Vánoce bez překvapení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mindi
Kecalka 408 příspěvků 24.12.18 23:44
Vánoce bez překvapení

Ahoj, chtěla bych jen znát váš názor…
Moc jsem se těšila na dnešní večer, na to jak děti rozbalí dárky, jak se jim rozzáří očka, co manzel řekne na dárky, co jsem mu koupila. Manžel i děti, byli spokojení. Já bohužel ne. Ještě před Vánocemi jsme se s manželem dohodli, že si koupíme pod stromeček nové nádobí. Já ho objednala, manžel zaplatil… Nádobí je kvalitní a tak bylo nákladnější. Jenže mě ani ve snu nenapadlo, že dostanu jen to nádobí. Já manželovi nakoupila ještě dost dalších dárků, aby měl radost a on mě už nic. Hrozně mě mrzí, že si nadal tu práci s tím, aby něco vymyslel. Nemuselo to stát majlant, jde mi spíš o nějaké to překvapení. Zkazil mi tím cely večer. Když děti usnuli a ptal se, co mi je, tak jsem mu to řekla. Vůbec to nepochopí, s tím, že jsem mu měla říct, že ještě něco chci. Jsem z toho hrozně smutná. Myslíte, že přehráním? Jak byste se zachovali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5274 příspěvků 24.12.18 23:49

Nejvetsi zklamani jsou z prehnaneho ocekavani. tezko rict jak to mezi vami probehlo, mohl si myslet, ze to tim nadobim konci, obzlast jestli bylo drazsi. :nevim: asi bych mu to nevycitala a pristi rok se proste ptala a domlouvala. my se domlouvame na poctu darku i na financnim limitu, vetsinou. prekvapeni nesnasim. :nevim:

terien
Echt Kelišová 9074 příspěvků 24.12.18 23:49

Já chápu tebe, že tě to mrzí a chápu i jeho, že asi neví o co jde. Já když něco chci tak si to pořídím sama nebo si o to řeknu, pak mě nečeká žádné nepříjemné překvapení. Letos jsem věděla o všech dárkach a vůbec mi to nevadí, byly všechny krásné.

divine woman
Echt Kelišová 9749 příspěvků 24.12.18 23:51

@Mindi Já bych si k Vánocům nepořizovala nádobí. A s manželem se příště pořádně domluv. Jestli to měl být dárek i pro něj, neměla jsi mu kupovat nic jiného. A chlap prostě potřebuje jasný pokyn. Já už to vím, tak jsem pod stromkem našla přesně to, co jsem si přála plus malé překvapení.

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 24.12.18 23:52

Já mu to nevyčítám, jen mě to mrzí. Mám pocit,že se na mě úplně vykašlal. Každý rok jsem mu řekla, co bych ráda a vždy tam bylo ještě něco navíc. Tento rok nic. Já být na jeho místě, bylo by mi trapně, ze já jsem dostala tolik dárků a manžel nic…

Mgree
Kecalka 443 příspěvků 24.12.18 23:52

Já letos taky nebyla překvapená. Příteli jsem napsala, co bych si tak přála pod stromeček asi 4 dárky a dostala jsem všechny 4. Zkus si příště napsat třeba 5 dárků, ať případně něco z toho vybere a budeš překvapená už jen tím, že nebudeš očekávat konkrétní dárek. Oni chlapi většinou moc neumí nakupovat dárky pro ostatní.

Příspěvek upraven 24.12.18 v 23:53

divine woman
Echt Kelišová 9749 příspěvků 24.12.18 23:53

@Mindi Jenže on není ty a do hlavy ti nevidí.

terien
Echt Kelišová 9074 příspěvků 24.12.18 23:54
@Mindi píše:
Já mu to nevyčítám, jen mě to mrzí. Mám pocit,že se na mě úplně vykašlal. Každý rok jsem mu řekla, co bych ráda a vždy tam bylo ještě něco navíc. Tento rok nic. Já být na jeho místě, bylo by mi trapně, ze já jsem dostala tolik dárků a manžel nic…

No a co má teď dělat? Omlouvat se ti? Každý rok sis řekla a dostala to, letos sis řekla nádobí a bylo tam.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 2 inzeráty 24.12.18 23:55

Chlapi to mají jinak, ale upřímně, pokud jste si řekli, že nádobí tak nádobí. Těžko můžeš čekat víc. My si loni řekli, že nic nepotřebujeme a já to tak vzala. Nic jsem nekoupila (nutno dodat, že jsem byla v 6nedeli také), ale manžel mi drobnost koupil a on byl bohužel zklamaný, že já jemu ne. Mě to mrzelo tedy hodně, ale jednou řekl, že nic, tak nic. Neměla jsi mu už nic kupovat, nebo rozhodně ne moc.

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 24.12.18 23:56

Jsme spolu 15 let, takže za tu dobu by mě trochu mohl znát. Roky před tím si s tím tu práci dal, aby mi radost a překvapení udělal. Letos ne. Mám z toho ten pocit, že mu na tom uz asi nezáleží…

marketak5
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 2 inzeráty 24.12.18 23:56
@terien píše:
No a co má teď dělat? Omlouvat se ti? Každý rok sis řekla a dostala to, letos sis řekla nádobí a bylo tam.

Přesně

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.12.18 23:57

@Mindi mně by to líto bylo a to dost. Nejde vůbec o materiální stránku, ale o to, že by mi neudělal radost sám od sebe ani nějakou drobností… Stačila by mi i knížka. Nevím, Vánoce jsou o dělání radosti druhým, takže ano, byla bych zklamaná…

Bubla_Bučková
Závislačka 4530 příspěvků 24.12.18 23:57

Taky by mě to mrzelo, ale neřekla bych to a nedlala dusno :hug:

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 24.12.18 23:59

Já jsem to taky nechtěla říkat, ale nešlo to. Zná me a viděl, že jsem z toho smutná, když se mě po druhé zeptal, tak už jsem to prostě řekla.

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 25.12.18 00:00

@MyDestinka takhle to prostě cítím i já. Nešlo mi o dráhy dárek…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >