Tepání v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 13:44
Tepání v uchu

Ahoj všichni..
Od včera kolem odpoledne mi začalo tepat v uchu, jen trochu, takze me to nijak „nezajimalo“. Tesne pred spanim mi tam zacalo tepat hlasiteji, mozna proto ze bylo uplne ticho.. Jako bych slysela svuj puls nebo tlukot srdce v pravem uchu. Trvalo to celou noc, nekdy jsem se az vzbudila.. Rano kolem 11 to ustalo a ted to tepe jen nekdy. Chci se tedy zeptat, zda se vam to jiz stalo a z ceho to muze byt? Doufam ze jen vysoky tlak, coz jsem cetla skoro vsude. :D Hodne jsem se vcera rozcilovala a bolela me do toho hlava :zed:

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 29.12.17 13:54

@DenisaBy Nechci te strasit, ale pri vysokem tlaku by ti nejspis tepalo v obou usich. Zajdi si na usni.

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 29.12.17 13:55

@DenisaBy Ahoj, mě se to stalo poprvé v životě asi před dvěma měsíci a byla jsem z toho vyděšená, hned mě napadlo, že mám tinitus. Zesilovalo to a pak už jsem skoro ani nemohla v noci spát, v tom tichu to bylo fakt hrozný. Řekla jsem to ségře a ta jen mávla rukou, má problémy s migrénami a krční páteří a prý to má běžně, nejdéle asi 14 dní v kuse (!) a prý to přejde, nic s tím neudělám. Bylo to nepříjemný, úplně jako by mi křečoval ušní bubínek, ale do týdne to přešlo.
Nevím čím to je, hodně se píše ten vysoký tlak, ale já mám spíš nízký, pak také dehydratace, hormony?( podstupuji IVF ),možná i to rozčilení?…občas s to vrací, naštěstí jen na pár minut. Zajámavý je, že vždy na pravém uchu.
Jestli přijdeš na to, co to spouští, dej vědět :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.12.17 v 13:56

Lucius08
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 29.12.17 13:56

Taky by mě to zajímalo :D mě už to dělá měsíc. Tlak mám dobrej (měřila jsem se, mám spíš nízký)

Janasas
Kelišová 5025 příspěvků 29.12.17 13:56

No já bych na90% procen řekla začínauící zánět.. Může se to rozehnat samo, ale může to klasicky začít bolet ucho..
Dětem a mě takto záněty uší začínají, jakoby jen menší tlak a tepe. pokud máš rýmu teda a nebo nějaké plaváni..
Druhou možnost nevím.. ale určitě by mě to rozčilovalo třeba několi dní aby mě tam tepalo :mrgreen: :mrgreen:

markyj
Závislačka 3993 příspěvků 29.12.17 14:22

@DenisaBy může to být začínající zánět nebo to může být od krční páteře a to by pak odeznělo samo. Pokud se ti to bude zhoršovat jela bych na pohotovost :nevim:

Lekninka91
Extra třída :D 10119 příspěvků 29.12.17 14:53

Mela jsem to tak v tehotenstvi hodne casto.. Po porodu to zmizelo. :mavam:

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 16:35

Ja mam skoliozu patere, takze me za krkem boli vcelku porad.. Ted uz zadny tlukot necitim, ale bylo to hrozne neprijemny.. Fakt jako bych mela tepnu v uchu, doslova :lol: @markyj

danyk
Generální žvanilka 23215 příspěvků 29.12.17 17:38

Já to měla jednu dobu, zejména jsem to vnímala v noci. Na ORL mi zjistili ucpané ucho, z mazu se mi udělala kulička a blokovala zvukovod. Odstranili jí a bylo po problému.

markyj
Závislačka 3993 příspěvků 29.12.17 18:33

@DenisaBy mě právě od krčky bolí uši docela často. Na ORL mě proklepli, ale vše v pořádku. Až neurolog přišel na to, že he to od krčky a napsal mi rehabilitace :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama