Reklama

GS condro diamant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 29.12.17 17:28
GS condro diamant

Dobry den, chtěla bych se poptat na vase zkusenosti s timto preparatem…Za jak dlouho byli znatelne ucinky?

Reklama

Reakce:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 29.12.17 22:03

Neporadim primo s GS condro, ja brala od Nutrendu Flexit a prvni ucinky jsem citila po ctrnacti dnech. Potom mezi znamymi ma uspech kloubni vyziva pro kone, ale dost podrazila, zda se mi.

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 30.12.17 09:34

@ngauruhoe Tez jsme uvazovali o kloubni vyzive pro kone, ale tchyne byla rychlejsi a pod stromek jsme dostali prave GS condro…mam problemy s krupanim kloubu pri bezne cinosti a s plotynkami…Mohla by jste poradit tu vyzivu pro kone? a jak se uziva?

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 30.12.17 09:44

Alavis… jedna odmerka na 100 kg do tlamicky. :-) jednou denne. Nekdo si to rozpusti ve vode. Je treba myslet na to, ze jak je to pro kone, tak tomu neni upravovana chut. Myslim, ze se uziva dvoumesicni kura, potom pul roku pauza.

Me po porodu vzdy bolela kolena, ze jsem nemohla ani chodit po schodech. Po ctrnacti dnech uzivani uz to nebolelo a po tech dvou mesicich delam bez problemu drepy.

Hanca79
Nováček 4 příspěvky 03.04.18 14:55

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit hlavně Condro. Počítejte ale s tím, že to chce trochu trpělivosti a tuto látku skutečně pravidelně a dlouhodobě užívat. Je to přípravek s obsahem glukosamin sulfátu nebo chondroitinu. A tyhle látky, jak jsem četla, zpomalují úbytek kloubní chrupavky. Takže na potíže s klouby dost dobré a vyzkoušené. :lol:

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 03.04.18 15:30

@Hanca79 Děkuji za zkusenost, od Noveho roku jej uzivam, ale popravde nejake bolistky ustoupily(rame­no),ale pater nikoliv

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >