Kontrola na nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulik
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 07.01.17 11:09
Kontrola na nemocenské

Ahoj, mohu se zeptat, den po výpovědi dohodou ze zaměstnání jsem omarodila a využila tzv ochranné lhuty 7 dnů, vycházky mám, ale existuje nějaký noční klid, kdy kontrola nemůže přijít? Např. od 22 h do 6 hod, nebo podobně? Nebo může kontrola přijít i např v půl druhé ráno, když člověk spí?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 07.01.17 11:12

V noci nechodí.

vokishka
Extra třída :D 12749 příspěvků 07.01.17 11:17

Myslím, že je to právě těch 22-6.

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 11:21

@lenulik Může přijít kdykoli, zákon nic takového jako noční klid nezná, nepsaně to dodržují, nicméně nelze na to spoléhat. Už tu psali i lidi, že k nim přišli někdy pozdě večer.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 07.01.17 11:24

Mám za to, že 23-06 nechodí.

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.01.17 11:26

Myslím, že nepsaně se dodržuje noční klid 22-6. Většinou ale chodí ve své pracovní době… pokud to není na udání vyloženě. Já byla na nemocenské celé těhotenství a nepřišel nikdy nikdo…

Elishka1
Závislačka 2731 příspěvků 07.01.17 11:41

Většinou chodí v běžnou úřednickou dobu, jindy většinou na udání

vokishka
Extra třída :D 12749 příspěvků 07.01.17 13:21

@Elishka1 známému několikrát přišli až v šest, vyloženě čekala ženská před barákem přesně nasestou, kdy mu končily vycházky. A tak dlouhé úřední hodiny asi nemají.

Elishka1
Závislačka 2731 příspěvků 07.01.17 13:27

@vokishka tak to nebudete zdejší.
Místní oba od vidění znám, jsou teda na přes.. ale poctivě po úřední době pelasi domu - busem vždy stejným, je furt vidim

Elishka1
Závislačka 2731 příspěvků 07.01.17 13:29

@vokishka nn, nejdyl v pondělí a ve středu do 5, máte asi nějaké snazive :)

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 13:43
@Elishka1 píše:
Většinou chodí v běžnou úřednickou dobu, jindy většinou na udání

Oni obvykle chodívají údajně do sedmi večer, ale mohou dostat befelem nějaké hromadné kontroly, kdy se jim jednorázově zaplatí přesčasy, nebo pak dostanou náhradní volna, a pak mohou dojít klidně o půlnoci. Pravděpodobnost je sice malá, ale není nulová, to riziko si musí každý zvážit sám :nevim:

lenulik
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 07.01.17 14:06

Tak jo, děkuji za odpovědi, a ještě by mně zajímalo, jaký by mi hrozil postih v případě nezastižení, když už nejsem zaměstnanec.

Elishka1
Závislačka 2731 příspěvků 07.01.17 14:28

Krati se nemocenska jako postih

lenulik
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 07.01.17 15:05

Vím, že otravuji, ale když je to RD, a nefunguje zvonek a já když spím, tak mám mobil na tichý režim, někdy i po obědě nebo už od osmi od večera, tak to je také jako nezastižení? Přece si nenechám zapnutý mobil, aba mně pozdě a v noci budili kamarádi.

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 15:09
@lenulik píše:
Vím, že otravuji, ale když je to RD, a nefunguje zvonek a já když spím, tak mám mobil na tichý režim, někdy i po obědě nebo už od osmi od večera, tak to je také jako nezastižení? Přece si nenechám zapnutý mobil, aba mně pozdě a v noci budili kamarádi.

Ano, je, toto nikoho nezajímá. Musíš být zastižitelná doma po celou dobu mimo vycházky, i o půlnoci. Na dveře doporučuji nalepit číslo na mobil s vysvětlením a mobil si nastavit tak, abys měla třeba vypnuté sms, maily a zapnuté jen zvonění. Toto je nejčastější výmluva, by se ti vysmáli.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >