Kontakt od ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 03:14
Kontakt od ex

Pred tremi tydny mi dal sbohem muj byvaly pritel. Vubec nefunguju a je mi bidne. Ozval se ted na Stedry den a bavil se jako by se nechumelilo. Citila jsem, ze uz v tom nejsou zadny emoce a uz me nemiluje. Uplne me to rozhodilo, jestli mi bylo blbe, tak ted je mi jeste hur :,( ja mam pocit, ze to snas nikdy neprejde a ze jsem zase na zacatku. Jsem takovy strukturovany clovek a potrebuji jasny postupy a plany, v tomhle se placam jak nevim co. Vim, ze to nejde, ale potrebuji slyset: bude to trvat treba 6 mesicu, za a) udelat to a to za b) mne to psychicky pomuze. Porad cekam, ze se ozve a vrati se a nemuzu se pohnout z mista. Vim, ze uz se nikdy nevrati, ale neumim to v sobe utnout. Potrebovala jsem se asi vypsat, brecim cely Stedry den :(

Reakce:
Honza82
Stálice 74 příspěvků 25.12.18 06:48
@Anonymní píše:
Pred tremi tydny mi dal sbohem muj byvaly pritel. Vubec nefunguju a je mi bidne. Ozval se ted na Stedry den a bavil se jako by se nechumelilo. Citila jsem, ze uz v tom nejsou zadny emoce a uz me nemiluje. Uplne me to rozhodilo, jestli mi bylo blbe, tak ted je mi jeste hur :,( ja mam pocit, ze to snas nikdy neprejde a ze jsem zase na zacatku. Jsem takovy strukturovany clovek a potrebuji jasny postupy a plany, v tomhle se placam jak nevim co. Vim, ze to nejde, ale potrebuji slyset: bude to trvat treba 6 mesicu, za a) udelat to a to za b) mne to psychicky pomuze. Porad cekam, ze se ozve a vrati se a nemuzu se pohnout z mista. Vim, ze uz se nikdy nevrati, ale neumim to v sobe utnout. Potrebovala jsem se asi vypsat, brecim cely Stedry den :(

Tohle je těžké. Délka trvání ‚láskodojezdu‘ je u každého individuální, ale zkratis ji na minimum tak, ze utnes kontakt. Řekni mu, ať ti už nevolá a nekontaktuje tě. Pro jistotu ho na telefonu zablokuj (pokud to jde) a schovej někam všechny věci co od něj máš, ať je nevidíš. Ona nebolí ani tak ztráta toho člověka samotná, ale pomyšlení, že už pro něj neznamenáš to, co on pro tebe. Na druhou stranu, pokud pro někoho nic citově neznamenáš, zaslouží si tvůj zájem? Ne :-) A na to je potřeba myslet, prostě si tvůj zájem nezaslouží. Dál zacni dělat věci, na které jsi doteď neměla čas, dobrá knížka odvede tvou mysl úplně někam jinam, sport (třeba běh, fitko) ti vypne mozek, budeš pak unavená a usneš (tuším, proč jsi svůj příspěvek psala ve tři ráno), kontaktuj kamarádky, začni chodit do společnosti. Zkus si nainstalovat nějakou seznamovací aplikaci do mobilu; ne že by ses teď nutně potřebovala s někým seznámit, ale můžeš si tam s někým sympatickým popovídat, skočit s ním třeba jen na svařák a přijít tak na jiné myšlenky :-). Jestli tě něco zajímá, klidně se ptej (citlivější věci přes zprávu), mám s tvým stavem osobní zkušenost

cecetka
Echt Kelišová 7655 příspěvků 25.12.18 07:31

Jedny vanoce jsem.mela taky takhle „zkazene“. Nerozesel se se mnou, ale uz neprisel. Neprisel uz nikdy. Obrecela jsem to, ale prezila.
Pobrec si, dej pruchod emocim.
Kdyz napise, nemusis odpovidat. Nemusis to ani cist, pokud je to pro tebe bolestive.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8990 příspěvků 25.12.18 07:57
@Honza82 píše:
Tohle je těžké. Délka trvání ‚láskodojezdu‘ je u každého individuální, ale zkratis ji na minimum tak, ze utnes kontakt. Řekni mu, ať ti už nevolá a nekontaktuje tě. Pro jistotu ho na telefonu zablokuj (pokud to jde) a schovej někam všechny věci co od něj máš, ať je nevidíš. Ona nebolí ani tak ztráta toho člověka samotná, ale pomyšlení, že už pro něj neznamenáš to, co on pro tebe. Na druhou stranu, pokud pro někoho nic citově neznamenáš, zaslouží si tvůj zájem? Ne :-) A na to je potřeba myslet, prostě si tvůj zájem nezaslouží. Dál zacni dělat věci, na které jsi doteď neměla čas, dobrá knížka odvede tvou mysl úplně někam jinam, sport (třeba běh, fitko) ti vypne mozek, budeš pak unavená a usneš (tuším, proč jsi svůj příspěvek psala ve tři ráno), kontaktuj kamarádky, začni chodit do společnosti. Zkus si nainstalovat nějakou seznamovací aplikaci do mobilu; ne že by ses teď nutně potřebovala s někým seznámit, ale můžeš si tam s někým sympatickým popovídat, skočit s ním třeba jen na svařák a přijít tak na jiné myšlenky :-). Jestli tě něco zajímá, klidně se ptej (citlivější věci přes zprávu), mám s tvým stavem osobní zkušenost
:palec: naprostý souhlas
mau-mau
Závislačka 3328 příspěvků 25.12.18 08:59

Když se v tom budeš moc babrat, tak to bude trvat zbytečně dlouho. Měj na paměti moudrou větu: Žádný člověk, místo ani věc nemá nade mnou moc, pokud jim ji já sama neposkytnu, protože já jsem jediný myslitel ve své mysli. Ty určuješ, na co budeš myslet, ne on :hug: drž se, vím že je to těžké :srdce:

Honza82
Stálice 74 příspěvků 25.12.18 09:23
@cecetka píše:
Jedny vanoce jsem.mela taky takhle „zkazene“. Nerozesel se se mnou, ale uz neprisel. Neprisel uz nikdy. Obrecela jsem to, ale prezila.
Pobrec si, dej pruchod emocim.
Kdyz napise, nemusis odpovidat. Nemusis to ani cist, pokud je to pro tebe bolestive.

Tohle je ještě horší, než klasický rozchod. Nic neříct, odejít a nechat toho druhého na pochybách je docela hnus. Neúcta k člověku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 17:42
@mau-mau píše:
Když se v tom budeš moc babrat, tak to bude trvat zbytečně dlouho. Měj na paměti moudrou větu: Žádný člověk, místo ani věc nemá nade mnou moc, pokud jim ji já sama neposkytnu, protože já jsem jediný myslitel ve své mysli. Ty určuješ, na co budeš myslet, ne on :hug: drž se, vím že je to těžké :srdce:
ja vim, mas pravdu, kez by to sakra bylo tak jednoduchy. Strasne na nej chci nemyslet, vsechno mi ho pripomina, mam pocit, ze to neprejde a uz nic takovyho nezaziju :,(
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 17:50
@Honza82 píše:
jsi moc hodny, dekuji za tva slova. Vsechno jsi to hezky vystihl. Vis, co je nejhorsi? Ze ja se nedokazu vyrovnat s tou ztratou, nechci to prijmout a porad cekam, ze se ozve. Takze porad kontroluji, jestli nenapsal, premyslim, az napise, co mu odepisu ja:mrgreen: proste jsem uplne na hlavu. Neumim udelat, to co radis: zablokovat, vyhazet, vymazat, nemyslet. Respektive to udelam, vydrzim chvili a pak ho zase odblokuju, nainstaluju vsechny profily atd. Protoze, co kdyby prece jen napsal? A tak je to porad dokola, vim, ze je to zhouba, ale nemam v tomhle pevnou vuli. Zahraji pisnicku a ja se slozim a jdu ho vyhlizet. At uz to prejde, nebo me odvezou :( ty ses taky ted rozesel?
Honza82
Stálice 74 příspěvků 25.12.18 17:53
@Anonymní píše:
jsi moc hodny, dekuji za tva slova. Vsechno jsi to hezky vystihl. Vis, co je nejhorsi? Ze ja se nedokazu vyrovnat s tou ztratou, nechci to prijmout a porad cekam, ze se ozve. Takze porad kontroluji, jestli nenapsal, premyslim, az napise, co mu odepisu ja:mrgreen: proste jsem uplne na hlavu. Neumim udelat, to co radis: zablokovat, vyhazet, vymazat, nemyslet. Respektive to udelam, vydrzim chvili a pak ho zase odblokuju, nainstaluju vsechny profily atd. Protoze, co kdyby prece jen napsal? A tak je to porad dokola, vim, ze je to zhouba, ale nemam v tomhle pevnou vuli. Zahraji pisnicku a ja se slozim a jdu ho vyhlizet. At uz to prejde, nebo me odvezou :( ty ses taky ted rozesel?

Tohle raději zprávou, pokud ti to nevadí :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >