Košilková diskuze

4274
2.6.16 08:00

Košilková diskuze

Ahoj holky,
možná je to trochu blbé téma k založení diskuze, ale já jsem fakt zvědavá, jak to máte s košilkami pro děti. Kdy dáváte?
Mám neustálé hádky s mojí mámou ohledně košilek. Mám pětiletého syna, který je hodně často nemocný a vždy to skončí tím, že kdybych mu dávala košilku…
Poslední hádka byla včera, kdy lehnul. Už fakt nemůžu. Prý v jejím okolí všichni košilky nosí. V mém nikdo. Naopak jsme za exoty, že jsme oba košilku nosili ještě na začátku května.
Tak by mě fakt zajímalo, jak to je u jiných.
Děkuji za názory :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24368
2.6.16 08:02

Co je košilka, tílko? Nosila v zimě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
2.6.16 08:03

Jedno dítě nátělník nenosilo nikdy, druhé si ho bere samo v zimě, když jsou mrazy.
Je fakt, že já sama ji nosila do cca 8.třídy i přes léto, ale byli jsme jiná generace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
2.6.16 08:05

@Jarka K nesnášela jsem je jako dítě, moji kluci je fakt nenosí.. jo, nosí.. v létě místo trička :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
2.6.16 08:08

Nenosíme ani dospělí, natož dcera, ta to přímo nesnáší, pak se zbytečně zpotí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
2.6.16 08:11

První dceři jsme nedávala, pak ji ve škole začala sama vyžadovat, druhé ji dávám od mala, prostě to má zastrčené v teplácích, triko mívá přes tepláky a netáhne jí na záda. Ale dělám to podzim až jaro, teď ne. I když starší si ji dnes vzala, měla halenku přes kalhoty a prý nemá ráda kalhoty na holém těle v pase. Takže ano, já dávám hodně. Ale ne, když je teplo a ne pod trička s krátkým rukávem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
2.6.16 08:12
@martina.se píše:
@Jarka K nesnášela jsem je jako dítě, moji kluci je fakt nenosí.. jo, nosí.. v létě místo trička :D

U nas presne takhle :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28010
2.6.16 08:14

@Jarka K :mrgreen: tchýně mi neustále, asi tak obden připomíná, že bych měla dětem dávat košilku/tílko - že mi i nějaké koupí, jestli je nemáme. že proto jsou v zimě nemocné, že nenosí košilku. A u nás teda ještě musí nosit „něco“ na krku. K té košilce - cca v období září až květen by to podle ní bylo optimální. :zed: :zed:
Mladší 20m jí nedávám vůbec, starší 5 let jí nosí v zimě - nemá ráda zimu. Z mého okolí jen jedna moje kamarádka dává holčičce tílko - taky jen v zimě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
2.6.16 08:15

Košilka myšleno jako spodní prádlo pod triko? To jsme doma nikdy neměli. Syn má tílka na léto a na zimu termotrika, ale ty nosí jenom při delším pobytu venku.

• Citovat
  • Upravit
5458
2.6.16 08:16

@Jarka K
Já si na sebe občas(asi 2 x za zimu :-D) tílko obléknu. Ale děti úplně nesnášejí cokoli, co by měly mít zastrčené v kalhotách. Takže v zimě mají delší trička, tak, aby neměly holá záda, ale už se ani nepokouším jim vysvětlit, že to mají zastrčit :-). Tílka nosí přes léto ke kraťasům - samozřejmě též nezastrčená :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.16 08:18

:mrgreen: u nas jsou to papucky, zarucene je dite nemocne, protoze nenosi doma papucky. Co na tom, ze tu mame v zime teplo, v casti vyhrivane podlahy a ma teple protiskluzove ponozky. Ja myslim, ze i kdyby jsi ty kosilky davala, tak si najde neco jineho, ja uz to poustim jednim uchem tam a druhym ven. Moje babicka byla to same…
Jinak teda tilka davam v zime, kdyz je opravdu zima a vim, ze deti budou dele venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
2.6.16 08:20

Detem davam tilka v zime, ale stejne si to do kalhot ve skolce neumeji zastrcit, tak je to k prdu :nevim: od dubna nenosi, ale tchyne ma kecy :roll:
Synovec (6) nosi chudak pod triko s kratkym jeste ted :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
2.6.16 08:22

Holky, to se tak hezky čte… já jsem vlastně ještě hodná dcera s těmi košilkami, když vás čtu :mrgreen:
tchyně mi nekecá nikdy do ničeho. Škoda. S tou se vídám podstatně méně než s mámou, tak by se to možná dalo…
@Tichopredbouri bačkory u nás hodně frčely, když byl menší… teď se přesedlalo na košilky… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88192
2.6.16 08:26

@Jarka K košilky? to myslíš nátělník?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
2.6.16 08:26

@Jarka K :mrgreen: :mrgreen: u nás babi kupuje košilky, ale ví, že kluci je nosí fakt jen v létě místo trika :mrgreen: v zimě termotrička… to je lepší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama