Chce mi vzít i druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cipecek 14
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 13:43
Chce mi vzit i druhe dite

Pred 3roky jsem se rozvedla mam syna ted 13 a dcera 8,5.Nasla jsem si noveho pritele s kterym ted mam rocni dceru.Kdyz jsme se rozvadeli rekl mi ex at tahnu i s tema parchantama, ale pak si asi uvedomil alimenty tak pred synem tenkrat (u rozvodu za mesic 10let)rekl ze se radsi zastreli nez aby platil aliky kluk dostal strach o tatu a rekl mi ze radsi zustane s nim, ja se na 14 dni s dcerou odstehovala protoze nas vyhodil (az pak jsme si zabalily a odstehovaly uplne)za tech 14 dni ho zpracoval, protahl ho sockou, ospod a kluk zustal u nej, nesla jsem to silene, soud nam nechal stykani deti dobodou jelikoz jsem se odstehovala 200km daleko, ja tam jezdila za nim co to slo kazdy treti mesic pak i tehotna a dceru jsem brala sebou aby aspon videla tatu, vychazela jsem vstric co to slo, prvni dva roky si sem kde bydlim pro ni ani jednou nebyl ze je to daleko a nema na benzin.Hned si nasel novou steknu s dvema kluky 8a 4 a ta mi vpalila do oci ze si vzdycky prala holcicku ze mi ji seberou. Zatim vse bylo ok do ted na jarni prazdniny jsme meli deti vymenene prijela jsem pro holku a ta zacala rvat ze domu nechce ze chce bydlet tam, ta jeho je furt doma kdyz to neni osetrovne tak neschopenka a za ten tyden mi ji otocila, mame starsi barak stale v rekontrukci holka na me zacala rvat ze to tu nenavidi jak skolu tak ten barak a bordel ze chce k tatovi ten ji pres mobil furt nahani jak se rozmyslela denne ji drti uz jsem ji i vzala mobil aby mela klid to na me taky vyjela ze ho prt vidi a jeste ji vemu mob.tak jsem ji rekla ze to je jeho vec ze nejezdi casto ja jezdila ty roky i s ni 6h autobusem jen abych syna videla. Tvrdi ji at napise co chce jestli to plati tam bydlet nebo ne ze si musi byt jista ze za ni prijde socialka a zaridi aby byla u nej a posle to na soud. Holky muze mi vzit i tu malou? Je danej vek na rozhodovani ditete? Cele dny brecim uz nevim co dal holka uz sama rika ze nevi ale spis ji to tahne tam. Bojim se ze o ni prijdu. Omlouvam se za roman muselo to ven

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 7 inzerátů 13.03.19 14:05

No pokud dcera k nemu vyslovene chce tak mozna sanci ma.. spis bych premyslela proc vlastne k nemu tolik chce a nechce byt u tebe..?

Petra Z
Hvězda diskuse 52615 příspěvků 13.03.19 14:11

Tvůj chlap je přítel, ta jeho je štěkna
Kluka si viděla jednou za 3 měsíce???
A za týden jí stihli takhle zblbnout??? Mám kluka 10 let a teda za týden by se takhle oblbnout nenechal.a životě by si teda nedovolil na mě takhle řvát.
Oba jste divní. Máte spolu 2 deti,tak se podle toho chovejte

wewa1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 7 inzerátů 13.03.19 14:16

Obecně se považuje 12 let za věk, kdy si děcko může říct ke komu z rodičů chce. Myslím si, že i téměř devítiletá holka si už může říct, s kterým rodičem chce být. Mám tu zkušenost z praxe, že dítěti stačí zavolat na sociálku a ta okamžitě činí kroky k tomu, aby dítě bylo předběžným opatřením svěřené do péče. A to se ani nezjišťovalo proč.

Cipecek 14
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 14:27
@Petra Z píše:
Tvůj chlap je přítel, ta jeho je štěkna
Kluka si viděla jednou za 3 měsíce???
A za týden jí stihli takhle zblbnout??? Mám kluka 10 let a teda za týden by se takhle oblbnout nenechal.a životě by si teda nedovolil na mě takhle řvát.
Oba jste divní. Máte spolu 2 deti,tak se podle toho chovejte

S nim uz se vyjit neda on se ji boji ve vsem rozhoduje ona a on stoji sklopi hlavu a ceka az se vysteka.Ano abych syna vubec videla dojizdela jsem za nim jak to slo on za dcerou nejel cele dva roky vedel ze kdyz pojedu za synem uvidi ji taky.Oni ji skolili vzdycky ale nebyl problem s navratem ted uz jo a nechce mi rict co ji rvala do hlavy.

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 13.03.19 14:30

Asi u vás bude něco špatně. Na nás to tenkrát otec taky zkoušel, ale my s bráchou bychom teda nikdy dobrovolně od mámy nešli, inkdyby sliboval hory doly. Máma je prostě máma. :nevim:

Cipecek 14
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 14:31
@zudina píše:
No pokud dcera k nemu vyslovene chce tak mozna sanci ma.. spis bych premyslela proc vlastne k nemu tolik chce a nechce byt u tebe..?

Nevim co ji naslibovali jen mi rekla ze tam ma kamaradky coz tady taky, zacala ji najednou vadit skola byla jsem tam zadny problem neni uci se hezky s detma vychazi, ona mi tvrdi ze ji nenavidi a ze ji vadi ten barak jak se furt predelava ze to je bordel ze tatinek ma cistej panelak a jeste i mozna kvuli tomu ze ji v 8,5 zakazuju se malovat a barvit hlavu ze teta ji to vse dovoli a ja ne koupila ji celej kufrik sminek rtenek i pres muj zakaz ji udelala ruzove pruhy v blond.vlasech sice jen penou co se smeje ale i tak

Příspěvek upraven 13.03.19 v 14:48

welovefashion
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 89 inzerátů 13.03.19 14:32

@wewa1 nemůžu si pomoct ale přijde mi, že otec s macechou na dceru používají nějakou manipulaci nebo nátlak… To není úplně ok…

Zakladatelko já bych možná preventivně zašla na OSPOD, že máš pocit, že dceru otec manipuluje… Možná požádat sama o úpravu styku… Aby nebyl dohodou, ale jasně určený… O schůzku s psychologem, jednala bych rychle…

astoret
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 13.03.19 14:43

těžko říct, situaci nezávidím, řešila bych s psychologem a co nejříve, klidně přes ten OSPOD jak už tu někdo psal..

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 14015 příspěvků 13.03.19 14:47

A syn je tam šťastnej ? Popravdě nedovedu si představit, že by dítě vyměnilo mámu za panelák :think: Máš na ni dost času ? Píšeš že nová partnerka tvého ex je doma ,tedy má asi dost času se dětem věnovat :think:

Cipecek 14
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 14:53
@jahuhudka píše:
A syn je tam šťastnej ? Popravdě nedovedu si představit, že by dítě vyměnilo mámu za panelák :think: Máš na ni dost času ? Píšeš že nová partnerka tvého ex je doma ,tedy má asi dost času se dětem věnovat :think:

Popravde asi neni protoze vzdy kdyz od nas odjizdi place ze tam zase musi, ale prijede a prejde ho to nechaj ho sedet cely dny pc a mastit hry coz mu zase vyhovuje a jim taky.Nez odjel tak mi rekl ze by chtel byt u me ale ze se boji zmeny jine mesto, nova skola ze se boji ze bude zelenac a budou ho sikanovat a taky mi rikal ze ho nazyvaj problemem ale kdyz jsem to resila s ex ten tvrdil ze lze a hraje na dve strany.
A cas na ni mam jsem na rodicaku hrajem si chodime ven vzdy to bylo ok ted posledni navsteva a navrat horor

Uživatel je onlinedalmatinka 123
Hvězda diskuse 48366 příspěvků 13.03.19 14:57

Tak divim se teda te nove,ze ma takle velky zajem o dve cizi deti aby mela v panelaku 4 8o
A co tvuj syn?Je u nich stastny?

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 13.03.19 15:02

Nikdy bych se neodstěhovala od svého dítěte 200km a nikdy bych nedovolila, aby se můj ex odstěhoval 200km daleko s mým dítětem. Jste oba divní. Na Vašem místě bych se vrátila zpět a zažádala o střídavou péči u syna a dcera ať je také ve střídavé péči. Ať vidí realitu..

hapolda
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 13.03.19 15:02

200 km daleko od syna a jezdis tam co 3 mesice? To je teda sakra malo. :nevim: a to, ze dcera chce po tydnu k otci je taky podezrele. Vas vztah asi nebude uplne ok :think:

Cipecek 14
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 15:15
@hapolda píše:
200 km daleko od syna a jezdis tam co 3 mesice? To je teda sakra malo. :nevim: a to, ze dcera chce po tydnu k otci je taky podezrele. Vas vztah asi nebude uplne ok :think:

Ja vim ze to je daleko ale stalo se a i vim ze to je malo ty 3 m ale nemam tam kde byt spim na hotelu a popravde finance to zase nedovoluji kazdy tyden nebo mesic ja aspin jezdim jeho dva roky nezajimala,myslim ze nas vztah je ok rikame si vse bavime se jako kamaradky jeste tu muze byt problem nerekla to uplne ale pritel ma v peci 11l dceru a ta ji obcas vadi jindy si vyhrajou jindy jsou na zabiti nevim co se stalo ze tak otocila :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama