Kontrakce a babské rady

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 07:02

Kontrakce a babské rady

Zdravím. Včera jsem byla na kontrole v poradne a zaregistrovat se do nemocnice. Prý na prst a že za týden kontrola u svého dr. Tam bych už ovšem se ráda nedostavila a v neděli porodila :D oba synové jsou o 2 týdny dříve 26, takže bysme rádi aby byl i tento. Prvního syna sme neplánovaně vypudili sexem (porod za 4 h od prasknutí vody), u druhého sme nezkoušeli tak nějak nic moc a já měla jen pocit že dnes porodim jeli sme do porodnice jen kvůli pocitu a ono ejhle 2 cm nechame si vás tu, pak píchli vodu a syn za 1-1, 5 hodiny byl na světě (nejsem si jistá v kolik přesně jí píchli jestli ve 3 nebo o půl 3) a teď teda že mám poslicky, tak včera vana, červené víno (teda řeknu vám několik měsíců abstinence je fakt znát :D) a večer sex a já pak měla za půl hodiny 5 kontrakci, tak říkám že by? No nic z toho. Dnes a zítra budeme zkoušet zas.

Já už to hlavně fakt nedávám, třísla mě bolej jak kdyby mě někdo nakopal, píchání jak kdyby mě někdo řezal za živa a tlak dole… Tohle fakt u těch dvou neznám..

Je tu někdo kdo byl na prst a díky babskym radam fakt do několika dní porodil?

Ještě mám v plánu okna, drhnuti spár a ono se ještě něco najde :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27547
24.9.21 07:05

A v kolikatym týdnu jsi? 36? Jestli ano, nechápu co blbneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:08

@pikola 37+4

• Citovat
  • Nahlásit
1096
24.9.21 07:10
@Anonymní píše:
Zdravím. Včera jsem byla na kontrole v poradne a zaregistrovat se do nemocnice. Prý na prst a že za týden kontrola u svého dr. Tam bych už ovšem se ráda nedostavila a v neděli porodila :D oba synové jsou o 2 týdny dříve 26, takže bysme rádi aby byl i tento. Prvního syna sme neplánovaně vypudili sexem (porod za 4 h od prasknutí vody), u druhého sme nezkoušeli tak nějak nic moc a já měla jen pocit že dnes porodim jeli sme do porodnice jen kvůli pocitu a ono ejhle 2 cm nechame si vás tu, pak píchli vodu a syn za 1-1, 5 hodiny byl na světě (nejsem si jistá v kolik přesně jí píchli jestli ve 3 nebo o půl 3) a teď teda že mám poslicky, tak včera vana, červené víno (teda řeknu vám několik měsíců abstinence je fakt znát :D) a večer sex a já pak měla za půl hodiny 5 kontrakci, tak říkám že by? No nic z toho. Dnes a zítra budeme zkoušet zas.

Já už to hlavně fakt nedávám, třísla mě bolej jak kdyby mě někdo nakopal, píchání jak kdyby mě někdo řezal za živa a tlak dole… Tohle fakt u těch dvou neznám..

Ještě mám v plánu okna, drhnuti spár a ono se ještě něco najde :D

Počkej nechápu to s tím 2 porodem. Přece když bys byla otevřená na 2 prsty žádné kontrakce ani prasklá voda, tak by tě poslali domů. Navíc proč by ti měli píchat vodu? Píšeš že se oba synové narodili o 2 týdny dřív. Tak by ti v porodnici normálně řekli ať jedeš domů a přijedeš až kdyby se rozjeli pravidelné kontrakce nebo praskla voda. Ne že by ti jí sami píchli, na popud toho že si byla otevřená na 2 prsty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
24.9.21 07:20
@Anonymní píše:

Ještě mám v plánu okna, drhnuti spár a ono se ještě něco najde :D

To nechápu, já chodila na dva prsty otevřená 14 dní před porodem a nikdo si mě nikde nechával ani nepichal vodu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:23

@Kaktusanda přijela jsem tam, říkám že mi je nějak divně zkontrolovali, řekli na 2 prsty a ať manžel dojde pro tašku že jestli mi sama voda ne praskne tak mi jí pichnou. Což udělali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:25

@Kriss Tina tak to netuším m u nás v porodnici to bylo takhle

• Citovat
  • Nahlásit
8026
24.9.21 07:26
@Anonymní píše:
@Kaktusanda přijela jsem tam, říkám že mi je nějak divně zkontrolovali, řekli na 2 prsty a ať manžel dojde pro tašku že jestli mi sama voda ne praskne tak mi jí pichnou. Což udělali.

Do té porodnice uz nelez 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:30

A teď mám ve zprávě z ty poradny v nemocnici napsáno tohle : děloha podélně ovoidni, normotonicka, PPHL, cipek na 2 falangy, medioskralne, polotuhy, hrdlo pro prst, hlava plodu naléhá v zach.VB, placenta ve fundu a na ZŠ norm. naseda

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:31

@mackA159 noo už tam sem zaregistovana

• Citovat
  • Nahlásit
1791
24.9.21 07:58

Jeste muzes zkusit neco pekelne ostryho, Jo a sex sice fajn, ale zkus si to delat i sama… proste poradny orgasmus klidne i tolikrat kolikrat zvladnes. Jo a to vino si udelej spis svarak a poradne koreneny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
24.9.21 08:00
@Anonymní píše:

To je hodně, hodně, hodně divná praktika tohle. Nemáš třeba nějaké zdravotní problémy a nebo rizika? Protože tohle se fakt normálně nedělá.
Já chodila otevřená na 2 prsty asi tak měsíc před porodem. Nikoho nezajímalo jak se cítím a v porodnici mě vzali až když jsem měla pravidelné kontrakce a byla jsem oteklá jak balón (riziko preeklampsie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9283
24.9.21 08:08

Tyhle nálezy se můžou měnit ze dne na den, někdy i z hodiny na hodinu :D Já první dceru porodila v den, kdy mi moje gynekoložka dopoledne řekla, že se tam ještě rozhodně nic nechystá, naopak se třetím synem jsem chodila několik dní otevřená na čtyři prsty a nic se nedělo. Co vím, tak z babských rad mají nějaké prokazatelnější účinky sperma a masáž bradavek. A ráda bych teda znala porodnici, kde píchají vodu rodičkám bez kontrakcí, jen proto, že je jim nějak divně a mají pocit, že dneska by to šlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
24.9.21 08:09

Jinak k těm radám - vyjít schody, umýt okna (prostě nějaká větší fyzická aktivita), dát si něco fakt ostrého, orgasmy, sex - hlavně spermie v pochvě, to prý pomáhá otvírat. Kořeněný svařák… no a víc už mě nenapadá.
Třeba se smířit s tím, že budeš rodit až bude chtít dítě, ne až ti v porodnici píchnou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:15

@LilyJane ne, těhotenství probíhalo zcela v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie