mrgreen:
:mavam: Veselého Silvestra přeji.

Janasas
Kelišová 5002 příspěvků 31.12.17 11:56

Já bych řekla, že kolenu nic neni :nevim: že tam neni nic navíc..
Kdyby to asi bylo zlé tak ti řekne..
Já byla na kontrole přede dvěma měsící a ten mi řekl narovinu, že mám na svůj věk stav kolen tak o 15 let starší, než jsem já. O to právě mi ubývá pružnost, chrupavka slábne a tak..
tak bych pochopila, že tam nebyl jiný nález jak má být, u té zprávy.. :nevim: :mrgreen:
A nebo je myšleno, že tam nemáš žádnou operativní výpln.. Třeba mě říkal, že časem bude nutno vlézt do kolene a dát výpl :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama