Únava a bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 06:37
Únava a bolesti

Ahoj, chtěla bych poradit… je to trochu vážnější téma, už alespoň 2-3měsice mi pretrvavaji potize s bolesti bricha, unavou a celkovym vycerpanim. Dneska sem se rozhodla to řešit protoze uz nevim jestli to vydržím. Zrovna dnes v noci jsem se v půl pátý vzbudila se zimnici, bolesti bricha a nevolnosti. Tohle ale neni poprve, asi tyden v kuse uz beru kazdy den ibalginy a paraleny atd.(vim ze to neni dobre) chtela bych poradit co s tim, taky to muze byt z psychiky kazdopadne to by asi netrvalo tak dlouho protoze sem studentka sš takze neresim zadne velke problemy a tak. Kazdopadne v pondeli nastupuju na intr a rekla bych i ze to muze byt z toho, jenze to ze jdu na intr vím asi tyden a ty dva mesice pred tim sem trpěla taky. Vlastne sem si ty bolesti a unavy spojila i s prvnim sexe ktery byl pred +-3mesici, snad by to nebylo nic gynekologickeho. Zkuste mi napsat co by ste delali v mé situaci, děkuji ????

Přečtěte si článek: Únava a ospalost v těhotenství - co dělat?

Reakce:
LenkaZi
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 08.12.18 07:00

Co dělat? Jít k lékaři.

cecetka
Echt Kelišová 7973 příspěvků 08.12.18 07:10

A proc nejdes k lekari? :nevim:

vokishka
Extra třída :D 13735 příspěvků 08.12.18 07:30

Řešila bych to s lékařem,tady těžko někdo vyvěští,co to je. Ale řešila bych to až v pondělí, rozhodně ne přes pohotovost.

sediza
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 08.12.18 09:31

Muze to byt gynekologicky zanet nebo i slepák. Jdi k doktorovi…

ka2ka
Extra třída :D 14202 příspěvků 08.12.18 09:38

no měla jsi být dávno u mudr, a řešit dlouho trvající bolesti na pohotovosti taky není ideální.
Může to být naprosto cokoliv , žlučník , zánět slinivky, gyn to taky může být prostě cokoliv, no upřímně jsi hloupá že jsi nešla dřív :zed: v některých případech se hrdinství nevyplácí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >