Průjem po horečce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anotyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 10:54
prujem po horečce

Ahoj, v utery mně začalo bolet v krku, měla jsem hrozne horečky, vypotila jsem to a dnes už je to v pohodě, ale ráno jsem měla 3× prujem, myslíte, že to souvisí s tím? mám dnes jet na víkend pryč, mám to nechat na zítra nebo nikam nejezdit? Mám nasadit dietu nebo je to jen z te horečky? Mám hlad, ale ráno jsem si dala housku a už jsem utikala

Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 29.12.17 11:06

Může a nemusí. Obě moje děti, když mají horečky, tak vždy druhy až tretí den mají průjem.

anotyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 11:10

@myskalucka já jsem se s tím ještě nikdy nesetkala, tohle je poprvé.. mám hlad, bojím se najíst

Helileli
Závislačka 3054 příspěvků 29.12.17 12:05

Klidně to s virozou může být. Já bych si skočila do lékárny pro Hylak, živočišné uhlí, koupila bych si pro jistotu imodium a odjezd odložila na zítra. Pokud bych i zítra po striktně dietní snídani ihned letěla, zvážila bych, jestli někam jet, přeci jen aby ses někde nepotento… ;) Pokud bych už neběžela, jela bych, ale měla bych u sebe imodium a vodu na zapití, působí do 30 minut, takže kdyby tě to chytlo cestou, tak je za chvíli klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >