Špatný cit v nohách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 18:33
Špatný cit v nohách

Ahoj, chtěla bych se zeptat na názor, poslední dobou se mi stává, že mám ztuhlé nohy, někdy skoro až bez citu, naštěstí až v takově míře mě to chytne doma, stává se mi to i v práci ale to vědšinou je jen v začátku, začne to jakoby mravenčením a trochu mi začnou tuhnout a nejsem pořádná schopná ty nohy ohnout tak chodím skoro jako robot. Nevíte co by to mohlo být? Díky za rady

Reakce:
Ou
Kelišová 5885 příspěvků 07.12.18 21:05

no pošli výsledky neurologického vyšetření a taky jak je na tom tvůj žilní oběh a pak to bude jasné.

Aneb - mazej k lékaři, někde je něco hodně špatně - to není v pořádku a není to běžné. A nevyřešíš to na interentu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >