Vaříme, pečeme, konzervujeme | Kombinace dortu
S mrkvovym jsem nic nekombinovala. Casto delam testo z harlekyna. Jedno bezne kakaove, jedno bez kakaa. A kremy z mascarpone, jeden bily, jeden ruzovy. Nejsem zadny umelec, takze ty dorty nevypadaji moc hezky. Ale deti z nich maji vzdy radost. A chutnaji skvele.
- Autor: Janča_6
- Vloženo: 08.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána