Kosmetika v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 11:21
Kosmetika v těhotenství

Ahoj, holky. Není tady nějaká kosmetička? :) Potřebovala bych radu. Jsem v začátcích těhotentsví..a začala jsem chodit na kosmetiku. Slečna používá ultrazvukovou špachtly. Na internetu jsem se dočetla, že to není dobrý v těhotenství. Co myslíte? Je to blábol nebo mi to vážně nedoporučujete?… Díky :kytka:

Reakce:
Ou
Kelišová 6905 příspěvků 18.03.19 11:52

Chvíli přemýšlej - jemným ultrazvujovým zařízením ti jezdí po obličeji. Dítě je v břiše. Jak konkrétně by ten ultrazvuk zasáhl do břicha?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 18.03.19 12:08

:lol: jo a vypali ti to dokonce i sitnici v oku

milktea
Kecalka 483 příspěvků 18.03.19 12:38
@Ou píše:
Chvíli přemýšlej - jemným ultrazvujovým zařízením ti jezdí po obličeji. Dítě je v břiše. Jak konkrétně by ten ultrazvuk zasáhl do břicha?

já ti nevím, ale mám ipl depilátor a tam píšou, že nedoporučují dělat těhotným, protože to na nich nikdy nikdo netestoval. A taky si to děláš na nohách :nevim:

calsonia
Nováček 5 příspěvků 18.03.19 12:44

Já chodím do profesionalniho centra Babor Beauty Spa i v tehotenstvi, ale ultrazvuk spachtli se v tehotenstvi NEDOPORUCUJE (konzultovano i s lekarkou).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:48
@milktea píše:
já ti nevím, ale mám ipl depilátor a tam píšou, že nedoporučují dělat těhotným, protože to na nich nikdy nikdo netestoval. A taky si to děláš na nohách :nevim:

Taky mám doma epilátor, proto mě napadlo se podívat na internet na tu špachtli. Děkuju :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:49
@calsonia píše:
Já chodím do profesionalniho centra Babor Beauty Spa i v tehotenstvi, ale ultrazvuk spachtli se v tehotenstvi NEDOPORUCUJE (konzultovano i s lekarkou).

Děkuji :oops: ! raději kosmetiku přeruším..

katintheBOx63
Kecalka 202 příspěvků 18.03.19 12:53

Jezis, tohle by mně ani nenapadlo. Na kozmetiku chodím už x let jednou mesičně, kozmetička ví že jsem tehotná v podstatě od 2 tt těhotenství - ted jsem v 6. mesici - a tedy vubec nic se neměnilo na postupu ošetření. Špachtlí mně vždy přejede a mimčo je v pohodě. tak bych se nebála 8)

calsonia
Nováček 5 příspěvků 18.03.19 12:53
@Anonymní píše:
Děkuji :oops: ! raději kosmetiku přeruším..

Tak to já chodím dál,ale jen bez toho ultrazvuku,o to delší mám tŕeba masáž :-)

katintheBOx63
Kecalka 202 příspěvků 18.03.19 12:55

@calsonia Prosím vás a jaké důvody uvedla? Nebo jen preventivně se chrání, že řekli že to nedoporučuje aby s nimi niaka mamina nesoudila? Celkem by mě to zajímalo, pač na špachtly taky jednou za měsíc chodím, i když už jsem v 6. měsíci.

calsonia
Nováček 5 příspěvků 18.03.19 12:59
@katintheBOx63 píše:
@calsonia Prosím vás a jaké důvody uvedla? Nebo jen preventivně se chrání, že řekli že to nedoporučuje aby s nimi niaka mamina nesoudila? Celkem by mě to zajímalo, pač na špachtly taky jednou za měsíc chodím, i když už jsem v 6. měsíci.

Přestože se jedná o lokální ultrazvuk (tedy obličej), ultrazvukové vlny se vysílají i do jiných částí těla. A nikdo nezaručí kolik a kam.. samotný ultrazvuk miminka vám taky neudělají jen tak na vyžádání co týden,protože to prostě mimču škodí. Ale asi každého věc (respektive tělo). Já myslím,že vynechat špachtli na pár měsíců se dá, i když už se taky těším na pořádné hloubkové čištění :-)

Váš příspěvek
Reklama