Kombinace dortu

BezSoucitu
8.3.24 15:35

Kombinace dortu

Ahoj, tchán má zítra oslavu narozenin. Chci udělat dvoupatrový dort, spodní patro by byl mrkvový dort s mascarpone a s vrchním patrem bych potřebovala poradit. Hrála jsem si i s myšlenkou korpusy střídat, ale nevím, co se hodí k tomu mrkvovému, jestli něco s ovocem nebo klasika.
Budu ráda za rady a vaše osvědčené kombinace. ;)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14710
8.3.24 16:12

S mrkvovym jsem nic nekombinovala. Casto delam testo z harlekyna. Jedno bezne kakaove, jedno bez kakaa. A kremy z mascarpone, jeden bily, jeden ruzovy. Nejsem zadny umelec, takze ty dorty nevypadaji moc hezky. Ale deti z nich maji vzdy radost. A chutnaji skvele.

Příspěvek upraven 08.03.24 v 18:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
8.3.24 16:53

Měli jsme jednou s kombinací čokoládová jak korpus tak krém. oba byli skvělí.

Ještě mě napadá ořech, karamel, hrušky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56083
8.3.24 17:14

Vyprdla bych se na mrkvový. Udělala bych spodek piškot, krém šlehačka a mascarpone. Druhé patro Pavlova. Na to ovoce a krém šlehačka, mascarpone.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21382
8.3.24 18:10

@BezSoucitu k mrkvovemu se hodi citron - takze citronovy krem. A k citronu se hodi mak - makovy korpus. Dohromady to zni jako divocina. :mrgreen: Asi bych druhe patro udelala jen klasiku piskot a krem mascarpone s ovocem, kdyby nekdo nebyl fanda mrkve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová