Kortikoidy do kolene - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 13:36
Kortikoidy do kolene

Vcera jsem dostala do kolene kortikoidy. Ucinek nemam cekat hned, ale prekvapilo me ze me koleno docela dost boli, nemuzu ho moc ohnout. Je to z duvodu pichu? Nemate nekdo zkusenost? Diky.

Reakce:
Ou
Kelišová 5462 příspěvků 08.12.18 13:37

Ano, je to v důsledku vpichu a toho, že tam najednou máš víc tekutiny, která se musí vstřebat. Vydrž, koleno nezatěžuj a odpočívej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 13:43

@Ou diky!

Evickamicka
Kecalka 156 příspěvků 08.12.18 14:03

Ano, je to tím, mně když to tam jednou dali, tak sem snad týden tahala tu nohu za sebou jak sem na ni nemohla stoupnout :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 14:44

@Evickamicka tak snad mi pomuze! Dr.rikal ze budu injekci chvili citita ale takhle jsem si to nepredstavovala :lol:

Run
Generální žvanilka 20608 příspěvků 08.12.18 17:42

Já dostala do zápěstí, ale ano bolelo to nejdřív jako kráva :mrgreen:

Nature00
Kecalka 139 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 22:38

Vite nekdo za jak kortikoidy zaberou? Budu tyden po injekci a zatim tedy nic nepocituji :(

Evickamicka
Kecalka 156 příspěvků 15.12.18 20:15

Me zabrali cca za 10dni @Nature00

Nature00
Kecalka 139 příspěvků 1 inzerát včera v 21:31

Budu v patek 14 dni a koleno teda nic moc.

Evickamicka
Kecalka 156 příspěvků včera v 22:20

Tak ono to vzdycky zabirat nemusi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >