Kontrola po covidu?

Anonymní
27.2.21 16:51

Kontrola po covidu?

Ahoj holky od neděle jsme v karantene, test mám pozitivní jen já přítel a dítě negativni. V pátek jsem měla volat sestře ok asi po 1000× pokusu jsem se jí dovolala povidala něco o tom že se jí nelíbí že mám stále rymu říkám ale já mám rymu kolikrát 14 dnů. Pak začala povídat že mám zavolat v úterý že mě dr udělá nějaký odběry či co? :o a ve středu mi má končit karantena tak tomu moc nerozumím :( :? Na jaké odbery všechny holky co byli pozitivní z práce prostě zavolali že jsou ok a další den přišli do práce. :o Teď se dělají nejake kontrolní testy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23460
27.2.21 16:54

Nedelaji. Ale k ukonceni karanteny musis byt tri dny bez priznaku, jesli nejsi, nemuzes zpatky do prace. O ukonceni by mel rozhodnout tvuj praktik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3223
27.2.21 17:44

Pokud mas priznaky coz je i ryma, tak stejne nemuzes karantenu ukoncit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
27.2.21 17:51
@elinka90 píše:
Pokud mas priznaky coz je i ryma, tak stejne nemuzes karantenu ukoncit

Ale můžeš, já měla 10 den izolace pořád kašel, sestra mi řekla, že mi izolaci ukončuje, že kašlat můžu ještě měsíc, ale nemění to nic na tom, že už nejsem infekční :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23460
27.2.21 18:54
@malina83 píše:
Ale můžeš, já měla 10 den izolace pořád kašel, sestra mi řekla, že mi izolaci ukončuje, že kašlat můžu ještě měsíc, ale nemění to nic na tom, že už nejsem infekční :D

Rozhodovat ma praktik, ne sestra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
27.2.21 18:58
@mroe píše:
Rozhodovat ma praktik, ne sestra.

Bohužel, u nás asi ordinuje sestra, k doktorovi mě neprepojila, je prý velmi zaneprazdneny :lol: ono by to, ale asi dopadlo stejně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat