Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Kombinace dortu

S mrkvovym jsem nic nekombinovala. Casto delam testo z harlekyna. Jedno bezne kakaove, jedno bez kakaa. A kremy z mascarpone, jeden bily, jeden ruzovy. Nejsem zadny umelec, takze ty dorty nevypadaji moc hezky. Ale deti z nich maji vzdy radost. A chutnaji skvele.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...