Únava a bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 06:37
Únava a bolesti

Ahoj, chtěla bych poradit… je to trochu vážnější téma, už alespoň 2-3měsice mi pretrvavaji potize s bolesti bricha, unavou a celkovym vycerpanim. Dneska sem se rozhodla to řešit protoze uz nevim jestli to vydržím. Zrovna dnes v noci jsem se v půl pátý vzbudila se zimnici, bolesti bricha a nevolnosti. Tohle ale neni poprve, asi tyden v kuse uz beru kazdy den ibalginy a paraleny atd.(vim ze to neni dobre) chtela bych poradit co s tim, taky to muze byt z psychiky kazdopadne to by asi netrvalo tak dlouho protoze sem studentka sš takze neresim zadne velke problemy a tak. Kazdopadne v pondeli nastupuju na intr a rekla bych i ze to muze byt z toho, jenze to ze jdu na intr vím asi tyden a ty dva mesice pred tim sem trpěla taky. Vlastne sem si ty bolesti a unavy spojila i s prvnim sexe ktery byl pred +-3mesici, snad by to nebylo nic gynekologickeho. Zkuste mi napsat co by ste delali v mé situaci, děkuji ????

Přečtěte si článek: Únava a ospalost v těhotenství - co dělat?

Reakce:

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 08.12.18 07:00

Co dělat? Jít k lékaři.

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 08.12.18 07:10

A proc nejdes k lekari? :nevim:

vokishka
Extra třída :D 12868 příspěvků 08.12.18 07:30

Řešila bych to s lékařem,tady těžko někdo vyvěští,co to je. Ale řešila bych to až v pondělí, rozhodně ne přes pohotovost.

sediza
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 08.12.18 09:31

Muze to byt gynekologicky zanet nebo i slepák. Jdi k doktorovi…

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 08.12.18 09:38

no měla jsi být dávno u mudr, a řešit dlouho trvající bolesti na pohotovosti taky není ideální.
Může to být naprosto cokoliv , žlučník , zánět slinivky, gyn to taky může být prostě cokoliv, no upřímně jsi hloupá že jsi nešla dřív :zed: v některých případech se hrdinství nevyplácí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >