Úzkosti a strach - kde je kdo, kdo jsou lidi okolo?

Anonymní
11.9.20 12:29

Uzkost, DP/DR

Chci se zeptat, má někdo šílený strach že to nebude on, že nebude vědět kde je kdo je, kdo jsou lidi okolo? že prostě bude mimo? jako by byl sám na světě nebo co? Zajímá mě jestli se to může stát?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.9.20 14:42

Jak to myslíš? Ze se bojíš ztráty kontroly nad sebou? To je celksmt bezny strach, pokud trpis uzkostmi a strachem. Taky jsem si tim prošla.

• Citovat
  • Nahlásit
19903
11.9.20 14:50

:zed: :zed: :zed: hotofson

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19903
11.9.20 14:51

Koukni já mám strach, že se zblázním, když to na mě vleze..taky hnus. Naučila jsem se s tím žít s jestli to přijde, tak o sobě už nebudu vědět…a bude klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:02

Nevim jestli to neni derealizace nebo co.. ale silene se bojim ze to nebudu ja ze budu mimo sebe, nebudu vedet kdo jsou lidi okolo nebo ze budu na svete sama ja fakt nevim.. ale mam to kazdej den uz cca dva mesice. A silenej strach ze se to stane :(

• Citovat
  • Nahlásit
19903
11.9.20 15:05
@Anonymní píše:
Nevim jestli to neni derealizace nebo co.. ale silene se bojim ze to nebudu ja ze budu mimo sebe, nebudu vedet kdo jsou lidi okolo nebo ze budu na svete sama ja fakt nevim.. ale mam to kazdej den uz cca dva mesice. A silenej strach ze se to stane :(

Opakuju..terapie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:14

Me hlavne zajima zda se to muze stat?

• Citovat
  • Nahlásit
69
11.9.20 15:24

A když ti řekneme ze nemuže uklidní tě to? Neuklidní. Tohle ti nikdo z hlavy nevyžene, musíš ty sama s pomocí odborníka..A těch možností je fakt hodně, stačí jen někde začít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:29

Mela jsem podobné nereálné strachy, napiš si na papír a každou chvili si čti, co stoji proti tomuto strachu: Co treba napada teď mě: Znám někoho komu se neco podobneho stalo? : Ne, Stalo se mi to nekdy v minulosti? Ne. Kdyby se mi to stalo, nikdo se o me nepostara? Ne, atd atd..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:38

Me uklidni nekdo kdo tomu rozumi a vi to. Zda muze nebo nemuze se to stat. Neznam nikoho to ne, ale ja ani neznam nikoho kdo ma takove stavy jako ja, kdo ma agorafobii a paniku, pouze lide z diskuzi. Bojim se kamkoliv chodit, je to jeste horsi kdyz nekde jsem. Takze jsem doma a nic v podstate nedelam

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:41

A na fb ve skupine i psali dva lide ze se jim to stalo tak z toho mam jeste vetsi strach.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
69
11.9.20 15:48
@Anonymní píše:
A na fb ve skupine i psali dva lide ze se jim to stalo tak z toho mam jeste vetsi strach.. :zed:

Tak když ale psali na fb, asi to s tím zešílením nebylo tak hrozné ne? Mě terapeutka vždycky říká, že to možné není, že kdo blázní, ten o tom neví. Tohle je silný strach o čem mluvíš a ano je pro tebe škodlivý a může ti nějakým způsobem ublížit. Proto jsou terapie, kde se tohle naučíš zvládat a vyznat se v pocitech. A bude ti lépe, vím z vlastní zkušenosti. Z něčeho se sám člověk prostě vyhrabat nedokáže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
11.9.20 15:51

A teda my jsme take jenom lidé z dikuze, lidi tohle nemají napsané na čele, duševní nemoc není vidět. Někdo ani není sdílný a o takové věci se nechce dělit. Nikdy nemúžeš vědět, kdo se s čím trápí a s čím bojuje. A i kdyby se někdo zbláznil nebo ne, nijak to nekopíruje ani nepredpovidá situaci tvojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.9.20 15:52
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, má někdo šílený strach že to nebude on, že nebude vědět kde je kdo je, kdo jsou lidi okolo? že prostě bude mimo? jako by byl sám na světě nebo co? Zajímá mě jestli se to může stát?

Alzheimer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 16:00

@Mankasa a cim je to pro me skodlive? 23.9 jdu k nove doktorce a uprimne se tam bojim a zaroven tesim. Jinak moc dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama