Tepání v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 13:44
Tepání v uchu

Ahoj všichni..
Od včera kolem odpoledne mi začalo tepat v uchu, jen trochu, takze me to nijak „nezajimalo“. Tesne pred spanim mi tam zacalo tepat hlasiteji, mozna proto ze bylo uplne ticho.. Jako bych slysela svuj puls nebo tlukot srdce v pravem uchu. Trvalo to celou noc, nekdy jsem se az vzbudila.. Rano kolem 11 to ustalo a ted to tepe jen nekdy. Chci se tedy zeptat, zda se vam to jiz stalo a z ceho to muze byt? Doufam ze jen vysoky tlak, coz jsem cetla skoro vsude. :D Hodne jsem se vcera rozcilovala a bolela me do toho hlava :zed:

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2822 příspěvků 37 inzerátů 29.12.17 13:54

@DenisaBy Nechci te strasit, ale pri vysokem tlaku by ti nejspis tepalo v obou usich. Zajdi si na usni.

Gwendík
Kecalka 198 příspěvků 29.12.17 13:55

@DenisaBy Ahoj, mě se to stalo poprvé v životě asi před dvěma měsíci a byla jsem z toho vyděšená, hned mě napadlo, že mám tinitus. Zesilovalo to a pak už jsem skoro ani nemohla v noci spát, v tom tichu to bylo fakt hrozný. Řekla jsem to ségře a ta jen mávla rukou, má problémy s migrénami a krční páteří a prý to má běžně, nejdéle asi 14 dní v kuse (!) a prý to přejde, nic s tím neudělám. Bylo to nepříjemný, úplně jako by mi křečoval ušní bubínek, ale do týdne to přešlo.
Nevím čím to je, hodně se píše ten vysoký tlak, ale já mám spíš nízký, pak také dehydratace, hormony?( podstupuji IVF ),možná i to rozčilení?…občas s to vrací, naštěstí jen na pár minut. Zajámavý je, že vždy na pravém uchu.
Jestli přijdeš na to, co to spouští, dej vědět :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.12.17 v 13:56

Lucius08
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 29.12.17 13:56

Taky by mě to zajímalo :D mě už to dělá měsíc. Tlak mám dobrej (měřila jsem se, mám spíš nízký)

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 29.12.17 13:56

No já bych na90% procen řekla začínauící zánět.. Může se to rozehnat samo, ale může to klasicky začít bolet ucho..
Dětem a mě takto záněty uší začínají, jakoby jen menší tlak a tepe. pokud máš rýmu teda a nebo nějaké plaváni..
Druhou možnost nevím.. ale určitě by mě to rozčilovalo třeba několi dní aby mě tam tepalo :mrgreen: :mrgreen:

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 29.12.17 14:22

@DenisaBy může to být začínající zánět nebo to může být od krční páteře a to by pak odeznělo samo. Pokud se ti to bude zhoršovat jela bych na pohotovost :nevim:

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 29.12.17 14:53

Mela jsem to tak v tehotenstvi hodne casto.. Po porodu to zmizelo. :mavam:

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 16:35

Ja mam skoliozu patere, takze me za krkem boli vcelku porad.. Ted uz zadny tlukot necitim, ale bylo to hrozne neprijemny.. Fakt jako bych mela tepnu v uchu, doslova :lol: @markyj

danyk
Generální žvanilka 23361 příspěvků 29.12.17 17:38

Já to měla jednu dobu, zejména jsem to vnímala v noci. Na ORL mi zjistili ucpané ucho, z mazu se mi udělala kulička a blokovala zvukovod. Odstranili jí a bylo po problému.

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 29.12.17 18:33

@DenisaBy mě právě od krčky bolí uši docela často. Na ORL mě proklepli, ale vše v pořádku. Až neurolog přišel na to, že he to od krčky a napsal mi rehabilitace :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >