GS condro diamant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 29.12.17 17:28
GS condro diamant

Dobry den, chtěla bych se poptat na vase zkusenosti s timto preparatem…Za jak dlouho byli znatelne ucinky?

Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 29.12.17 22:03

Neporadim primo s GS condro, ja brala od Nutrendu Flexit a prvni ucinky jsem citila po ctrnacti dnech. Potom mezi znamymi ma uspech kloubni vyziva pro kone, ale dost podrazila, zda se mi.

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 30.12.17 09:34

@ngauruhoe Tez jsme uvazovali o kloubni vyzive pro kone, ale tchyne byla rychlejsi a pod stromek jsme dostali prave GS condro…mam problemy s krupanim kloubu pri bezne cinosti a s plotynkami…Mohla by jste poradit tu vyzivu pro kone? a jak se uziva?

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 30.12.17 09:44

Alavis… jedna odmerka na 100 kg do tlamicky. :-) jednou denne. Nekdo si to rozpusti ve vode. Je treba myslet na to, ze jak je to pro kone, tak tomu neni upravovana chut. Myslim, ze se uziva dvoumesicni kura, potom pul roku pauza.

Me po porodu vzdy bolela kolena, ze jsem nemohla ani chodit po schodech. Po ctrnacti dnech uzivani uz to nebolelo a po tech dvou mesicich delam bez problemu drepy.

Hanca79
Nováček 3 příspěvky 03.04.18 14:55

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit hlavně Condro. Počítejte ale s tím, že to chce trochu trpělivosti a tuto látku skutečně pravidelně a dlouhodobě užívat. Je to přípravek s obsahem glukosamin sulfátu nebo chondroitinu. A tyhle látky, jak jsem četla, zpomalují úbytek kloubní chrupavky. Takže na potíže s klouby dost dobré a vyzkoušené. :lol:

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 03.04.18 15:30

@Hanca79 Děkuji za zkusenost, od Noveho roku jej uzivam, ale popravde nejake bolistky ustoupily(rame­no),ale pater nikoliv

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >