Konec manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:15
konec manželství

Ahoj holky, :mavam: chci se připojit ke svému problému. Začáky byli krásný, dokonce jsme si to užívali :) ale jelokož jsme se vzaly a narodil se syn je to šílený :( první den naší svatby krásný, pak když mělo přijít na svytební noc, což mě se nechtělo byla jsem v 5tt těhotenství, a hrozně utahaná bohůžel manžel to nepochopil a před svědkama mi udělal ostudu že to bylo něco šílenýho že když s ním nechci prožít svatební noc, tak že se semnou rozvede a pod… Hodil po mě prstínek a tím to haslo. Samozdřejmě ho to druhý den přešlo :D ale ostuda jako nevím co :mrgreen: celý mé těhu snášel taky blbě a pořád jsme se hádali že jsem s ním něchtěla sex dokonce na mě byl i tak zlý že mě v 7měsíci škrtil :,( oak když jsem si myslela že do bude dobré když se narodí malej nevím nevím… ted už se hádáme každý den protože co řekne nedodrží a není s ním žádná mluva… Večer po mě řve a vyčítá mi že s ním nechci sex dokonce kvůli tomu že s ním nechci spát na mě řval i ve 3 ráno a řekl pokud a ním spát nebudu tak bude spát hnedka s první co uvidí :( jsem už zoufalá pořád řve a liská moje děti :,( než aby si s něma hral tak je ořikne nebo flákne a mě to vše leze krkem nejsem vůbec v klidu vadí mi na něm už káždá kravina… když se s ním chci rozvést tak mi dělá zle brečí mi na kolena jak se změní a vůbec nic vydrží mu to pár dní a pak zase začne se chovat jak blbec :( :( :( :( už nevím bohůžel jak dál… Nechci se dívat na to že máme spolu dítě aby jsme se nerozvedly :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lebi
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 29.11.15 11:19

Já skoro každej den žasnu, v čem jsou ty ženský schopný žít… 8o
Jestli tě v těhotenství škrtil a teď tě bije, tak není co řešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:21

@lebi nn nebije mě ale chová se jak hulvát :(

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 29.11.15 11:23

On bije tvoje děti?
rozvest :poblion:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 29.11.15 11:24

Snad stačí ze bije děti ne? Holka prober se.

free333
Nadpozemská drbna 26276 příspěvků 29.11.15 11:25

A když bys s ním každý den spala, tak bude hodný?

hanča74
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 29.11.15 11:25

@lebi to ja zasnu několikrát denně. Nejdřív v práci a pak tady. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:26

@Mari-KusKus jo bije prý protože neumí poslouchat když jsem byla v porodníci tak si na něho děti jen stěžovali… Myslí si že když má 5 měsíčního syna semnou že je hnedka táa a že ví vše o výchově, když se s ním chci rozvést tak mi dělá zle a vyhrožuje

Chocoloco2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:27

Rozvest a priste lepe a s rozmyslem volit partnera. Neber to zle, ale popremyslej, proc opakovane volis za partnery a otce svych deti takove typy.

hanča74
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 29.11.15 11:27

A to dřív takový nebyl? Myslím ze ano.Jen si to asi bohužel nechtěla vidět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:29

@hanča74 ne nebyl takový právě :( hraje si s dětmi jen když už vidí že jsme naštvaná jinak ne :( hlavně nám dělá roli ten sex je to u něho porblém to pochopit že se mi nechce. Sousedka ho už nemůže ani cítit pac mi tvrdí at ho kpnu do švestek dřív než toho fakt budu litovat, jeho vlastní máma řekla že není zralýpor rpdinu :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:30

@free333 no kdybych s ním každý den spala tak by mu to vyhovovalo :mrgreen:

aliko
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.11.15 11:31

Nezlob se, ale tohle chování asi nenastalo dnem svatby? Před svatbou se choval jak? K tobě a k tvým dětem?
Sorry, ale škrcení fakt není normální. Liskání a flákání dětí taky ne, citové vydírání, psychický nátlak taky ne. A prosím tě, hlavně nedoufej a nevěř, že se to narozením vlastního dítěte změní edit: teď jsem dočetla, že vlastní už je na světě… Takže se to nezměnilo a nezmění… Konec editu.
Vážně s ním chceš takhle žít? Ale co ty, chceš v tomhle nechat žít ty děti???

Příspěvek upraven 29.11.15 v 11:39

hanča74
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 29.11.15 11:31

Sousedka má bohužel pravdu.

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 29.11.15 11:32

Takže bije tvoje děti, ale jelikož nebije tebe, tak je vlastně všechno v pořádku. Doufám, že jsi jenom troll. A jestli ne, tak vy dva jste se opravdu našli, jen jste bohužel neměli mít děti.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama