Kolísání laktace

Anonymní
30.11.19 09:51

Kolisani laktace

Ahoj, mam sestimesicni miminko a i po tom pul roce mi hrozne skace laktace podle toho, jak se zrovna napije. Mam dny, kdy mam prsa preplnena, syn toho tolik nevypije, tak je mam za dva dny pocitove zase skoro prazdna (ale mleko tam je, hlad nema), tak parkrat odsaju po kojeni a do dvou dnu zas prebytky. Je to bezne i po takove dobe? Diky

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5651
30.11.19 09:59

Dcera má lehce přes 5m, prsa se mi klidně nalívají podle toho co vypiju - teplý nápoj, či 2dcl vinka :lol:. Stále kojím z obou prsou při jednom kojení, i v noci, jinak by mi druhé prso prasklo. Malou přiložím k levému a okamžitě mi brvní v pravém a naopak. V noci se mi klidně spouští mlíko samovolně…příjde mi to zatím vše normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 10:02

Mam stejnou zkusenost a synovi je 8 mesicu. Totalni vykyvy a vecne mokry tricko.

• Nahlásit
  • Citovat
13861
30.11.19 10:14

Jo taky to mám, syn má 6 a pul měsíce. Jeden den úplně prázdno, tudle se mi to zas nalilo že sem měla úplně viditelné boule a bolelo to jak čert, když pár hodin nekojim tak pak jdu třeba prebalit malého a hned se to spustí samo. Ale aspoň už to neleje jak ty první 3 měsíce, to sem nestíhala měnit vložky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 10:20

Mám to taky tak :think: nejdřív mě to trochu rozčilovalo, ale dítě přibývá, tak už to neřeším. Já to přisuzuju tomu, že holka dělá někdy s kojením obstrukce, pije až když má fakt hlad, jinak se vzteká, pak jsou dlouhé intervaly a prsa se plní, pak se zase rozhodne a chce v noci pít co dvě hodiny a prsa nestíhají, prase aby se v tom vyznalo. Ale tak prsa mám dvě, tak někdy stačí jedno, jindy vyzunkne obě…U prvních dvou dětí to neznám. A ještě je možné, že jsem stará a tělo už blbne a nestíhá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
30.11.19 10:23

@Pantalaimon jo to máme úplně stejný :D přes den si vzpomene málokdy a v noci by se uchlastal :lol: u prvního to neznám, tam mi došlo mliko kolem 4 měsíců :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 10:30

@Kriss Tina Mají přes den hafo práce, že jo, tak nemají čas se v klidu nakojit :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886
30.11.19 10:43

Jo, je to normální, mám to samé a dítěti je 9 m a už je dost přikrmované. Některé dny by bylo na prsu furt a pak mám do 2-3 dnů balóny, někdy tomu moc nedá a vososne mě úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama