Konzultantka v Clinique

Anonymní
30.5.17 11:29

Konzultantka v Clinique

Zdravím,
naskytla se mi prilezitost pracovat jako konzultantka v Clinique v prazske prodejne. Chtela jsem se zeptat, jestli někdo na podobne pozici nepracoval.

Jaky je plat, benefity, pracovni doba? Práce by mne bavila, i když jsem dosud pracovala vždy v kancelari s pevnou pracovni dobou. Jedine, co mne předem odrazuje bude zrejme práce o víkendech.

Anonym proto, ze sem chodi rodina a zatím nechci, aby to někdo vedel.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
30.5.17 11:44

Ahoj, myslím, že to bude podobné jako v parfumeriích, pracovala jsem ve dvou parfumerkach a vždy byl nějaký stálý plat a k tomu navíc prémie pokud pobočka plnila plány(kolik mají mesíčně prodat).Práce byla super, mě to moc bavilo, nejvíc když se zákaznice vracely :palec: .Bonusy.ve formě kosmetiky, parfému. Nevýhoda je ta prac.doba.My měli jen jeden víkend v měsíci volný, takže jsem pravidelně chyběla na rodinných oslavách atd :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 12:05

@niki V
dekuji moc a platove se to pohybuje jak? Vůbec nemam představuje, zda je mozne mit třeba 30 hrubého…

• Nahlásit
  • Citovat
1544
30.5.17 18:47
@Anonymní píše:
@niki V
dekuji moc a platove se to pohybuje jak? Vůbec nemam představuje, zda je mozne mit třeba 30 hrubého…

Neni za co, platove-v té jedné parfumerce jsem měla kolem 18čistého, a v té druhé se právě neplnil ten plán a dávali nám jen 12a půl čistého(děs, jen slibovali premie, kolikrat jsem prodala i zbozi za 300tis mesicne a stejne na vyplatu bylo tech 12tis, protoze nektere holky ten plan nesplinily)taky podle toho vypadala atmosfera na prodejne.Ale treba v te prvi to bylo ok.tak uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.17 10:24

Ahojky, ja byla nedávno na pohovoru na stejnou pozici a jsem z toho taková rozpačitá.. Zda vzít nebo nevzít.. Jak jsi se rozhodla? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.17 17:38
@heidi90 píše:
Ahojky, ja byla nedávno na pohovoru na stejnou pozici a jsem z toho taková rozpačitá.. Zda vzít nebo nevzít.. Jak jsi se rozhodla? :)

Ja nakonec na pohovor ani nesla, konzultovala jsem to s rodinou ohledne tech vikendů a shodli jsme se, ze kvuli tomu ne. Muzu se zeptat na platove podminky, jake nabizeli?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama