Konec Insolvence a rozvod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
glac
Nováček 7 příspěvků 16.03.19 18:56
Konec Insolvence a rozvod

Dobrý den přeji.. Mám dotaz.. Kamarád se chce rozvést.. Skončila mu insolvence… Budou mu vracet peníze co přeplatil v té insolvencni a otázka zní jestli má manželka nárok na ty peníze?

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 16.03.19 18:58

@glac Manželka má nárok na polovinu všech jeho peněz, pokud mají společné jmění manželů…

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 16.03.19 18:59

rozvádějí se běžně i během insolvence. Pokud mu vznikla za trvání manželství insolvence -dluhy, tak co by mu měli vracet? Jak mohl přeplatit insolvenci? Každý měsíc posílá stejnou částku

glac
Nováček 7 příspěvků 16.03.19 19:06
@DanielaD píše:
rozvádějí se běžně i během insolvence. Pokud mu vznikla za trvání manželství insolvence -dluhy, tak co by mu měli vracet? Jak mohl přeplatit insolvenci? Každý měsíc posílá stejnou částku

@DanielaD skončila mu ale pořád strhávji než přijde usnesení.. A neplatil každý měsíc stejnou částku… Neměl ji pevnou

glac
Nováček 7 příspěvků 16.03.19 19:07

A co když už nebydlí doma?

Kanah
Stálice 99 příspěvků 16.03.19 19:08
@glac píše:
Dobrý den přeji.. Mám dotaz.. Kamarád se chce rozvést.. Skončila mu insolvence… Budou mu vracet peníze co přeplatil v té insolvencni a otázka zní jestli má manželka nárok na ty peníze?

Ano, narok ma, jsou to peníze, ktere mu strhli ze mzdy a prostředky ze mzdy jsou součástí SJM.

Kanah
Stálice 99 příspěvků 16.03.19 19:10
@glac píše:
A co když už nebydlí doma?

Kde bydli je jedno, dokud jsou manželé, tak maji prostředky spolecne, i kdyz spolu nežijí

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 17.03.19 11:33
@glac píše:

A ty s tim kamaradem spis anebo mu jen spravujes finance? :lol:

Váš příspěvek
Reklama