Kolonoskopie - problém se stolicí

71
14.2.20 09:54

Kolonoskopie problém se stolicí

Ahojky, prosím píši za kamarádku 12.2 měla kolonoskopii, ale ještě nebyla na stolici a trošku ji pobolívá vlevo v podbříšku a je nafouklá. Nemáte stím někdo zkušenost. Děkuji moc za ní je vyplašená, ale nechce k lékaři, že se to né zhoršuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14487
14.2.20 10:01

@monulina1 At si tajde k lekari, asi tohle je akutní.
Me to čeká 30.3 kolonoskopie.Dost se bojím, snad to zvládnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
14.2.20 10:02

Tak at se poradne naji, takovy knedloveprozelo ideal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9589
14.2.20 10:07
@monulina1 píše:
Ahojky, prosím píši za kamarádku 12.2 měla kolonoskopii, ale ještě nebyla na stolici a trošku ji pobolívá vlevo v podbříšku a je nafouklá. Nemáte stím někdo zkušenost. Děkuji moc za ní je vyplašená, ale nechce k lékaři, že se to né zhoršuje.

Tak to znamená, že 12. měla naprosto prázdné střevo, tak že 14. ještě nebyla na stolici není nic divného. Ale jestli má bolesti, tak bych minimálně zavolala na pracoviště, kde kolonoskopii dělali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
14.2.20 10:11

Taky jsem to tak měla. Při koloskopii se střevo nafukuje, aby ho mohli prohlédnout. Taky mě pak trochu bolelo, i jako nadýmání bylo. Střevo se těmi projímadly před celé vyprázdní a nějakou dobu to pak trvá. Byla jsem až třetí den večer, což je jindy neobvyklé. Takže bych se ještě úplně nestresovala.

Ale uvidí. Pokud ji to hodně bolí, tak může klidně zajít tam, kde ji vyšetřovali, oni jí hlavu neutrhnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
14.2.20 10:14

Souhlasím. Střevo měla prázdné a každý je rozdílný, za jak dlouho po požití potravin chodí.
Po jedné nedokončené přípravě na kolonoskopii jsem měla problém s vyprazdňováním a byl mi doporučen Hylak Forte na srovnání střevní mikroflory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
14.2.20 10:16

@ivašot. jen v noci říkala, že má klid, ona trpí na zácpy. A ráno, jak vstane, tak jí to začne. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
14.2.20 10:19

@Evkad děkuji ještě dodám, že se jí dostali jen do 50 cm, měla silné bolesti i přes injekcí a nešlo to protlačit, tak přestali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
14.2.20 10:31
@monulina1 píše:
@Evkad děkuji ještě dodám, že se jí dostali jen do 50 cm, měla silné bolesti i přes injekcí a nešlo to protlačit, tak přestali.

Byla jsem poprvé v těhotenství bez umrtvení a to taky moc nešlo, pak už pokaždé v celkové anestezii. Ale 50 cm moc není. Měli ji radši přispat, já si jindy nechávám všechno lokálně umrtvené, ale tohle bylo opravdu mnohem jednodušší.

@Evkad :palec: taky mi doporučili Hylak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama