Přáníčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 12:55
Přáníčko

Prosím o anonym. Jeden malý příběh z minulého týdne, mýma očima :-) Prožil jsem ho a poté napsal té co miluju, s kterou jsem byl, ale už spolu nejsme… Ale nedostane ho. Prosím bez hejtů, alespoň dnes :-) „Trochu jsem zariskoval, když jsem nechal přání jen tak za steracem tvého auta stojícího hned u nádraží. Zrovna prijel vlak, tak jsem si počkal, až okolo projdou cestujuci; prosli, přání si nevšimli, tedy bylo prehlednutelne. Vydal jsem se tedy spokojene k memu autu, tahal z kapsy klíč, otocil se.. a uviděl tě. Netuším, kde jsi se tam vzala, vyšla jsi asi nejakym jiným východem, nebo možná přes koleje a o dost později, než ostatní. Ty sis mne nevšimla, ja videl v podstatě jen obrys ve tmě, ale poznam tě, tvou specifickou chuzi a v chladnu jsi vždy tak jako zvlastne schoulená, jako bys říkala ‚no ale teplo tedy vypada jinak‘.. Me citove já melo tendenci na tebe zavolat, obejmout te, zahrat, aby ti nebyla zima, dat ti pusu, poprat ti.. Me rozumove já rikalo, ze by ti setkání možná nebylo moc prijemne a zavelelo k odjezdu. Nastartoval jsem, odjel a premyslel, jestli ti to prani vykouzli alespon na chvilku úsměv na rtech. Protože ten úsměv by byl zase přání pro mne :-) Měj svátky plné úsměvů :-)

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 24.12.18 13:24

a co že chceš od lidí tady? :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 13:50

Musim něco chtít? Prostě příběh jednoho zamilovaného muže :-) jestli to někoho uráží, nebo někomu vadí, předem se upřímně omlouvám

toma0105
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 24.12.18 14:49

Pane Bože,to se tu nesmí vyjádřit chlap?Pěkné to bylo,sice nejsem romantik,nebo spíš jsem to nikdy nezažila..ale dobře se to četlo,i když asi bez dobrého konce :potlesk: :potlesk:

Letnirozchod
Stálice 100 příspěvků 24.12.18 14:55

Ja to asi nechapu :mrgreen:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 24.12.18 15:00
@Letnirozchod píše:
Ja to asi nechapu :mrgreen:

Asi že ji nezahřál.....

mrav
Generální žvanilka 21582 příspěvků 24.12.18 15:34

Smutné, krásné. Život je ale boj, možná se vám ještě podaří dát dohromady. O Vánocích by nikdo neměl být sám…

rozand
Závislačka 4059 příspěvků 25.12.18 18:26

To ji jako stalkujes? 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >