Kombinéza vs. fusak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ga Briela
Kecalka 400 příspěvků 29.09.14 10:29
kombineza vs. fusak

Ahoj maminy, čekáme miminko v lednu a zrovna přemýšlím jestli poridit vyteplenou kombinezu nebo fusak? A nebo se to dela tak ze se kombinuje oboji? Oblect ji do kombinezy a pak jeste do fusaku? Nebude to už moc? diky :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
viky23
Neúnavná pisatelka 16726 příspěvků 29.09.14 10:32

Ja davala do kombinezy a do fusaku. Do kombinezy body s dlouhym a puncochy kdyz byla joo zims tak jeste neco.

kamce
Závislačka 3071 příspěvků 29.09.14 10:32

Myslím, že to není moc :P

Pizlam
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 29.09.14 10:32

Ja tedy myslim, ze se dela oboje. Davaji se takove ty vyteplene overalky plus fusak. Ja tedy ten overalek nemela ale kamosky to tak delaji bezne. Za mne urcite ten fusak. Mame take lednacka:)

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 29.09.14 10:33

Dala bych max chlupatou kombinézu. Já mám teda Lodger, takže tam je teplo až až.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 29.09.14 10:34

Zalezi na jak velke ditko, ale obojim nic nezkazis a pokud by nebylo jooo zima staci dat jen jedno a treba deku…
koukam leden…tak to oboji…
My cekame ted v rijnu a mam oboji a dokud nebudou velke mrazy budeme mit jen fusak plus tepleji oblecu do nej, kombinezku mame jen chlupatku a uvidim spis ji vidim do autosedacky

Příspěvek upraven 29.09.14 v 10:36

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 29.09.14 10:34

Já čekám dítě v listopadu (první se narodilo též v listopadu), mám kombinézu po prvním. U prvního jsem ji ovšem využila pouze ve chvíli, kdy bylo venku deset pod nulou. Předpokládám, že teď to bude stejně tak. Fusak má nahradit vrchní vrstvu oblečení, tedy určitě bych nekombinovala fusak s kombinézou. Z toho je pak hotová pekárna.

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 29.09.14 10:37

Fusak se hodi vzdycky. Moje deti v teplem fusaku spaly venku v kocarku na jare treba jen ve svetru a mela jsem jistotu, ze se neodkopou. Kombineza je u mimin prakticka, ze do ni muzes dat mimi treba jen v domacich dupackach nebo i v pyzamku a rychle nekam vyrazit. Na druhou stranu u nechodicich deti, myslim, na zimu nutna neni a jestli Ti nevadi mimi oblekat (svetrik, bundicka, atd) klidne se bez ni obejdes. Vysla bych z toho, co uz mas na mimi porizeno, at veci nedublujes a nezustanou Ti pak nevyuzity.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 29.09.14 10:41

Já používala obojí(když byl teda prcek výjimečně v kočáře). a nevím, oblékala jsem dost, normálně jako sebe, spodní vrstvu, fleecovou vrstvu, kombinézu, a do fusaku, a nikdy jsem neměla dítě zpocený, jako mě když mám stejně oblečení, bez fusaku, a jsem v pohybu, tak mi v takových -5 vedro fakt není, spíš musím jít rychle, abych se zahřála..a prcek leží, popř starší sedí, a nehýbe se..mě bojí moc fakt nepřijde.

Dagmar83
Kecalka 263 příspěvků 29.09.14 10:42

No já oblékám stejně vrstev jako mám já plus fusak

skubanecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 10:43

Měli jsme měli ledňátko (narozen v lednu) a taky jsme měli obojí. I fusák i kombinézu. A fusák využijete i další roky, to nemějte strach. Do sáněk je to více méně v roce nepostradatelná věc :D. Nebo pro mě to bylo tedy lepší, než tahat deky. Do kočáru, do sáněk. Ale co člověk, to názor a co člověk, tak mu vyhovuje něco jiného. Také záleží, jaká bude zima. To, co bylo loni, to se více méně ani zimou pořádně nazvat nedalo :nevim:, takže kdo ví, jak to bude letos.

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 29.09.14 10:43

Na kluka jsem měla jenom kombinézu - je prosincový. Kdybych ho v ní dala ještě do fusaku, tak by se upekl.

Šarlota4
Extra třída :D 10662 příspěvků 29.09.14 10:44

Cekame v prosinci a koupila jsem oboje plus teplou zavinovacku do autosedacky a premyslim jeste o zimni bunde. Ale to asi az za pochodu

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 29.09.14 10:45

Jo a nikdy jsem nechapala, kdyz jsem v zime v obchodech potkavala maminky, co v kocarku mely deti rude jak rak, sice v rozepnutem fusaku, nicmene jeste nabalene v kombineze, ze ktere uz je vyndat nemohly, neb deti treba spaly. Maminky samy svoji bundu v ruce, jak jim tam bylo horko! Takze za me fusak u mimi lepsi.

Příspěvek upraven 29.09.14 v 10:47

Šarlota4
Extra třída :D 10662 příspěvků 29.09.14 10:45

Jestli bude zima jako vloni tak bude stacit jen perinka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >