Kolik platíte za puberťáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 21:21
Kolik platíte za puberťáka?

Ahoj holky, mám na vás otázku kolik tak přibližne utátíte za pubertaka? Já mám dceru v pubertě a furt utrácím za mobily, a
už dvakrát za měsíc jsem ji kupovala takové malé bezdrátové sluchátka za 5 tisíc)..Kupujete pubertákum znackove hadry? Dcera je v 8.třídě a přísti rok chce jít na jednu soukromou školu -školné stojí 35 tisíc za rok. Moje měsíční výplata je 20 tisíc a manželovo 40 tisíc. Zaplatili byste to školné za takovou výplatu, nebo ne?

Anonym, protože písu o mojí výplatě

Příspěvek upraven 27.04.19 v 21:26

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 27.04.19 21:25

Ona jí obilí?

rendulinka3
Stálice 75 příspěvků 27.04.19 21:26

@stinga myslím ze místo obilí tam ma byt mobily :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 21:27
@stinga píše:
Ona jí obilí?

pardon -má tam být MOBILY, už jsem to opravila

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 27.04.19 21:27

Ona ztratí airpody a vy jí koupíte nový? Já jsem na dceru maximálně velkorysá, ale až si tyhle sluchátka ztratí, tak vytáhne obyčejný drátový a má smůlu

Ariadne
Echt Kelišová 8777 příspěvků 27.04.19 21:27

Dobře rozmazlená holčička. Koupila bych jí jedny jako dárek k něčemu a pokud si je ztratila svoji blbosti, ať si na ně vydělá. A soukromá škola je podle mě k ničemu. Prostě to máš zaplacené a málokteré dítě se tam fakt snaží. Jsem asi drsná matka, ale život nebude peříčko

Jana206
Nadpozemská drbna 27334 příspěvků 27.04.19 21:28

Ty jsi troll, ze? Bezdratova sluchatka kvalitni má syn asi za 600 :mrgreen: Soukromou skolu bych neplatila, je na gymplu „zadarmo“. Co se týče vaší výplaty, bylo by to na knop, podstatný zasah do rozpoctu, hodne zalezi, jake máte výdaje :mrgreen:

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 27.04.19 21:29
@Jana206 píše:
Ty jsi troll, ze? Bezdratova sluchatka kvalitni má syn asi za 600 :mrgreen: Soukromou skolu bych neplatila, je na gymplu „zadarmo“. Co se týče vaší výplaty, bylo by to na knop, podstatný zasah do rozpoctu, hodne zalezi, jake máte výdaje :mrgreen:

tak se koukni na ty od Apple :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 21:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám na vás otázku kolik tak přibližne utátíte za pubertaka? Já mám dceru v pubertě a furt utrácím za obily, a
už dvakrát za měsíc jsem ji kupovala takové malé bezdrátové sluchátka za 5 tisíc)..Kupujete pubertákum znackove hadry? Dcera je v 8.třídě a přísti rok chce jít na jednu soukromou školu -školné stojí 35 tisíc za rok. Moje měsíční výplata je 20 tisíc a manželovo 40 tisíc. Zaplatili byste to školné za takovou výplatu, nebo ne?Anonym, protože písu o mojí výplatě

Za sluchátka tolik peněz? Takový blázen nejsem teda :mrgreen: značkové oblečení, podle toho co povazujes za značku. Hm, CA, někdy ale jen Kik třeba tepláky na telak apod. S tím školným těžko říct,…já sama chodila na soukromou, ale školné bylo nižší a platili mi ho prarodiče. Moje děti chodí do státních škol a i tak to stojí dost.Ale nežijeme v Čechách, takže vidím věci asi trochu jinak. Mozna to školné ano, ale s tím že by se dcera musela uskromnit…viz sluchátka. 8o ty mi přijdou jako totální kravina v takové ceně. A možná by to chtělo tak nerozmazlovat ale naučit znát cenu peněz. ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 27334 příspěvků 27.04.19 21:31

A značkové obleceni ano, ale přiměřeně potrebam dětí a moznostem. Nekdy si musí pridat z kapesneho nebo penez, ktere dostanou k narozeninam od babicek. Az to půjde, půjdou na brigádu :mrgreen:

_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 27.04.19 21:31
@Jana206 píše:
Ty jsi troll, ze? Bezdratova sluchatka kvalitni má syn asi za 600 :mrgreen: Soukromou skolu bych neplatila, je na gymplu „zadarmo“. Co se týče vaší výplaty, bylo by to na knop, podstatný zasah do rozpoctu, hodne zalezi, jake máte výdaje :mrgreen:

Opravdu sluchatka airpods od apple stoji 5 tisic, ma dcera je ma taky, ale ta si na ne dava pozor, aby je neztratila :D

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23280 příspěvků 27.04.19 21:34

Ztratila by je jednou, další by prostě nedostala, ať si našetří. Soukromou školu? Záleží, co by to bylo za obor. Značkové hadry? To je jako konkrétně co? Dokud rostou, odmítám za oblečení utrácet tisíce.

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 27.04.19 21:35
@Ariadne píše:
Dobře rozmazlená holčička. Koupila bych jí jedny jako dárek k něčemu a pokud si je ztratila svoji blbosti, ať si na ně vydělá. A soukromá škola je podle mě k ničemu. Prostě to máš zaplacené a málokteré dítě se tam fakt snaží. Jsem asi drsná matka, ale život nebude peříčko

Příjmově jsme na tom podstatně lépe než zakladatelka a dceru na soukromou školu taky nedáme. Je na státním osmiletém gymplu a jen ať se snaží :mrgreen:.

Jana206
Nadpozemská drbna 27334 příspěvků 27.04.19 21:36

@_.Emilyyy @ivašot. Ok,ale toto není v nasich moznostech, mám víc dětí. Syn je spokojen, dcera naopak chtela robustní mekka sluchatka, ktera připomínají wolkmana za nás :mrgreen: Jsou jí pohodlnější.
A upřímně, výplata zakladatelky není tak slavná, aby mohla dceru v tomto směru rozmazlovat. Mela by ji ucit znat hodnotu peněz.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 27.04.19 21:37

Tak to je mazec co dneska haranti nemaji… i tak venku koukam, co decka u sebe nemaji. Ja vim, maji to ve tride vsichni musi to mit taky. Ale tak celkove si musim zastesknout jak jsou deti rozmazleny

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama