Kondom + Pharmatex + přeruš.

Anonymní
27.3.21 23:24

Kondom + Pharmatex + přeruš.

Dobrý den, ahoj,

Řeším možnosti antikoncepce a co nejspolehlivější ochrany, HA již nechci.

Jaký je Váš názor na kombinaci kondom + vaginální globule Pharmatex (obojí při dodržení postupu, tzn. správné skladování, nemýt si ruce mýdlem apod.)?

Případně kombinace kondom + vaginální globule + přerušovaná soulož?

Díky moc :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
896
27.3.21 23:30

Pharmatex za správného použití má skoro stejnou účinnost jako HA, další metody k tomu už mi přijdou navíc :nevim: ale když si chceš být opravdu jistá, tak ten kondom, přerušována soulož ještě navíc k tomu už je slušná paranoia :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 00:01

Pokud budeš používat kondom, pharmatex a přerušovanou tak by to mělo být hodně pojištěné. Za mě víc než dostatečně.
Pharmatex je účinný pokud se správně používá, ale pokud preferujete nějaké orální hrátky, tam už to moc vhodné není. Já už HA neberu leta a jedeme přerušovanou a nikdy se nám nehoda nestala, akorát kolem té ovulace využiju i pharmatex, ale mě cyklus šlape jako hodinky. Případně bys mohla zkusit i pesar v kombinaci se spermicidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 03:46

Tak velký strach máš z otěhotnění? V tom případě jestli by, v zájmu tvého duševního zdraví, nebylo lepší se na ten sex v*srat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12045
28.3.21 07:40

Kondom a pharmatex určitě výborný, prerusovane ideální!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 18:55

Díky za názory a rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
229
7.4.21 22:45

Kondom sám o sobě je dostatečně spolehlivý, pokud máš strach, můžeš ho kombinovat s přerušovanou souloží a nezdržovat se zaváděním Pharmatexu. Jen pokud by se punčoška roztrhla, můžeš použít Postinor jako dodatečnou antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat