Co je účinnější na dozrávání vajíček - kotvičník vs. sója

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 21.11.18 15:08
Kotvičník vs. Sója

Ahoj holky,

ráda bych se poradila. Co myslíte, co je účinnější na dozrávání vajíček a ovulaci - kotvičník nebo sója? Vyčetla jsem, že „přírodní“ alternativou Clostilbegytu je dostatek sóji. Při hledání v e-shopu Benu lékárny jsem ještě narazila na kotvičník a teď mám trochu dilema, co zvolit. Obojí brát nemohu :nevim:

1. výrobek je Kotvičník zemní
2. výrobek je Červený jetel se sójou

Poradíte?

Nečekám žádný zázrak, ale proč to nezkusit, než do sebe začnu cpát hormony.

Díky moc za zkušenosti :kytka:

Reakce:
modravlocka
Kecalka 374 příspěvků 21.11.18 15:19

Kotvicnik obsahuje fytosteroidy (něco jako mužský testosteron), oproti tomu sója fytoestrogeny. ;) Pokud chceš zkusit alternativu, šla bych raději do sóji. Kotvicnik by mohl být naopak kontraproduktivní.

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 21.11.18 15:22

@modravlocka Nabídli mi v lékárně Červený jetel se sójou. Tak do toho asi půjdu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 15:38

No ten jetel není nejlepsi volila bych jinou sóju..doporucuju najit Fytosoja jako nahrada clostilbegytu.. Vyvolavala jsem si takto ovulaci dlouho..

MartinaCV
Kelišová 6865 příspěvků 21.11.18 15:50

Kamarádka mě před fytosojou varovala, brutálně jí padaly pak vlasy. Kotvičník + MACA jsou přeci na tyhle věci top produkty… :think:

Ou
Kelišová 5437 příspěvků 21.11.18 16:32

fytohormony (účinné látky v soje, kotvičníku či červeném jetelu) taky hormony. Ty lékařské mají alespoň zaručený účinnek, čistotu a množství účinné látky.

admin
Extra třída :D 11312 příspěvků 21.11.18 16:45

@majdulacek Dobrý den,

obraťte se také na Poradnu pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou, kde Vám odbornice ráda poradí.

Pěkné odpoledne :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >