Kontrakce nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emamama
Kecalka 111 příspěvků 08.01.19 17:31
Kontrakce nebo ne?

Dobrý podvečer ženy,
mohly byste se podělit o začátek vašich porodů? Od té první chvilky, kdy to začalo?
Dnes je mi celkem nevolno a píchá mě v břiše a podbřišku, divné je, že třeba jen na jedné straně, pak třeba u pupku a je to spíše nahodilé než pravidelné.. a netvrdne mi u toho moc břicho. Tak nevím.
Bolí mě už i samotné pohyby malého, který se tam protahuje jak blázen a natahuje mi kůži do obřích rozměrů 8o

Příspěvek upraven 08.01.19 v 17:43

Reakce:
Uživatel je onlineMartanka92
Kecalka 322 příspěvků 08.01.19 17:40

Mě před den porodu bylo celý den divně ( nedokáži popsat jak) tak jsem dopoledne proležela, trošku mě bolelo břicho. Jednou jsem se zvedla na záchod, slyšela lupnutí, ale nic se nedělo. Došla jsem na záchod a radši ležela než se vrátil manžel od doktora(asi 2 hodiny), pak jsem šla do vany a už to šlo rychle. Při vylejzání z vany jsem ho volala, ať zavolá mámě, kvůli hlídání dcery. Při čištění zubů mi praskla voda,ale jen malinko (vsákly to spoďáry, ani na zemy nebyla kaluž :oops:) Ppři předávání dcery první kontrakce ( asi půl hodiny od prasknutí vody) a za 4 hodiny od odchodu do vany jsme chovaly holčičku

Uživatel je onlineKokino22
Povídálka 17 příspěvků 08.01.19 17:51

Tak ja jsem si asi uz mesic pred porodem rikala: je to tu, je to tu! tohle je urcite ono..A taky jsem procitavala diskuze jak to poznam :smiley: az to prislo doopravdy, tak jsem to poznala hned a byla si jista. Tyden po terminu. Opravdu to byla bolest jako menstruace, ale pravidelna po 10 minutach. Nejdriv to bylo neprijemne, tak prvni 2 hodiny a po tech dvou hodinach to zacinalo bolet vic a vic. Zadne priznaky predtim nebyly. Bylo to z niceho nic. A nakonec jsem to zvladla lip, nez jsem doufala. Hlavne necti hororove diskuze

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 08.01.19 18:05

Vůbec mi břicho netvrdlo. Kontrakce byly jakoby od jater po zádech dolů, spíš připomínaly nedostatek magnézka než porod. Že jde o něj jsem pochopila až po několika hodinách, kdy jsem začala měřit čas a sílilo to. A pak už nevím, už jsem se na to nedokázala soustředit. Ale do břicha to šlo až po prdnutí vody další den, do té doby fakt jen záda. Taky se dost zesilily pohyby, během kontrakce jsem myslela, že se malá proškrábe ven sama. Je to strašně blbé to říct, ale fakt to poznáš, byla jsem na tu větu alergická, ale je pravdivá :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >