Sex při MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 17:51
sex při MS?

Ahoj, jdu se zeptat na takový intimní dotaz, předem prosím žádné fuj a urážlivé komentáře, taky jsou věci který bych nedělala, ale jiné kvůli tomu neodsuzuji. Píšu to jen abych se zeptala zda je to tak i jinde, nebo kolika ženám a hlavně mužum to nevadí. Muj dotaz zní, jsem s přítelem tři roky, bohužel kvuli práci a jiným okolnostem se vidíme jen o víkendech, beru sice antikoncepci ale menstruace mi vychází právě druhým a třetím dnem na víkend, nikdy jsme to neřešili, příteli to nevadí, nikdy to nebylo díky práškům že bychom něco vyloženě, zašpinili, nebo byl nepořádek, mívám to už méně, co jsem slyšela od kamarádek na toto téma, kamarádka měla muže který s ní když měla dny sice spal, ale jen s kondomem jinak vůbec, další zas když přítel začal naznačovat že by si nechal říct a ona mu řekla že má ms, že hned fuj ruka pryč, prostě uplný odpor… a tak se chci zeptat, kdo by neměl problém se svěřit, jestli spíte s partnerem i přes? Jak to vnímají vaši muži, zda jim to vadí, nevadí, nebo přímo odpor, popřípadě nevadí a jedete i bez kondomu, nebo jen s kondomem, jak to chodí u vás? Moc děkuju nejde o žádný průzkum, nebo tak jen mě to zajímá jak to ve společnosti je jaký názor na to mají muži a jak to vnímají ženy, moc děkuji a přeji pěkný večer všem :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 17:55

Ano, klidně i přes, hlavně teda když je to slabší, tj. u mě na začátku a především na konci MS. Ono totiž v tomhle období mám jako na potvoru i chuť a může to být moc fajn. Chlapovi to nevadí (ale jak říkám, není to při silném krvácení, to bych já nechtěla), ze začátku měl jen starost, jestli vážně chci a něco mě nebolí atd., já se zas furt ptala, jestli to nevadí jemu, protože jsem si myslela, že mu to přijde nechutný, ale nepřišlo, jen měl prý starost o mě, že si myslel, že to ženský během toho v žádným případě nechtěj. A navíc pak přišel na to, že si to vážně užívám a že je to zas něco trochu jiného než normálně, takže u nás už je to celkem běžné.

terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 23.12.18 17:55

já mám bolestivou menstruaci, takže to poslední, co mě napadá je ještě při ní mít sex. A nechtěla bych, nebylo by mi to příjemné, málo nemálo, je to špinavé. Co manžel ti neřeknu, protože prostě při menstruaci sex neprovozujeme.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 23.12.18 17:59

A proc si MS neposoupnete na jiny den, treba od pondelka?

lachtanice86
Kelišová 6932 příspěvků 23.12.18 18:01

Já mám bolestivou a silnou ms. Takže fakt ne. Pro mne je to špinavé a nešla bych do toho.

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 23.12.18 18:05

Mě osobně sex při ms nevadí,manzel ale zájem nemá :D S předchozími partnery to bylo různé, nekomu vadilo, pro někoho menstruace nebyl důvod se omezovat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 18:17

Manželovi nevadí mi též ne i já mám bolestivou ms a právě při tom sexu se vše tak uvolní že i ty křeče povolí…

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 23.12.18 18:18

Tak u nas sex pri ms nee.proste je to spinavy.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11619 příspěvků 23.12.18 18:27

Ani omylem, ale kvůli mně. Necitila bych se dobre

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 18:43

Záleží na každém !-) Můj muž s tím problém nemá, ale jsou jistě muži, kterým to přijde špinavé či jinak nepříjemné. Souhlasím s tím, že svaly, které jsou nepříjemně napjaté se pěkně uvolní. :mavam:

Nora2
Kecalka 175 příspěvků 23.12.18 19:05

Drahé polovici to nevadí a mě také ne, ale milujeme se vždy až ke konci, kdy už nemám menses tak silný. Nezávisle na menses to děláme s kondomem. Minulý partner o to zájem neměl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 19:07

Občas se mi stává že právě při ms mám velkou chuť na sex, manželovi to nevadí, naopak ho vzrušuje jak jsem nadržená, dáme si vždy pod sebe ručník. Ale já mám ms celkem slabou, a nesmí mě bolet břicho ani hlava , to by samozřejmě nešlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 19:13

Přítelovi pohled na krev příjemný není, takže jsem ho nikdy nenutila. Já mám obavy z zánětů, takže bych si sex při ms opravdu odpustila.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 23.12.18 19:16

Prvni dny mi nebyva nejlip a nechce se mi uklizet uspinenou postel, protoze to by snad ani rucnik nedal. Od ctvrteho dne uz to jde, ale jenom s kondomem - nestojim o zanety. Priteli je to srdecne jedno, ten by klidne sexoval uz od prvniho dne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 19:38

Tak pri menstruaci jenom s tamponem.Nejdriv jsem se bala abych ho pak vyndala ale vzdy to slo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >