konec kouření a zácpa

Anonymní
11.9.20 22:56

Konec koureni a zacpa

Ahoj, prosim anonym. Ze zdravotnich duvodu a taky ze jsem smrdela chlapovi jsem prestala zacatkem mesice kourit. Kourila jsem 14 let, cca 15 az krabicku denne. Prestani nebylo nejak drasticke jak jsem cekala, ale 9 dnu jsem nebyla na velke… bricho jsem mela jak medicimbal, zkousela jsem ty nocni projimaci kapky a rano nic, jen bolest bricha a nechutenstvi. Dnes neni pritel doma a ja si dala cigaretu, dala jsem par potahu a hned jsem musela letat, a ted mam peknou behavku…chci se zeptat zda tu je nekdo kdo ma podobnou zkusenost a jak jste to vyresili? Nebudu preci 10 dni v sobe nechvat neco hnit a zase spadnout do koureni… :( driv jsem chodila i dvakrat denne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1534
12.9.20 00:27

Spíše než cigaretou bych to řešila doktorem nebo úpravou stravy a v nejhorším případě projímadlem. Já přestala kouřit když jsem zjistila, že jsem těhotná a taky jsem na začátku měla zácpu (i když to patří i k těhotenství). Ale tímhle stylem kouřit nepřestaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 00:44

Stravu drzim mam od imunologa a dietare jidelnicek a odebiram pres tyden krabicky, projimadlo jsem zkousela a nemelo efekt, akorat se mi pak cely den navalovalo. Jeste pred nim jsem zkousela babske rady typu svestky a zeli a nic, jen bublani…Chut na cigaro nemam, i chodim a kolegama na kurpauzu a nemam nutkani si dat, ale dnes uz jsem byla fakt nechutna a tech par sluku mne prohnalo a ted mam strach, ze budu zase pres tyden zabetonovana

• Citovat
  • Nahlásit
1534
12.9.20 02:08
@Anonymní píše:
Stravu drzim mam od imunologa a dietare jidelnicek a odebiram pres tyden krabicky, projimadlo jsem zkousela a nemelo efekt, akorat se mi pak cely den navalovalo. Jeste pred nim jsem zkousela babske rady typu svestky a zeli a nic, jen bublani…Chut na cigaro nemam, i chodim a kolegama na kurpauzu a nemam nutkani si dat, ale dnes uz jsem byla fakt nechutna a tech par sluku mne prohnalo a ted mam strach, ze budu zase pres tyden zabetonovana

Nějak se mi nezdá, ze by na tebe nemelo ucinek projímadlo. No každopádně zkus to řešit s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
12.9.20 06:58

Znám to, cigáro mě taky prožene. Je to asi blok, protože jinak mi taky nechybí :roll:.
Co dělat… hýbat se, hodně pít a vydržet. Já si občas cvaknu Zaječickou. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat