Kontrola na dálnicích (lockdown)

36664
2.3.21 18:11

Kontrola na dálnicích (lockdown)

Jel jste někdo přes více okresů na dálnici, nemáte zkušenost s kontrolou? Zastavuje na sjezdech, nebo si vytipované auto vytáhne? Jen na co se připravit. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53491
2.3.21 18:13

Jojo, hranice Prahy a stredoceskeho kraje, staví asi každé třetí auto.,stali na sjezdu z dálnice.,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
2.3.21 18:22

Včera jel kamarád od Plzně do Středočeského kraje, nestavěli ho ani jednou, ani nikoho neviděl, ale on jel brzy ráno - okolo páté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
2.3.21 18:33
@Paola21 píše:
Včera jel kamarád od Plzně do Středočeského kraje, nestavěli ho ani jednou, ani nikoho neviděl, ale on jel brzy ráno - okolo páté.

Kontroly byly zahájeny tuším v 6:00 v pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
2.3.21 18:37
@Prof. Farnsworth píše:
Kontroly byly zahájeny tuším v 6:00 v pondělí.

jj on vyjížděl v pět no, jsem myslela, že to aktivně zahájili už o půlnoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
2.3.21 18:37
@aiwwa píše:
Jojo, hranice Prahy a stredoceskeho kraje, staví asi každé třetí auto.,stali na sjezdu z dálnice.,

To si teda máknou, vždyť čtvrtka Středočeského kraje dojíždí za prací do Prahy. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53491
2.3.21 18:39
@klamonožka píše:
To si teda máknou, vždyť čtvrtka Středočeského kraje dojíždí za prací do Prahy. :think:

Já myslím, že byli aktivní, protože první den. Ale bylo to dopoledne, kdy už není špička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
2.3.21 18:39

Jo jak dlouho je to zdržení ty kontroly? v pondělí mám jet ze středočeského kraje k zubaři do Prahy na 9:00 a vůbec nevim, jakou si dát rezervu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14240
2.3.21 18:45

Mamky přítel jezdí po-pa z venku do Prahy a zpět za prací a skore 4 jízdy/ 2 kontroly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
2.3.21 18:57
@klamonožka píše:
To si teda máknou, vždyť čtvrtka Středočeského kraje dojíždí za prací do Prahy. :think:

To jo, ale autem to bude tak třetina? V Praze se dost blbě parkuje a když už, tak i celkem draho na každodenní parkování. Takže kdo má dobrý spoj, používá MHD - pražská je celkem dost integrovaná se středočeskou. Pražská MHD jezdí tuším až někam do Štětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
2.3.21 19:30
@Prof. Farnsworth píše:
To jo, ale autem to bude tak třetina? V Praze se dost blbě parkuje a když už, tak i celkem draho na každodenní parkování. Takže kdo má dobrý spoj, používá MHD - pražská je celkem dost integrovaná se středočeskou. Pražská MHD jezdí tuším až někam do Štětí.

Tak já nevím, třeba staví i autobusy. :D Ne, je to pravda, co píšeš, ale každopádně si myslím, že hranice Praha-Středočeský kraj bude asi ta nejpřejížděnější hranice kraje ze všech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
2.3.21 19:38
@klamonožka píše:
Tak já nevím, třeba staví i autobusy. :D Ne, je to pravda, co píšeš, ale každopádně si myslím, že hranice Praha-Středočeský kraj bude asi ta nejpřejížděnější hranice kraje ze všech.

Určitě bude. Zajímavé budou kontroly na vlakových nádražích a co budou dělat s lidmi, co nesplňují opatření. Mohou dát pokutu, ale budou je i nějak „deportovat“? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
2.3.21 19:40

Dnes jsem potkala snad 5 hlídek z toho 2 na dálnici. Ani jedni mě nezastavovali, projela jsem bez kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
2.3.21 19:49

Dneska úsek cca 30 km (z toho jen 10 km po dálnici). Potkala jsem tři hlídky a z toho dvě ani nebyli na hranici okresu. V Brně například stáli na sjezdu a zastavovali. Druhá hlídka spíš akorát stala a neviděla jsem, že by někoho zastavila. Třetí hlídka objížděla okolní vesnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5970
2.3.21 19:51

Jezdím ze středočeského přes 2 okresy do Prahy a na dálnici tedy nikde nikdo… :nevim: Podle mě hlídají spíš okresní silnice…ale to jen dojem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat