Kontroluje vás přítel?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kvvee
Povídálka 25 příspěvků 09.02.18 07:55
Kontroluje vás přítel?

Holky prosím vás kontroluje vám přítel tajně mobil? Nebo kontroluje, kdy jste na viberu, whattsAppu nebo messengeru?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Obeli
Kecalka 117 příspěvků 09.02.18 07:59
@Kvvee píše:
Holky prosím vás kontroluje vám přítel tajně mobil? Nebo kontroluje, kdy jste na viberu, whattsAppu nebo messengeru?

Holka, pokud to dělá, pošli ho do oběhu. Bude hůř.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 09.02.18 07:59

Ne, proč by jako měl? On tě snad předsvědčuje že je to normální?!

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 09.02.18 07:59

Asi dalsi sociopat ktery neví že existuje něco jako listovní tajemství… Kontrola tohoto dava o dotyčném mnoho vědět. Například že si není jistej sám sebou asi se dost užírá vtom že na tebe nemá tak to raděj kontroluje abys mu náhodou někde nefrnkla.

Rada je jednoducha poslat ho k vode… na toto lék není

alenka84
Neúnavná pisatelka 19020 příspěvků 09.02.18 08:00

@Kvvee Tak pokud ten mobil bude kontrolovat tajně, těžko to někdo bude vědět… ;)

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 09.02.18 08:03
@Kvvee píše:

8o ne a nechápu, proč by měl, já mu taky nic nekontroluju..

brumi
Kelišová 6360 příspěvků 09.02.18 08:04

Pokud to dělá mazal by jak blesk, myslím že ve vztahu musí být 100% důvěra, pokud chce at se zeptá, ale dělat to tajně a hlídat? Brrr. Jestli už teď tak žárlí, co bude později?

Innocence
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 09.02.18 08:05

Ne. Proč by to dělal :think: :nevim:?

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 09.02.18 08:05

Věřím že nekontroluje.

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 09.02.18 08:06

Ne za prve mam telefon na heslo a za druhé je to rozumný chlap. Za tech 13 let nikdy nemel potřebu mi udělat zarlivou scénu, natož mi lézt do telefonu. Díky bohu ze mam doma rozumného chlapa a ne zoufalce. Občas ne nestačím divit, co tady některé maminy vypisuji o mužích.

Serpentini
Kecalka 417 příspěvků 09.02.18 08:06

Ne, ale i kdyby to dělal, tak by mi to bylo úplně jedno. Nic před ním neschovavam. A normálně si říkáme kdo nám zrovna volá nebo píše a co. Když to teda není nějaké intimní tajemství kamarádky, to mu řeknu že si píšu s tou a tou a řešíme holčičí věci.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 09.02.18 08:08

@Kvvee ano,dělal mi to. Sliboval, že přestane, nepřestal. Když jsem se camrala po obchodech dýl než jsem řekla, byť jen o 5min. už se se mnou nebavil. Jednou mi udělal scénu, že se zabije… Vyhodila jsem ho… Šel se léčit nakonec. A do teď dobrý, ale sem tam má takové sklony. Nesmíš se prostě nechat… Nebo budeš chudák. :srdce:

Kvvee
Povídálka 25 příspěvků 09.02.18 08:09

Tvrdí, ze mi nevěří. Začali to tím, že jsem začala na internetu prodávat věci po synovi, aby jsme měli nějakou korunu na víc. Prý mu bylo divné co tam pořad dělám a začal mě podezírat ????. I když jsem toho nechala a telefon omezila, tak je to pořad stejně. Chce vědět všechno i to co si píšu a povídám s kamarádkou. Kolikrát přijde a ví, kdy jsem si s kým psala. Už i Facebook jsem si zrušila, abych měla klid, ale i tak mě kolikrát tvrdí, ze tam chodím.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 09.02.18 08:11
@Lucius08 píše:
@Kvvee ano,dělal mi to. Sliboval, že přestane, nepřestal. Když jsem se camrala po obchodech dýl než jsem řekla, byť jen o 5min. už se se mnou nebavil. Jednou mi udělal scénu, že se zabije… Vyhodila jsem ho… Šel se léčit nakonec. A do teď dobrý, ale sem tam má takové sklony. Nesmíš se prostě nechat… Nebo budeš chudák. :srdce:

To je ten stejný, co tě po půl roce podvedl a máte dvě malé děti?

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 09.02.18 08:12

Existuje aplikace, která při snaze dostat se např. do zpráv, dotyčného vyfotí předním foťákem. Bez blesku, takže dotyčný do neví. Nebudu říkat, který pár toto řešil a jak dotyčného překvapilo, když mu partnerka poslala jeho fotku s dotazem, zda v jejím telefonu našel, co hledal :lol: :lol: Tu fotku pro pobavení poslala i mně a musím říct, že větší trapas si ustřihnout nemohl :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama