Koronavirus, jak dlouho u vás?

Anonymní
8.1.21 01:34

Koronavirus jak dlouho u vás?

Ahoj všem,

ležím od 30.12 s koronavirem a už mně to pomalu leze na palici. Prosím, kdypak vám bylo lépe?
Vše začalo 27.12. Pouze jsem si myslela, že jsem nastydla na zahradě. Bohužel omyl, pak se vše začalo nabalovat. Pálení v nosu, rýma, kašel a přestala jsem cítit a přišla o chuť. Pak přišla příšerná kopřivka, ze které se mi udělaly červené suché lívance všude po těle (asi ekzém). Když už si myslím, že bude lépe, něco přijde. Začala jsem kašlat zelené hleny a nyní pomalu dobírám silné antibiotika. V pondělí mám obvoďákovi volat co, jak. A fakt nevím, co mu říct. Jediné co zmizelo je rýma a neprskám, ale kašel pořád (bez hlenů teda) ale cítím balvan na plicích pořád. Chuť, čich nikde. A dnes mi připadá, že ty ekzémy aspoň na nohou začínají světlat. Ale stejně většinu spím a jsem unavená, bledá. Absolutně nepoužitelná a dnes mě dorazil manžel, když jsem mu odmítla udělat dobře. Ještě se urazil, vocas. :zed:

Holky, kdy vám prosím začalo být lépe? Naštěstí jsem bez horeček, jen první dny byla zvýšená teplota. Vím, že jsou lidé na tom hůř, ale sakryš kdypak začnu být lepší? Tohle je nekonečné :,(

Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.21 05:21

To je u každého individuální. Muž má příznaky od 27.11.,horecky a pozitivní PCR test od 30.11,my karantenu nemáme, bydlí jinde. Ještě teď mívá večer teploty, zimnice, celková únava a malatnost. Byli jsme ale na dobrovolném testování.
Doktorka mu prodloužila karantenu, v pondělí má volat co a jak, pokud to bude stejné, prý se doktorka poradí v nemocnici, jestli nemá jet na vyšetření na covid oddělení jestli nemá nějaké komplikace-třeba zápal plic. Už byl 1.1.,to mu bylo tak blbě, že nemohl ani vstát z postele.

A spát s ním nebudu ještě minimálně měsíc. Není to rymicka a ten virus může mít pořád v době. Nechápu, že se na Tebe vrhá.

Jeden známý měl teploty a příznaky 14 dní, celkově marodil měsíc. Muž středních let, zaměstnání IZS.

Toto by si měli přečíst všichni, kdo chtějí jet demonstrovat za otevření republiky, škol. Jsem moc ráda, že je lockdown a i děti, které mají povinnou docházku, si nechávám doma. Věřím, že to vyřeší až očkování. Muž se chtěl nechat očkovat, má rizikové povolání. Já taky v případě, že nebudu mít protilátky, pokud se na mě dostane vakcína.

• Citovat
  • Nahlásit
2258
8.1.21 06:10

Ja to zvladla vylezet pres vikend(teplota 38), pak jsem jeste cca 3 dny nemela cich a chut, tyden a pul jsem pokaslavala. Do 14 dnu jsem byla natolik fit, ze jsem se nornalne vratila k behu a posilovani. Ale u kazdeho je to jine, nekdo 14 dni prolezi a je mu na umreni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14888
8.1.21 06:21

U každého jinak… Někdo se hrabe z toho měsíc..někdo to má v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
8.1.21 07:45

Mi dnes končí karanténa, huraaa. Covid přiznaky lehké - tři dny zvýšena teplota, bolest na průduškách, bolení hlavy, zad, štípání v nose a ztráta chuti a čichu. Čich se mi pomaličku vrací. Jediné co mě trápí je, že se mi rýma usadila do líčka a do čela a nevysmrkám ji ani za nic. Z toho mě bolí hlava.
Ale jinak jsem fit. Muž to samé, ale bez rýmy, fit byl za 7 dní, stále je ale bez chuti a čichu. Sex už byl, oba covidaci jsme chuť měli, na to jediné :lol: Mamka pozitovní bezjediného příznaku. Je to fakt hrozně individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1379
8.1.21 08:36

Já 5vtydnu a 1 den od počátku do úplného vymizení příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24136
8.1.21 08:40

Měsíc :roll: taky mi to lezlo na mozek a říkála si, kdy to odezní. Horečky jsem měla 14dní. Pak hrozná slabost a bez energie. Je to 2 měsíce od nemoci a čich stále nemám zpět na 100%. Něco cítím a něco ne. Vydrž, bude líp!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
8.1.21 15:38

Mně začaly první příznaky 29.12. a kompletně v pořádku jsem od 5.2.
Takže já jsem byla po týdnu úplně v pohodě, nicméně pořád pozitivní, takže mám ještě na pár dní karanténu. Ale já jsem měla hodně lehký průběh, to je u každého jinak. I hygiena s lékařem se divili, jak jsem tím s lehkostí proplula. :D Díkybohu.
Někdo to má horší a někdo je úplně vysmátý, vydrž! Bude líp! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
10.1.21 22:32

@brokoliccaa jsk víš ze jsi pozotivni? Byla jso znovu na testech? A jakých ag nebo pcr? Mě nerikali ze někam musíme na pretewtovani?
Taky tak nějak blbě od 27.12. Testování hned v pondělí na nový rok. Manzel to měl asi o 3 dny driv a tomu je už dobre. Já mám kašel. Ale už je lepší víc energie a nemota se mi hlava. Včera jsme dali otestovat syny jeden je pozitivní tak jsme znovu v karantene. Tak mě zajímá jestli to ještě nepřidá mladšímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.1.21 07:45
@Lisa_Qr píše:
@brokoliccaa jsk víš ze jsi pozotivni? Byla jso znovu na testech? A jakých ag nebo pcr? Mě nerikali ze někam musíme na pretewtovani?
Taky tak nějak blbě od 27.12. Testování hned v pondělí na nový rok. Manzel to měl asi o 3 dny driv a tomu je už dobre. Já mám kašel. Ale už je lepší víc energie a nemota se mi hlava. Včera jsme dali otestovat syny jeden je pozitivní tak jsme znovu v karantene. Tak mě zajímá jestli to ještě nepřidá mladšímu.

Byla jsem na přetestování, test PCR (nosohltan), bohužel pořád pozitivní. Na přetest jsem šla dobrovolně, toho se neboj, běžně se to nedělá. Normálně zůstaneš doma a 10 dní od pozitivního testu už bys měla být v pohodě a neinfekční. Ale kvůli synovi ještě budete doma, bohužel. Tam se karanténa prodlužuje.
Já jsem často viděla model “my rodiče pozitivní a děti negativní”, tak uvidíš, snad to mladší vůbec nedostane. Ať je ti brzy líp. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
72
13.1.21 12:29

Ahoj holky, chci se zeptat, mam se videt s kamaradkou, kde u nich cela rodina chytli koronavirus.. Psala mi od 28.12. Ze to chytli.. Mame se videt po dlouhy dobe, ja jsem tehotna a nerada bych neco riskovala.. Psala mi, ze uz jsou všichni ok, ze staci tech 10 dni.. Ale to prece nevite, jestli porad nevylucujete ten virus, ne? 🤔Nekdo muze i dyp nez 10 dni prece.. Meli lehci prubeh, ztrata cichu a chuti, nekdo zas jen horecky.. Nikdo nebyl v nemocnici.. Nechci vypadat jak posera :mrgreen: ale premyslim nad tim skrz toho prcka v brisku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
13.1.21 14:41

Ja sem třeba byla doma nějak 17 dní.. S tím, že čich ještě tak dva týdny pořád nic moc.. Pálelo mě v nose… A trochu horší a dýcháním.. Hodně sem se zadychavala ještě tak 2 měsíce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat