Jak se zbavit oparu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:50
Jak se zbavit oparu?

Ahoj, potřebuji nutně radu. Už asi dva měsíce mě trápí opravy, jsou dost bolestivé. Pomalu ani neotevřu hubu. Nejhorší na tom je, že si to pořád dloubu :poblion:.Mám to po celé držce :,(.Máte nějakou zaručenou radu, jak se toho zbavit?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 28.12.17 15:53

Kup si masticku v lékárně přímo na opary stojí okolo 200,– ale pomáhá :) pomohla mi i na pásový opar.

Emimin7
Kelišová 7253 příspěvků 28.12.17 15:53

Běžný biostimulační laser v kosmetickém salonu je na opary skvělý.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21721 příspěvků 28.12.17 16:03

Od dětství jsem na ně trpěla, vyzkoušela všechno možný, ale nic nepomohlo :pocitac: všechno stálo jen prachy. Nakonec jsem se dostala k homeopatovi, probral semnou vše od mého dětství a dal mi něco, po čem už jsem tři roky bez oparů, aftů, takže super :palec:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 28.12.17 16:04

B komplex, dostatek spánku a odpočinku

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 28.12.17 16:06
@Petruna21 píše:
Kup si masticku v lékárně přímo na opary stojí okolo 200,– ale pomáhá :) pomohla mi i na pásový opar.

to mě žádná mast na opar nikdy nepomohla, spíš se mi to pak víc rozlezlo.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 28.12.17 16:11

@aiwwa
Tak náplasti :)

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 28.12.17 16:13
@Petruna21 píše:
@aiwwa
Tak náplasti :)

taky ne, jediné co mi trochu pomohlo bylo vysušit lihem, ale ta bolest. :lol: jinak fakt ty vitaminy B a klid. Ale už jsem dlouho neměla naštěstí, ťuk, ťuk. Jinak mám zkušenost, že opar je takové upozornění organismu, že by člověk měl zvolnit a hodit se fyzicky i psychicky do klidu.

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 28.12.17 16:16

Tea tree oil

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 16:28

Mám tu dvě mastičky z lékárny, taky mi to nepomohlo. Nikdy jsem s nimi problém neměla, až teď.

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 28.12.17 19:09

Na každého zabírá jiná účinná látka. Já kdysi naslepo zkusila koupit herpesin a ten funguje spolehlivě. Už jsem léčila i dceru (ačkoliv se tváří, že pro děti to není…) a na opar to účinkuje téměř okamžitě. Do pár dní je po oparu. Jinak ještě mazat sudocrémem, hodně béčka, céčka a hlavně zlepšit imunitu. Co zkusit třeba vitamín D3? Něco jako vigantol. V lékárně se dá normálně koupit bez předpisu, název si nepamatuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama