Střevní potíže a kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymfromczech 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 17:37
Střevní potíže a kouření

Ahoj.

před 3 dny mě trápila střevní chřipka (bolest hlavy, nevolnost, křeče v břiše, nadýmání…)…ale teď se cítím dobře, kromě toho, že mě pobolívá hlava, ale to si myslím je důvod nedostatku jídla a spánku.

Chci se jen zeptat, jesli můžu kouřit cigarety?

Reakce:

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 30.12.17 17:40

Pouze na procházce na čerstvém vzduchu :mrgreen:
S pobolivajici hlavou bych se snažila to ještě vydržet, mohla by tě začít bolet vic :nevim:
Hodně pij, jdi brzo spát a zítra už si klidně dej.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 30.12.17 17:44

Dej si a uvidis. U me je znamka zlepseni kdyz uz mam chut na cigaro :mrgreen: Ale pocitej, ze te asi radne prozene.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 30.12.17 18:23

@Anonymfromczech
A ty chceš kouřit, nebo ze zvyku musíš? Pokud jen chceš, tak je to blbá volba pokud tě bolí hlava a máš po střevní chřipce - tak si to hodně rozmysli. Pokud musíš, dej si jednu až po pořádným jídle, ať nekouříš na lačno. ;) Za mě - lepší nekouřit vůbec a nemusíš řešit. :think:

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 30.12.17 18:29
@Azeretereza píše:
Dej si a uvidis. U me je znamka zlepseni kdyz uz mam chut na cigaro :mrgreen: Ale pocitej, ze te asi radne prozene.

Já to mám stejně. :lol: Během nemoci si na cigaretu ani nevzpomenu, ale že je mi líp poznám, když po ní automaticky sáhnu a jdu si provětrat plíce. :D
Pokud máš, zakladatelko, chuť, klidně bych si dala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >