kontaktní alergie

Anonymni
11.9.07 00:08

kontaktní alergie

AHOJ MAMČI,PROSÍM VÁS O RADU A O POMOC. MOJE DCERKA MÁ PODLE DOKTORKY KONTAKTNÍ ALERGII PROJEVUJE SE TÍM,ŽE KDYKOLIV SNÍ JOGURT TAK MÁ OKOLO PUSY ČERVENÉ FLEKY,ALE JEN TAM KDE BYLA OD JOGURTU UMAZANÁ. PO CHVÍLI FLÍČKY ZMIZÍ.DĚKUJI ZA RADU. IVA

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
11.9.07 08:55

Normálně jí co nejdřív po jídle umývej pusu :D
A nebo na čas vysaďte jogurty. Dělají jí to i ty čistě přírodní? To nemusí být alergie na jogurt,ale na barviva!!! Mne po barvených potravinách zase děsně svědí jazyk.

• Nahlásit
  • Citovat
1102
15.9.07 10:21

ahoj náš malý má podle paní doktorky tak kontaktní alergii, já byhc zkusila nějaký jiný jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.19 11:55

Ahoj. Nechtěla jsem zakládat novou diskuzi, tak to zkusím tady.
Odmala trpím atopickym ekzémem a na alergie. Momentálně jsem alergická na břízu, bojínek, pelyněk, roztoče, žito, kočku a psa. Problém je ale takovýhle.
Ekzém mi na obliceji mokvá a to v přítomnosti přítele. Už jsem bezradná, nevím z čeho to může být. Když spím doma a jsem sama, ekzém se zlepšuje pomalu, ale včera jsem se viděla s přítelem a spala u něj doma a ráno mi ekzém zase mokvá. Nevim, čím to může být. Mají psy, kteří se pohybují po baráku, ale do kontaktu s nimi jsem neprisla. Postel je antialergická a vysata vysavačem proti roztocum. V pokoji je ionizátor a zavřené okno (mají za barákem pole). Přítel nepoužívá žádné parfemy nebo kosmetiku. Loznice je uklizena a vysata. Mokvani jsem si všimla poprvé, když jsme si dali polibek a mě na bradě štípalo jeho „strniště“ - do pár minut mi brada mokvala. Musím ještě dodat, že jsme spolu byli na dovolené a tam mi obličej mokval taky.
Uvítám jakékoliv zkušenosti, rady a nápady.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
7.8.19 12:33

A mas to jen na obliceji nebo i jinde na tele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.19 13:04
@Lisdoonvarna píše:
A mas to jen na obliceji nebo i jinde na tele?

Mokvá mi jen obličej, ale přes noc se mi zhoršil i ekzém na předloktí a na krku, ten ale nemokva.

• Nahlásit
  • Citovat
7484
7.8.19 13:39

Může to být od vousů, můj bývalý se ráno oholil a odpoledne už měl slušně strniště. Po líbání jsem měla vždycky kolem pusy ekzém ošklivý a červený. Nebo reakce na jeho pěnu na holení, nebo přípravek po holení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.19 15:40

@Aduš8
Má elektrickou žiletku od Gillette, takže žádnou kosmetiku nepoužívá. Ty chlupy si myslím taky. Myslíte, že je to způsobeno tím, že ty chlupy mechanický poskrabou mojí pokožku?

• Nahlásit
  • Citovat
7.8.19 17:47

Podle me to muze byt spis ta alergie na psy. Pokud jsou psi v baraku tak jsou alergeny proste ve vzduchu, nestaci jen vycistit postele atd… ty alergeny muze mit i pritel na sobe. Ja takhle treba poznam, kdo ma doma kocky, na ty mam totiz fakt silnou alergii. Jakmile jsem s nekym kdo chova kocky a ja to treba ani nevim, zacne se mi blbe dychat… az kdyz mi reknou ze maji doma kocky, je mi hned jasne z ceho to je. Porad se na alergologii.
Jinak mne se s jednim chlapem stavalo ze jsem se osypavala po sexu, pry jsem byla alergicka na jeho pot :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.19 17:56

Toho se právě bojím nejvíce, co kdybych opravdu na jeho pot alergická byla. Mám přítele strašně ráda. Dá se to nějak zjistit (kromě zkoušení doma)?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama