Románek a MS po 14

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 21:03
Románek a MS po 14

Stalo se vám to někomu? MS mám celý život perfektně pravidelně, neberu HA, žádné potíže. Jsem po rozchodu s partnerem… Na konci poslední MS začal velmi intenzivní vášnivý románek.. pro mě novinka… a přišel ted trošku šok, dostala jsem normální nefalšovanou MS znova přesně po 14 dnech. What??? Stalo se vám něco podobného někdy??? Jediný rozdíl je v menší bolestivosti…

Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2838 příspěvků 19.02.17 22:44

Moje kamarádka dostala ms takto po sobě a pak zjistila že je těhotná

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16456 příspěvků 19.02.17 22:48

Tak lepší dvě menstruace do měsíce než neplánované těhotenství s „Románkem“, ne? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 23:01

Popravdě nestalo. A nemůžeš být těhotná??? Pokud jste se nechránili-ochrana stála za houby ( my teď čekáme mimi přes antikoncepci-tablety, nějak neúčinkovaly, jak měly a zdaleka nejsem jediná ). Nebo kdyby krvácení do těch 7 dnů nepřestávalo - zhoršovalo se, přidaly by se bolesti podbříšku, zašla bych na gynekologii, tam už zjistí, co je špatně. Ale pokud se cítíš dobře, neplašila bych a počkala, a pokud krvácení přestane, třeba za 14 dní si, pro klid duše, udělala těh. test.

olga1975
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 20.02.17 06:09

Stalo. Po velkem stresu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 08:54

Tak používali jsme kondom. A brzká MS jako znamení těhotenství…???

Ano lepší 2 MS než těhotenství no. Tyvado… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >