Reklama

Jak se zbavit oparu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:50
Jak se zbavit oparu?

Ahoj, potřebuji nutně radu. Už asi dva měsíce mě trápí opravy, jsou dost bolestivé. Pomalu ani neotevřu hubu. Nejhorší na tom je, že si to pořád dloubu :poblion:.Mám to po celé držce :,(.Máte nějakou zaručenou radu, jak se toho zbavit?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.12.17 15:53

Kup si masticku v lékárně přímo na opary stojí okolo 200,– ale pomáhá :) pomohla mi i na pásový opar.

Emimin7
Echt Kelišová 8716 příspěvků 28.12.17 15:53

Běžný biostimulační laser v kosmetickém salonu je na opary skvělý.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22084 příspěvků 28.12.17 16:03

Od dětství jsem na ně trpěla, vyzkoušela všechno možný, ale nic nepomohlo :pocitac: všechno stálo jen prachy. Nakonec jsem se dostala k homeopatovi, probral semnou vše od mého dětství a dal mi něco, po čem už jsem tři roky bez oparů, aftů, takže super :palec:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 28.12.17 16:04

B komplex, dostatek spánku a odpočinku

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 28.12.17 16:06
@Petruna21 píše:
Kup si masticku v lékárně přímo na opary stojí okolo 200,– ale pomáhá :) pomohla mi i na pásový opar.

to mě žádná mast na opar nikdy nepomohla, spíš se mi to pak víc rozlezlo.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.12.17 16:11

@aiwwa
Tak náplasti :)

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 28.12.17 16:13
@Petruna21 píše:
@aiwwa
Tak náplasti :)

taky ne, jediné co mi trochu pomohlo bylo vysušit lihem, ale ta bolest. :lol: jinak fakt ty vitaminy B a klid. Ale už jsem dlouho neměla naštěstí, ťuk, ťuk. Jinak mám zkušenost, že opar je takové upozornění organismu, že by člověk měl zvolnit a hodit se fyzicky i psychicky do klidu.

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 28.12.17 16:16

Tea tree oil

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 16:28

Mám tu dvě mastičky z lékárny, taky mi to nepomohlo. Nikdy jsem s nimi problém neměla, až teď.

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 28.12.17 19:09

Na každého zabírá jiná účinná látka. Já kdysi naslepo zkusila koupit herpesin a ten funguje spolehlivě. Už jsem léčila i dceru (ačkoliv se tváří, že pro děti to není…) a na opar to účinkuje téměř okamžitě. Do pár dní je po oparu. Jinak ještě mazat sudocrémem, hodně béčka, céčka a hlavně zlepšit imunitu. Co zkusit třeba vitamín D3? Něco jako vigantol. V lékárně se dá normálně koupit bez předpisu, název si nepamatuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >