Despotismus nevím

318
23.12.18 22:58

despotismus nevím

Už mám dost despotického chování. Jsem s chlapem 20let, máme 4 děti 2větší holky a 2malé kluky, chlap mě neskutečně štve, snažím se ho pochopit a porozumět mu ale už to vzdávám, mohl by se mi tady vyjádřit k tématu i nějaký muž uvítám to. Vzájemně se milujeme to vím i cítím ale když se napije, tak jsem neschopná, nezvládám děti atd. což si nemyslím. o děti se stARÁM, o domácnost taky vyvářím, zahradničím, doma bordel není, chodím n brigádu a s dcerou chodím do fitka, tak nevím kde je chyba a to nejsem putka a řeknu svůj názor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23344
23.12.18 23:01
@mimoušel píše:
Už mám dost despotického chování. Jsem s chlapem 20let, máme 4 děti 2větší holky a 2malé kluky, chlap mě neskutečně štve, snažím se ho pochopit a porozumět mu ale už to vzdávám, mohl by se mi tady vyjádřit k tématu i nějaký muž uvítám to. Vzájemně se milujeme to vím i cítím ale když se napije, tak jsem neschopná, nezvládám děti atd. což si nemyslím. o děti se stARÁM, o domácnost taky vyvářím, zahradničím, doma bordel není, chodím n brigádu a s dcerou chodím do fitka, tak nevím kde je chyba a to nejsem putka a řeknu svůj názor..

Aha. Dvacet let tě terorizuje a upleteš si s ním 4! děti. Komu není rady, tomu není pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
23.12.18 23:12
@mimoušel píše:

Podle mě mu často něco vyčítás, za střízliva zi nic neřekne, aby mel klid. A když se napije vrací ti to. Hledej problém v sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
23.12.18 23:13

@Russet Ne to vygradovalo postupem let,nejsem naivka,která se ohání tím,že chlapa předělá to určitě ne,prošly jsme si mnoha těžkými zkouškami v životě,například několika stěhováním než jsme vybudovaly to co máme a tím že chlap během dvou let oživoval na zástavu srdce mou maminku a za 10měsíců tu svou bohužel marně,takže zkoušek životních hodně ,není to grázl,máme jeden druhého a něčím si prošly ale ted je to nějak v prdeli.Sory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5863
23.12.18 23:21

:nevim: co chces slyset?!? Asi se to casem nezlepsi…je jen na tobe,kolik toho zvladnes - jeho nadavek a jak casto jsou.
Chlap co te miluje, vsechno zle s tebou prozil by te ani v opilosti neponizoval!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
23.12.18 23:22
@mimoušel píše:

Pije často?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
23.12.18 23:25

Víkend.A pak se omlouvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23344
23.12.18 23:36
@mimoušel píše:
Víkend.A pak se omlouvá.

Kvartální alkoholik nejspíš. Ty mu omluvu vždycky přijmeš nebo děláš drahoty? Řekla bych mu, že pokud chce tak pít, ať se vrací až střízlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23344
23.12.18 23:38
@mimoušel píše:
@Russet Ne to vygradovalo postupem let,nejsem naivka,která se ohání tím,že chlapa předělá to určitě ne,prošly jsme si mnoha těžkými zkouškami v životě,například několika stěhováním než jsme vybudovaly to co máme a tím že chlap během dvou let oživoval na zástavu srdce mou maminku a za 10měsíců tu svou bohužel marně,takže zkoušek životních hodně ,není to grázl,máme jeden druhého a něčím si prošly ale ted je to nějak v prdeli.Sory

Co na stěhování tak životozkouškového? Už jsem se stěhovala třikrát a jsou horší věci na světě. A pokusit se zachránit život tchýni nebo mámě bych brala jako samozřejmost, ne omluvenku k chlastu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 23:42
@mimoušel píše:
Víkend.A pak se omlouvá.

Když pije tak se nebavit… Pokud je možnost udělat mu prostor / pokoj eventuálně klidně jednu dvě místnosti ve sklepě, garáži, zahradní domek apod. moje mamka si to tak s tatkou udělali - táta si předělal sklep kde ma koupelnu kuchyň místnost pro sebe a hned napojené na garáž kde má motorky…samostatný vchod..... má tam i televizi lednici myčku sporák počítač internet proste vše a když přijde kamarád nebo chce pít tak si je tam. A mamka má doma klid. Chápu ze když mate deti a hodne jste si prošli… milujete se ale když občas pije tak co? Budeš se hádat rozvádět ? Taťka to mamce dělal za mlada taky a teď občas pije a ujede tak jednou za rok ze se pohadaji nebo on je trapny tím co řekne ale mají hezky vztah a lepší nežli za mlada. Prosím nechat anonym nebo smazat

• Nahlásit
  • Citovat
318
23.12.18 23:45

@Russet Ne to je tak at si chodí nejlépe nechodí až je v pohodě.nejvíc mi vyčítá,že nemám řidíčák a oběžuju ho jet na nákup ale já řidičák nechci ,bojím se řídit a myslím,že to není to nej v životě,je to složitšjší,všem děkuji za příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
23.12.18 23:46
@Anonymní píše:
Když pije tak se nebavit… Pokud je možnost udělat mu prostor / pokoj eventuálně klidně jednu dvě místnosti ve sklepě, garáži, zahradní domek apod. moje mamka si to tak s tatkou udělali - táta si předělal sklep kde ma koupelnu kuchyň místnost pro sebe a hned napojené na garáž kde má motorky…samostatný vchod..... má tam i televizi lednici myčku sporák počítač internet proste vše a když přijde kamarád nebo chce pít tak si je tam. A mamka má doma klid. Chápu ze když mate deti a hodne jste si prošli… milujete se ale když občas pije tak co? Budeš se hádat rozvádět ? Taťka to mamce dělal za mlada taky a teď občas pije a ujede tak jednou za rok ze se pohadaji nebo on je trapny tím co řekne ale mají hezky vztah a lepší nežli za mlada. Prosím nechat anonym nebo smazat
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
23.12.18 23:50
@Anonymní píše:
Když pije tak se nebavit… Pokud je možnost udělat mu prostor / pokoj eventuálně klidně jednu dvě místnosti ve sklepě, garáži, zahradní domek apod. moje mamka si to tak s tatkou udělali - táta si předělal sklep kde ma koupelnu kuchyň místnost pro sebe a hned napojené na garáž kde má motorky…samostatný vchod..... má tam i televizi lednici myčku sporák počítač internet proste vše a když přijde kamarád nebo chce pít tak si je tam. A mamka má doma klid. Chápu ze když mate deti a hodne jste si prošli… milujete se ale když občas pije tak co? Budeš se hádat rozvádět ? Taťka to mamce dělal za mlada taky a teď občas pije a ujede tak jednou za rok ze se pohadaji nebo on je trapny tím co řekne ale mají hezky vztah a lepší nežli za mlada. Prosím nechat anonym nebo smazat

Tak,to jsi vystihla nejlíp,jak jsi mohla,o ten prostor jde nejvíc.a já mu to vyčítám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.18 00:11
@mimoušel píše:
Tak,to jsi vystihla nejlíp,jak jsi mohla,o ten prostor jde nejvíc.a já mu to vyčítám.

Znám to. ;) mají se rádi - miluji se… když pil, vždy se hádali - teď se to uklidnilo co jsou každý ve svém. Navíc když se pohadaji tak si každý zaleze a je klid :lol: pak se zase udobruji.
Taťka zarli ale děláme si z nich srandu. Je to lepší než zamlada.

• Nahlásit
  • Citovat
318
24.12.18 00:31
@Anonymní píše:
Znám to. ;) mají se rádi - miluji se… když pil, vždy se hádali - teď se to uklidnilo co jsou každý ve svém. Navíc když se pohadaji tak si každý zaleze a je klid :lol: pak se zase udobruji.
Taťka zarli ale děláme si z nich srandu. Je to lepší než zamlada.

Tak to chápu,chtěla bych vědět kolik Ti je ,asi dcera že-holkám připadá tatínek docela trapnej a já o pořád obhajuji ale to pochopí časem.Moc díky za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama