Reklama

Konizaci děložního čípku a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 07:14
Konizaci děložního čípku a menstruace

Holky 22.2 proběhla konizaci chci se zeptat dnes jsem 26 den cyklu pp konizaci jsem splnila minimálně hnědá barva od rána spíš růžová jako u MS a teď tmavší krev ale jako stačí vložka jedna není to tak silně. Jako u MS prostě když začíná. Byla by to moje druhá MS od porodu min měsíc byla první..????a dr zakázal malou zvedat a nosit první a druhý den sem to dodržela ale od rána ani už jsem sama doma tak ji na odkrknuti dávám a krmim a prebaluji… Tak se bojím aby to nebylo z toho. Ale jak říkám má být MS kolem 28 dne cyklu jsme ji měla před tehu teď y byla o 2 dny dřív ale asi je ještě rozhozena. Tak se chci zeptat zda je možné mít MS po konizaci. A jak stě to zvládly vy po porodu jestli se nějaká najde s nošením miminka atd malá má 3 měsíce skoro

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 24.02.17 10:23

Byla jsem na konizaci 3m po porodu, s nošením jsem nemohla dodržet, byla jsme sama a prostě to nešlo.
Vím, že mi přišlo něco jako menstruace asi 1 měsíc po konizaci, ale bylo to silné, odlupoval se příškvar - slova dr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 12:41

@bublinek už jsem volala sestře říkala že na MS to vliv nemá já měla konizaci a termín MS po sobě měla mi dojít po konizaci 3-5 dní došla pp třech… Prý bude čeká šestinedělí taková krvava :lol:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 24.02.17 15:39

Já měla menstruaci až 9měsíců po porodu. Takže jak to je přesně nevím, jen si pamatuju, že jsem byla na konizaci v červenci a v srpnu - na dovolené - se mi rozjelo něco co jsem nečekala a ani nechápala. Bylo toho fakt moc - omlouvám se za detaily. Byla jsem vystrašená a volala jsem na gyndu. Uklidnila mě a pak na kontrole mi řekla, že to je běžné po konizaci.
Jen mě baví to nenošení. Chápu, nemusí na to jít žena po porodu, ale i tak.

Zetko01
Nováček 3 příspěvky 19.08.17 14:11
Menstruace po konizaci

Dobrý den Ženy 24.7 jsem byla na konizaci ted už jsem ve 4 týdnů po ni prosím kdy dostanu menstruaci? Ještě pořád spinim ale trosicku děkuji moc za odpověď ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama