Koně v Brně

rokris
30.6.13 11:48

Koně v Brně

Přeji hezkou neděli. :kytka: Zkouším, zda by se mi neozval někdo z Brna, kdo má blízko ke koním, kdo chodí do stájí, nebo k soukromníkovi. Potřebovala bych něco spolehlivého najít. Vím, že je to v Brně s tímto špatné, tak to zkouším i tady. Třeba někdo poradí. Děkuji ze :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3626
30.6.13 12:40

Na Veveří je statek a bývaj tam závody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
1.7.13 12:21

@Ewule0712 Na veveří je TJ Moravan jsou tam tedy nenej koně od soukromníků ale i kluboví je tam možnost ježdění a je potřeba se tam dopředu nahlásit jen tak do stájí tam nemůžete se jít podívat to by se žádnému koňákovi asi nelíbilo.. @rokris Pokud můžu doporučit tak Želešice u Brna jsou tam 2 kluby Apolo a Pink pony, v pink pony mám kamarádku která umožňuje jízdy jak dospělím tak dětem, včera jsem tam byla a s dcerkou jsme jezdily :-) Mohu doporučit je tam doprá dostupnost mhd i autem je to kousek :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
2.7.13 12:26

Moc děkuji za reakce :kytka: TJ Moravan známe. Několikrát jsem je kontaktovala, ale pokaždé řekli, ať se ozvu později, že nové členy neberou - je málo koní. O zmíněných klubech jsme nevěděli, tak ještě jednou dík. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
9351
1.8.13 23:04

V Brně je koní hodně, ale asi záleží na tom, co očekáváš…na veveří jsem moc spokojená nebyla, v žebětíně to kdysi byl děs, ale je možný, že už se to změnilo. Další koně jsou třeba v Ořešíně, Soběšicích, Holáskách, Popůvkách…na netu se to dá najít a zavolat si tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
1.8.13 23:26

@Zebra Děkuji :kytka: Na Veveří to lidi moc nechválí, pravda. Na koníky je má dcera. Ještě je na ZŠ a jsme bez auta. Tak hledám místo, kam by se- pokud možno- bezpečně dopravila, když půjde sama.

• Citovat
  • Nahlásit
9351
2.8.13 08:25
@rokris píše:
@Zebra Děkuji :kytka: Na Veveří to lidi moc nechválí, pravda. Na koníky je má dcera. Ještě je na ZŠ a jsme bez auta. Tak hledám místo, kam by se- pokud možno- bezpečně dopravila, když půjde sama.

To veveří je asi dobrý v organizaci, že berou členy a fakt je učí i teorii. Mě tam nebavilo to ježdění. Ale pro dítě je to podle mě dobrý a bezpečný :think: Já jsem jako dítě jezdila do žebětína a tam to byla docela divočina, sama bych tam svoje děti nepustila :| Ale už je to moc let, takže nevím, jak to tam teď mají. Majitel je ale stejnej :?
V soběšicích je to zase pro malý dítě daleko pěšky od busu a špatně tam jezdí :nevim: Ještě mám pocit, že je něco v Jundrově, ale to se budeš muset podívat na netu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9351
2.8.13 08:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
2.8.13 10:25

@Zebra Děkuju. :kytka: Dcera by i docela ráda na Veveří, ale dosud mi hlásili, že zrovna neberou, neb mají málo koní, případně jiný problém. Prohledala jsem na netu vše ohledně stájí, ale často se je v reálu najít ani nepovede. Jeden majitel mi na dotaz, jak se k němu dostat odpověděl, že kdo chce, tak to najde. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9351
2.8.13 10:41
@rokris píše:
@Zebra Děkuju. :kytka: Dcera by i docela ráda na Veveří, ale dosud mi hlásili, že zrovna neberou, neb mají málo koní, případně jiný problém. Prohledala jsem na netu vše ohledně stájí, ale často se je v reálu najít ani nepovede. Jeden majitel mi na dotaz, jak se k němu dostat odpověděl, že kdo chce, tak to najde. :think:

a kde to bylo? :lol: Asi nechce kšeft :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
2.8.13 11:15

@Zebra Bylo to v Bosonohách. Stránky fungují, telefon taky a služby nabízí. Ale dokonce ani tamější, o nějakých koních vůbec nevěděli. Tedy přímo na uváděné adrese. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9351
2.8.13 17:35
@rokris píše:
@Zebra Bylo to v Bosonohách. Stránky fungují, telefon taky a služby nabízí. Ale dokonce ani tamější, o nějakých koních vůbec nevěděli. Tedy přímo na uváděné adrese. :nevim:

mají na stránkách plánek a popis cesty mhd, to byste našli, ne? :nevim: To jsem ani neznala, vypadá to dobře. Podle mě je nejlepší si zajít na hodinu do různých jízdáren a uvidíte, co vám sedí. Každýmu sedí něco jinýho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.2.14 20:42

Ahojky, můžu se zeptat, jak to vypadá v těch Bosonohách? mají nějaké i „vzdělávací“ programy u zvířat pro děti? hledala jsem něco v Brně, aby si děti mohly i zajezdit…tak jednak se v tom úplně nevyznám u vás a hlavně nechci nic dlouhodobého, když jedem do Brna za příbuznýma, tak posílám holky na Jalový dvůr, tam už jsme byly a zamilovaly se! Je super, že mají jednodenní pobyt a taky se děcka něco dozví, navíc se nemusím starat o jídlo. Tak jen tip, kdyby některá mamča hledala něco podobného :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
19.2.14 20:57

Já s kamarádkou taky hledám něco v Brně spíš by jsme chtěly pomáhat ve stáji a sem tam si třeba i zajezdit ale to být nemusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.2.14 21:16

Tak zkuste ten Jalový dvůr, myslím, že tam se líbí všem a uvidíte, jak se domluvíte..nebo ať vám rodiče nadělí ten jednodenní pobyt a tam už se domluvíte co a jak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat