Koronavirus a psychika

Anonymní
19.1.21 00:25

Koronavirus a psychyka

Ahoj, prave jsem zjistila ze jsem pozitivni, je mi z te zpravy zle. Doma jsou v tzv. Ochrane lhute to je do 90 dni pro pridelani korony. Predpokladam ze ravdéodobnost ze by to meli je velice mala, ale je mi z te informace spatne. Prvni den mi nebylo nejlepe, tres hlavy, zvysena teplota, ryma a obcasny kasel…na vyzadani meho zamestnavatele jsem sla na testy, vysledek pozitivni… od te doby mam vazne tezko na plicich neni mi dobre a nevim jak to 20 dni doma vydrzim… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3364
19.1.21 00:27

Tvl už né tohle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19019
19.1.21 01:00

Izolace je deset dní, ne dvacet. Hoď se do klidu, fakt nejsi jediná, kdo se v tom zrovna máchá. Je ti vcelku dobře, tak odpočívej a užívej klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
19.1.21 01:23

No to je hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
19.1.21 01:23

Nenervuj se, jinak ti bude jeste hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62169
19.1.21 01:50
@Anonymní píše:
Ahoj, prave jsem zjistila ze jsem pozitivni, je mi z te zpravy zle. Doma jsou v tzv. Ochrane lhute to je do 90 dni pro pridelani korony. Predpokladam ze ravdéodobnost ze by to meli je velice mala, ale je mi z te informace spatne. Prvni den mi nebylo nejlepe, tres hlavy, zvysena teplota, ryma a obcasny kasel…na vyzadani meho zamestnavatele jsem sla na testy, vysledek pozitivni… od te doby mam vazne tezko na plicich neni mi dobre a nevim jak to 20 dni doma vydrzim… :roll:

Zkus to napsat česky, vůbec netuším, co chceš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
19.1.21 03:54

Ta hrubka :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 15:02

Chápu Tvoje obavy. Nejdřív se zkus hlavně uklidnit, opravdu. :srdce: nedávno jsme měli covid celá rodina. Manžel byl na tom nejhůř měl cca 10dni horečky. Já pořád čekala kdy to přijde, že mi jen lehce bolí hlava, v krku. Jinak mi nic neni :) Pořád jsem si myslela, že to určitě nemam :lol: 5den jsem total přišla o chuť a čich. Takže u mě příběh jako lehká viróza. Jen lehká bolest hlavy (jako při nastydnuti), bolest v krku, noční pocení, únava, bolest zad a nohou. Ale žádné dramo. Dětí taky v pohodě. Řekni si, že teď to má kdekdo a zvládají to dobře, doma. Nečti žádné hrůzy na netu a myslí pozitivně. Určitě to bude dobré. Za mě doporučuji Vít D+K2. Vít C, zinek, bylinkové čaje a odpočívat. Bude to dobré, neboj :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat