Menalind derm

199
20.8.07 10:08

Menalind derm

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo používáte na mimíska tento přípravek
http://www.pevnezdravi.cz/obrazek?…
Martin má velice suchou kůži, používám Excipial, ale jsem s ním čím dál tím víc nespokojená, tak bych ráda vyzkoušela něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2287
20.8.07 13:27

Ahoj,
obě děti měly a občas se ještě objeví AE takže musíme taky hodně promašťovat. Od Menalindu jsem používala ošetřující krém a byla jsem spokojená. Obecně jsou na promaštění lepší krémy a masti než mléka. Excipial jsme měli mléko s močovinou, ale to Vítkovi nevyhovovalo, zato mastný krém a mast s mandlovým olejem byly na ta nejsušší místa výborné. Ale na co nedám dopustit je obyčejná modrá Indulona :wink:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
20.8.07 18:59

Ahojky, díky za tip, hned tu indulonu zítra koupím a uvidím. Ono ta nejjednodušší řešení holt člověka nenapadnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
20.8.07 19:04

Mě se nejvíc osvědčila rakytníková indulona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
25.9.07 13:01

musim se pridat, po vyzkouseni : lipobase, bioderma-atoderm, la roche- lipikar,excipial- lipolotio se zase vracim k modre indulone a doma skvarenemu veprovemu, nesolenemu :,-(lu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
25.9.07 20:55

Mám zkušenosti s Menalindem celkově, jsou to kvalitní přípravky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
15.10.07 17:58

My požíváme Aderma-Exomega a vyhovuje nám moc.
http://www.proalergiky.cz/…cka-pokozka/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
16.10.07 12:45

Tak jsme nakonec skončili s emulgelem s bílým ichtamolem a konečně snad něco, co na toho mýho sušinu zabírá :D :D :D
http://www.kapkazdravi.cz/…02951931.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
18.10.07 14:18

AHoj, taky pridam trosku do mlyna … meli jsme AE, tak nam doktorka doporucila Oilatum na koupani - prida se trochu do koupele a uz se nemusi pouzivat zadne mydlo a pak jeste promazavame krememLipobase a je to v pohode. Oba pripravky jsou celkem cenove dostupne, cast hradi zdravotni pojistovna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
18.10.07 14:19

AHoj, taky pridam trosku do mlyna … meli jsme AE, tak nam doktorka doporucila Oilatum na koupani - prida se trochu do koupele a uz se nemusi pouzivat zadne mydlo a pak jeste promazavame krememLipobase a je to v pohode. Oba pripravky jsou celkem cenove dostupne, cast hradi zdravotni pojistovna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
18.10.07 16:07

Ahojky Klaarko, Oilatum máme taky, Lipobasem jsme taky mazala a holt tu hlavu měl furt suchou. Ten emulgel zatím požívám chvíli, ale opravdu se to troooošinku zlepšilo. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
18.10.07 16:13

Aha, tak to uz nevim … jenom me napada, kamaradka pouziva na promazavani olivovy olej (ne normalni z obchodu, ale ten co se da koupit v lekarne) a jsou v pohode. Ale snad vam pomuze, co jste zacali pouzivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
18.10.07 17:41

Doufejme :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
19.10.07 20:04

Me doporucila doktorka z rodiny, kde maji same alergiky AMBIDERMAN z lekarny. Od te doby jsem ho pouzivala denne a synovi to nastesti zmizlo. :D I kdyz zacina zima, ze… :( Ambiderman je mastovy zaklad, cili zadne svinstvo, jen to dobre promastuje. Oilatum jsme taky meli, ale nijak zvlast to nezabralo. To jsem spis lila do vany trochu olivoveho oleje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama