Reklama

Románek a MS po 14

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 21:03
Románek a MS po 14

Stalo se vám to někomu? MS mám celý život perfektně pravidelně, neberu HA, žádné potíže. Jsem po rozchodu s partnerem… Na konci poslední MS začal velmi intenzivní vášnivý románek.. pro mě novinka… a přišel ted trošku šok, dostala jsem normální nefalšovanou MS znova přesně po 14 dnech. What??? Stalo se vám něco podobného někdy??? Jediný rozdíl je v menší bolestivosti…

Reklama

Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2764 příspěvků 19.02.17 22:44

Moje kamarádka dostala ms takto po sobě a pak zjistila že je těhotná

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 19.02.17 22:48

Tak lepší dvě menstruace do měsíce než neplánované těhotenství s „Románkem“, ne? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 23:01

Popravdě nestalo. A nemůžeš být těhotná??? Pokud jste se nechránili-ochrana stála za houby ( my teď čekáme mimi přes antikoncepci-tablety, nějak neúčinkovaly, jak měly a zdaleka nejsem jediná ). Nebo kdyby krvácení do těch 7 dnů nepřestávalo - zhoršovalo se, přidaly by se bolesti podbříšku, zašla bych na gynekologii, tam už zjistí, co je špatně. Ale pokud se cítíš dobře, neplašila bych a počkala, a pokud krvácení přestane, třeba za 14 dní si, pro klid duše, udělala těh. test.

olga1975
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 20.02.17 06:09

Stalo. Po velkem stresu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 08:54

Tak používali jsme kondom. A brzká MS jako znamení těhotenství…???

Ano lepší 2 MS než těhotenství no. Tyvado… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama