Reklama

Bezplavkové wellnes a mestruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lovean
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 17.02.17 08:21
Bezplavkove welnes a mestruace

Holky mám dotaz dnes odjíždím na welnes pobyt ale bohužel jsem dostala menstruaci nečekaně a potřebuju vyřešit problém zjistila jsem že to je bezplavkove welnes jak to řešit když krvacim?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

freeport
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 17.02.17 08:22

Max s tamponem, ale jinak bez plavek a menses jde těžko dohromady

lovean
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 17.02.17 08:26

No právě že teď už s tím nic nenadelam a fakt nevím jak to řešit

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 17.02.17 08:27

Kalíšek

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 17.02.17 08:27

Tampon, kalisek

lovean
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 17.02.17 08:28

@iiiv kalisek nepouzivam takže ten těžko sezenu za hodiny tampony mám ale nějak si nedovedu přestavit že bych si ho vzala bez plavek

Diggy
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 17.02.17 08:31

Prostě do vody nejít a nechat to propadnout. chápu musí to být nepříjemné.

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 17.02.17 08:31
@lovean píše:
@iiiv kalisek nepouzivam takže ten těžko sezenu za hodiny tampony mám ale nějak si nedovedu přestavit že bych si ho vzala bez plavek

Kalisek sezenes treba i v dm…no tak si snurku od tamponu schovas co je na tom?

Šmoulice
Kelišová 6639 příspěvků 17.02.17 08:31
@lovean píše:
@iiiv kalisek nepouzivam takže ten těžko sezenu za hodiny tampony mám ale nějak si nedovedu přestavit že bych si ho vzala bez plavek

:roll: Tak si tam strč i tu šňůrku, nebo ji ustřihni :roll:
To jsou starosti…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 08:32

Kalíšek seženeš ale pokud ho nepoužíváš tak to tak rychle asi nezkoušej, tampon je v pohodě, já jsem normálně nahá s tamponem, šňůrku schovám :nevim:

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 17.02.17 08:32

Tampon. Ve wellness budete chodit v zupanu, tak to je v pohode. Akorat do tech bazenu a virivky a saun to musite nejak zkousnout, nic jineho nezbyva :nevim:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 17.02.17 08:37

No tak prostě nepůjdeš do wellness, umíš si představit že vznikne nějaká nehoda? Ustála by jsi to a obhájila si to před ostatními? To asi ne, menstruace do saun a vířivek prostě nepatří. My ženy máme tu smůlu a musíme s tím počítat i s komplikacemi s tím spojenými.
Jestli se přece jenom rozhodneš použít tampon tak použij aspoň tampony do vody ne ty obyčejné vatové.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 08:47
@Big boss píše:
No tak prostě nepůjdeš do wellness, umíš si představit že vznikne nějaká nehoda? Ustála by jsi to a obhájila si to před ostatními? To asi ne, menstruace do saun a vířivek prostě nepatří. My ženy máme tu smůlu a musíme s tím počítat i s komplikacemi s tím spojenými.
Jestli se přece jenom rozhodneš použít tampon tak použij aspoň tampony do vody ne ty obyčejné vatové.

Nedovedu si představit nehodu, pokud pokaždé po bazénku zajde na záchod a vymění si tampon. (na druhou stranu bych si nedovedla představit tu obhajobu) Normálně do druhého ručníku bych si schovala tampony a dala do poliček přímo v saunách, nenechávat v šatnách.

Ter85
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 17.02.17 08:51

Menstruace neni nemoc, rozhodne bych nenechala poukaz propadnout. V lekarne se daji koupit specialni tampony do vody, pouzivala jsem je pred kaliskem a v pohode. Koupit pro jistotu vetsi velikost a chodit je menit casto a bude to v pohode. Snurka se da schovat nebo jsem ji strihala. Uzij si to :)

Zuza_Nie33
Kecalka 149 příspěvků 17.02.17 08:52

No.. Být tebou já to nechám propadnout.. Při, nedej Bože, nějaké nehodě, by ses hanbou propadla, už by tě do toho hotelu nemuseli nikdy pustit a navíc pohledy ostatních lidí??
Mně by to za to nestálo…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama