Průjem po horečce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 10:54
prujem po horečce

Ahoj, v utery mně začalo bolet v krku, měla jsem hrozne horečky, vypotila jsem to a dnes už je to v pohodě, ale ráno jsem měla 3× prujem, myslíte, že to souvisí s tím? mám dnes jet na víkend pryč, mám to nechat na zítra nebo nikam nejezdit? Mám nasadit dietu nebo je to jen z te horečky? Mám hlad, ale ráno jsem si dala housku a už jsem utikala

Reklama

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 29.12.17 11:06

Může a nemusí. Obě moje děti, když mají horečky, tak vždy druhy až tretí den mají průjem.

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 11:10

@myskalucka já jsem se s tím ještě nikdy nesetkala, tohle je poprvé.. mám hlad, bojím se najíst

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2636 příspěvků 29.12.17 12:05

Klidně to s virozou může být. Já bych si skočila do lékárny pro Hylak, živočišné uhlí, koupila bych si pro jistotu imodium a odjezd odložila na zítra. Pokud bych i zítra po striktně dietní snídani ihned letěla, zvážila bych, jestli někam jet, přeci jen aby ses někde nepotento… ;) Pokud bych už neběžela, jela bych, ale měla bych u sebe imodium a vodu na zapití, působí do 30 minut, takže kdyby tě to chytlo cestou, tak je za chvíli klid.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama